Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Parní trouby AEG ProCombi®

Asijské jídlo připravené v parní troubě

Nastavte chuť naplno

Pouze s párou je
jídlo tak dobré


Ovládněte novou úroveň chuti

Při pečení v parní troubě ProCombi® objevíte nevídané chutě a konzistence. Vychutnávejte si přirozeně šťavnatá, přesto krásně křupavá jídla každý den díky dokonalé kombinaci páry, vlhkosti a tepla. Pára představuje budoucnost skvělých chutí. ProCombi® vám je přináší už teď.

Zvýraznění chuti a konzistence

Vytěžte to nejlepší ze všech potravin s troubou AEG ProCombi®. Nabízí vám vaření oblíbeným horkým vzduchem, párou nebo kombinací obou těchto způsobů, abyste z každého jídla vykouzlili velkolepou lahůdku. Pára uzamkne vlhkost a živiny v jídle a zajistí jedinečnou chuť a šťavnatost pokrmů. Horký vzduch zapéká a dodává hezkou barvu a kůrčičku. Vítejte ve zcela novém světě famózně dobrých chutí.


Pára vylepší každý pokrm

Nezáleží na tom, co budete vařit, je tu parní program, který vynese váš pokrm až do stratosféry. Nízká úroveň páry vám pomůže připravit fantastické masové i nemasové pokrmy. Střední úroveň páry dokáže proměnit jakékoliv zbytky pokrmů, aby chutnaly jako právě dovařené. Funkce Plná pára zas přináší rychlejší, chutnější a zdravější způsob, jak připravit ryby, zeleninu, rýži nebo kuskus.

v páře pečené papriky

Ovládněte dokonalý mix chutí

The ProCombi steam oven

Parní trouby ProCombi®

  • Vylepšete všechna svá pečená jídla kombinací konvenčního tepla a páry.
  • Užívejte si rovnoměrné pečení v celé troubě, bez ohledu na počet použitých plechů.
  • Snadné čištění díky programu parního čištění
Zobrazit produkt

Snadné vaření, snadné čištění

S ProCombi® je vaření v páře zcela jednoduché. A po skončení vaření se navíc postará o jednoduché čištění. Program parního čištění trouby pomáhá odstraňovat odolné zbytky jídla. Takže se můžete soustředit na přípravu skvělých pokrmů a nemusíte se zamýšlet nad úklidem po pečení.

Funkce parního čištění u parní trouby AEG ProCombi®

Vše, co od trouby potřebujete

Trouby ProCombi® vám poskytnou vše, co potřebujete na přípravu pokrmů plných intenzivní chuti. Unikátní systém proudění vzduchu ThermiC° zaručuje rovnoměrné pečení v celé troubě a nezáleží přitom na tom, kolik plechů použijete. Trouba ProCombi® nabízí dokonce předem naprogramované receptové programy, a její velký displej usnadňuje monitorování pečení jídla. Takže přípravu každého kulinářského mistrovského díla, které vytvoříte, máte plně pod kontrolou.Objevte více s AEG

Ovládněte dokonalý mix chutí

Dosahujte výsledků, kterých je nemožné docílit se standardní troubou. Díky integrované funkci SousVide můžete připravovat jídla fantastické chuti a úžasné konzistence.

Objevte ProCombi® Plus

Objevte rozdíl, který přináší pára

Chcete-li chuť pozvednout výš, použijte páru, která zachovává všechny chutě a konzistenci ingrediencí působením jemného a rovnoměrného tepla.

Objevte páru

Pekařský plech s nelepivou úpravou od AEG

Při přípravě pečiva s křupavou krustou a nadýchanou střídkou je ideální perforovaný nelepivý pekařský plech, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla.

Zobrazit pekařský plech MaxiKlasse®

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít