Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Průvodce nákupem sušičky

DRUHY TKANINY

Bavlna – sušičky s tepelným čerpadlem umožňují sušení při bezpečnějších, nižších teplotách, díky čemuž nabízejí nejlepší možnou péči o vaše bavlněné prádlo. 
Jemné prádlos systém AbsoluteCare™ upravuje rotační pohyb podle typu tkaniny, takže můžete sušit i prádlo určené výhradně k ručnímu praní, například hedvábné a vlněné oděvy.
Vlna sušení při nízkých teplotách díky tepelnému čerpadlu a speciální programy pro vlněné prádlo vám umožňují sušičce svěřit i své oblíbené vlněné oděvy. Hledejte značku kvality praní Woolmark. 


PROGRAMY PRO PRANÍ V PÁŘE A SNADNÉ ŽEHLENÍ

Parní programy - model s parním programem šetrně oživí choulostivé tkaniny, dokonce i oděvy určené výhradně k chemickému čištění. Parní program vyhladí zmačkané prádlo (tím se zkracuje doba potřebná k žehlení) a šaty po něm svěže voní a navozují pocit novosti.

Program pro snadné žehlení - díky tomuto programu je žehlení rychlé a jednoduché, neboť automatickou úpravou rychlosti otáčení až o 50 % redukuje mačkání oděvů.


SPOTŘEBA ENERGIE

Energetická spotřeba a účinnost bubnových sušiček se pohybuje od třídy A po třídu G, včetně tříd A+ a A++, jež odpovídají vynikajícím parametrům. Bubnové sušičky byly tradičně energeticky velmi náročné, ale díky příchodu technologie tepelného čerpadla od AEG můžete nyní o své prádlo pečovat při mnohem nižších teplotách, a to až do třídy účinnosti A++.Další informace

Sušičky AEG

Vyberte si z našeho sortimentu sušiček a zvolte si takový model, který bude nejlépe vyhovovat vám i potřebám vašeho praní.

Prohlédněte si sušičky

Sušičky AbsoluteCare

Choulostivou vlnu a hedvábí nyní můžete svěřit sušičce se systémem AbsoluteCare®. Institut StiWa ji ohodnotil jako „nejlepší v testu“ a získala certifikát Woolmark Blue.

Další informace

Jak najít dokonalou pračku

Na co musíte myslet, když hledáte správnou pračku ke své sušičce.

Průvodce nákupem pračky

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít