Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Vaření sous-vide v parních troubách ProCombi®

Dozlatova upečené kuře připravené v parní troubě ProCombi Plus

Ovládněte dokonalý mix chutí

Se sílou páry


Výjimečná chuť a konzistence

Udělejte si z každého jídla zážitek. Trouba ProCombi® Plus využívá perfektní kombinaci páry s tradičním teplem pro zvýraznění chuti a vylepšení textury a barvy každého pokrmu. A její pokročilá funkce SousVide přináší technologii používanou v profesionálních kuchyních do pohodlí vašeho domova. Takže teď můžete vytěžit maximum z každé ingredience a vychutnávat si nezapomenutelné pokrmy.

Vychutnávejte si profesionální výsledky doma

S ProCombi® Plus si můžete užívat profesionální výsledky v pohodlí své vlastní kuchyně. Parní programy této trouby výrazně usnadňují přípravu toho nejlahodnějšího masa, křehkých ryb i nádherně vypečeného pečiva. Trouba je navíc vybavená technologiemi, díky kterým uvaříte každé jídlo přesně podle vašich představ. Takže si můžete být jistí, že dosáhnete neuvěřitelných výsledků, které vám prostě běžná trouba nedokáže poskytnout.

Omáčka kapající přes vláčný lahodný čokoládový dort upečený s párou

SousVide na jednoduchý způsob

Funkce SousVide využívá vakuově uzavíratelné sáčky, které zajišťují splynutí chutí jednotlivých ingrediencí a zachování vlhkosti. Teplota se udržuje v rozsahu s odchylkou poloviny stupně, což zajišťuje dokonalé a konstantní výsledky. S troubou ProCombi® Plus je metoda sous vide úplně jednoduchá. Stačí utěsnit jídlo v sáčku, vložit ho do trouby a užívat si hezký den. Můžete si být jisti, že dosáhnete fantastických výsledků, ať už se pustíte do přípravy jakéhokoliv jídla.


Ovládněte dokonalý mix chutí

The ProCombi Plus steam oven

Parní trouba ProCombi® Plus

  • Vylepšete všechna svá pečená jídla kombinací konvenčního tepla a páry.
  • Díky preciznímu senzoru vlhkosti už nemusíte hádat a tipovat.
  • Připravujte fantastické chutě s funkcí SousVide.
Zobrazit produkt
Kontrola teploty kusu hovězího masa s teplotní sondou AEG

Už žádné hádání

ProCombi® Plus má vše, co potřebujete pro přípravu chutných jídel a dosahování konzistentních výsledků. Senzor vlhkosti precizně kontroluje úroveň vlhkosti během pečení. A navíc je teplo vždy rovnoměrně rozložené díky systému proudění vzduchu ThermiC°. Dokonce si můžete vybrat z celé řady jídel s přednastavenými programy. Trouba zvolí a automaticky udržuje ideální nastavení. Takže ať už vaříte s teplem nebo párou, vždy se můžete těšit na úžasné jídlo.


Snadné vaření, snadné čištění

ProCombi® Plus se tak snadno čistí, jak snadno se používá. Parní čisticí program představuje jednoduché řešení, které odstraní i ty nejodolnější zbytky jídla. Takže si můžete vychutnávat své nejnovější mistrovské dílo bez obav z úklidu.

Funkce parního čištění u parní trouby AEG ProCombi Plus


Objevte více s AEG

Multifunkční trouba s funkcí PlusSteam

Vše, co očekáváte od multifunkční trouby s přidanou párou pro nejlepší výsledky pečení.

Objevte trouby s PlusSteam

Objevte rozdíl, který přináší pára

Chcete-li chuť pozvednout výš, použijte páru, která zachovává všechny chutě a konzistenci ingrediencí působením jemného a rovnoměrného tepla.

Objevte páru

Pekařský plech s nelepivou úpravou od AEG

Při přípravě pečiva s křupavou krustou a nadýchanou střídkou je ideální perforovaný nelepivý pekařský plech, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla.

Zobrazit pekařský plech MaxiKlasse®

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít