Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Parní trouby AEG

Image showing salmon cooked in an AEG steam oven

Parní trouby

Ovládněte novou úroveň chuti

Parní trouby vám nabízejí vše, co jste si na své dosavadní troubě oblíbili, a ještě něco navíc: s párou můžete posunout své vaření na vyšší úroveň. Chléb a koláče budou vláčnější a nadýchanější, maso bude jemné a propečené. Všechna vaše oblíbená jídla jednoduše získají nový rozměr chuti. Chcete servírovat ve své kuchyni profesionální kvalitu? Zvolte si páru.

Proč parní trouba?

Parní trouba umí vše, co vaše stávající, ale pomůže vám dosáhnout lepších výsledků a pozvednout vaše vaření na vyšší úroveň. Běžná trouba působí na potraviny suchým teplem. Parní trouby navíc přidají k procesu pečení páru. Ta zlepšuje chuť, strukturu i barvu, a zároveň zachovává křehkost pokrmů. Každé jídlo promění v mistrovské dílo. Ale nemusíte se spoléhat jen na naše stanovisko, vyzkoušejte si pečení v páře na kuchařském kurzu


Za lepším pečením se ukrývá věda

Perfektní pečení je umění. Vynikající pečení je věda. Chcete-li vytvořit mistrovské dílo, přidání páry je stejně důležité jako každý jeden tah štětcem. Molekuly vody vedou teplo rychleji než horký vzduch, proto se pokrm upeče důkladněji. Stačí pouhé stisknutí tlačítka a naše trouba PlusSteam dodá ideální množství páry pro vaše vynikající pečení. Výsledkem bude nadýchanější těsto a křupavější kůrčička.

Objevte PlusSteam

Přidejte páru ke svému lososu

Zapomeňte na zapékací nádobu. Když budete vařit lososa v parní troubě, díky vyváženému působení tepla a páry zůstane nádherně jemný, nevyschne, a jak můžete vidět ve videu, výsledek je patrný i na pohled, protože pára pomáhá zachovat přirozenou zdravou barvu pokrmů.Parní trouby AEG

S AEG je výběr parní trouby velmi jednoduchý. Pro jemnější masové pokrmy a sladké i slané pečení je ideální trouba ThermicSteam s funkcí čtvrtinové páry. Pokud často připravujete maso, ryby a zeleninu, trouba ProCombi® se postará, aby byly všechny tyto pokrmy ještě chutnější. Pokud požadujete to nejlepší, zvolte si inteligentní troubu ProCombi® Plus Smart vybavenou špičkovou technologií a funkcí SousVide pro neuvěřitelné kulinářské výsledky.

Standardní
ThermicSteam steam oven

Trouba ThermicSteam 

  • Vylepšete  své masové pokrmy díky kombinaci konvenčního tepla a páry.
Zobrazit produkt 
Vyspělá
ProCombi Plus steam oven

Trouba ProCombi®

  • Lepší pečení díky kombinaci konvenčního tepla a páry.
  • Užívejte si více možností s ještě větší nabídkou parních programů.
Zobrazit produkt 
Inteligentní
ProCombi Plus Smart steam oven with sous vide function

Trouba ProCombi® Plus Smart 

  • Nejvyspělejší parní pečení
  •  
  • Přizpůsobte každý pokrm svojí chuti díky precizní kontrole vlhkosti.
Zobrazit produkt 

Pokročilé technologie, pokročilé metody

Proč vařit metodou sous-vide?

V našich troubách ProCombi® Plus s funkcí SousVide můžete dosáhnout výsledků, kterých je nemožné docílit v normální troubě. Metoda SousVide využívá vakuově utěsněné sáčky pro zpomalení oxidace a zachování chuti. Navíc se teplota udržuje v rozmezí s odchylkou poloviny stupně. Tato preciznost vám zaručí fantastickou chuť a pokaždé perfektní výsledek. SousVide je sice pokročilá technika vaření, ale zároveň je velmi snadná.


Popis obrázku pro vyhledávání a dostupnost.

Najděte si ideální troubu pro vás

Pokud máte nějaké další otázky týkající se páry nebo trub všeobecně,  v našem průvodci nákupem parní trouby najdete užitečné informace ohledně velikosti, bezpečnosti a dalších aspektů, které vám pomohou najít ideální variantu.

Prohlédněte si průvodce nákupem


Objevte více s AEG

Nastavte chuť naplno

Optimální kombinace páry, vlhkosti a tepla pro intenzivní, sytou a plnou chuť jídel.

Objevte ProCombi®

Ovládněte dokonalý mix chutí

Dosahujte výsledků, kterých je nemožné docílit se standardní troubou. Díky integrované funkci SousVide můžete připravovat jídla fantastické chuti a úžasné konzistence.

Objevte ProCombi® Plus

Multifunkční trouba s funkcí PlusSteam

Vše, co očekáváte od multifunkční trouby s přidanou párou pro nejlepší výsledky pečení.

Objevte trouby s PlusSteam

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít