Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Průvodcem nákupem chladničky s mrazákem

TYPY POTRAVIN

Co budete ve své chladničce s mrazákem skladovat?

Čerstvé ovoce a zeleninu  hledejte ledničku s přihrádkou na saláty a hlubokými zásuvkami na větší zeleninu. Máte-li hodně čerstvých potravin, budete potřebovat větší chladicí prostor než mrazák. 

Nápoje  zvlažte možnost použití regálů na víno, nastavitelných polic pro uložení lahví nebo dokonce vestavné vinotéky. Nezapomeňte na led. Některé chladničky s mrazákem amerického stylu mají ve dveřích dávkovač ledu sloužícího k chlazení nápojů. 

Mražené potraviny  pokud hodně zamrazujete, zamyslete se nad chladničkou s mrazákem, která bude mít stejně velký mrazák jako chladicí prostor. 


TYPY CHLADNIČEK S MRAZÁKEM

Vedle sebe stojící lednice s mrazákem  lednice a mrazák plné velikosti pro vyšší kapacitu, navíc u vybraných modelů s dávkovačem ledu a vody, případně přihrádkou na víno. 

Kombinovaná lednice s mrazákem  věžová kombinace chladničky s mrazákem s oddělenými dveřmi. Kombinace mrazákem nahoře a mrazákem dole označuje polohu mrazáku.

Vestavná chladnička s mrazákem  skrytá za skříňovými dveřmi odpovídajícími designu vaší kuchyně. Lze pořídit v kombinovaném i samostatném provedení (chladnička a mrazák). 

Výška, šířka i hloubka je variabilní. Proto si projděte celý sortiment a najděte si rozměr a styl, který nejlépe vyhoví vašim potřebám a interiéru kuchyně.


KAPACITA

Chladničky s mrazáky se dodávají v řadě různých stylů a rozměrů. Uvádíme stručný návod, jak vybrat velikost užitného prostoru chladničky: 

100 – 150 l – pro jednočlennou nebo dvoučlennou domácnost
250 l a více – pro 3-4 osoby
250+ litres – pro 5 a více osob

Ujistěte se, že ve vaší chladničce bude dostatek místa na to, aby proudění vzduchu kolem obsahu zajistilo účinné chlazení.


CHLAZENÍ

Čerstvé potraviny – abyste zachovali čerstvou chuť jídla, vybírejte spotřebič, který dokáže udržet rovnoměrnou teplotu i vlhkost. 

Mražené potraviny  samostatný proud vzduchu pro jednotlivé úseky, například TwinTech®, udrží váš mrazák bez námrazy a zároveň uchová potraviny v chladničce čerstvé a chutné. Pokud budete občas potřebovat něco rychle vychladit, zajímejte se o možnosti rychlého mražení, jako je funkce Frostmatic.

Kontrola teploty  objem potravin v lednici může ovlivnit teplotu, proto si vyberte chytrou chladničku umožňující přesnou regulaci teploty.


ENERGETICKÁ ÚČINNOST

Nejvyšší třída energetické účinnosti pro chladničky s mrazákem, které jsou na trhu k dispozici, je A+++.

Vyšší energetickou účinnost bude vykazovat chladnička s mrazákem bez námrazy, která disponuje odděleným prouděním vzduchu. Takový model bude zároveň efektivně udržovat rovnoměrnou teplotu ve všech sekcích. OBJEVTE ZNAČKU AEG

Chladničky s mrazákem AEG

Prohlédněte si náš sortiment chladniček s mrazákem a vyberte si takový model, který bude nejlépe vyhovovat vám i potřebám vaší kuchyně. 

Zjistěte více

Jak najít dokonalý kuchyňský odsavač

Užitečné rady pro případ, že hledáte vhodnou digestoř, která by vyhovovala vašemu životnímu stylu a kuchyni.

Další informace

Jak najít dokonalou varnou desku

Užitečné rady pro případ, že hledáte nejlepší varnou desku pro sebe, svůj životní styl a svou kuchyni.

Průvodce nákupem varné desky

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít