Seznamte se s našimi partnery

Být spolehlivým partnerem pro nás znamená hodně. Spolupráce si pečlivě vybíráme tak, abychom vám mohli nabídnout vždy něco navíc. Ať již jde o kuchařské školy, profesionální kuchaře nebo naše ambasadory.

Kuchyňské Daylight studio v Letna Studios v Praze

Značka AEG je partnerem Daylight Studia – Letna Studios, kde v podkroví s denním světlem najdete úžasnou kuchyni vybavenou jak domácími, tak profesionálními spotřebiči. Vidět můžete americkou chladničku Side by Side, multifunkční parní troubu, multifunkční troubu SteamBake s připařováním, plynové varné desky, myčku nádobí a vybrané malé spotřebiče včetně příslušenstvím jako jsou hrnce a pánve.

Kuchařská škola Vaření hravě v Brně

Značka AEG je partnerem kuchařské školy Vaříme hravě, jenž je mimo jiné vybavená multifunkčními parními trouby určenými pro exkluzivní kurzy vaření. Naučíme vás naše trouby AEG ovládat tak, abyste je využili na maximum a díky nim vykouzlili ta nejchutnější jídla.

Laboratorio Scuola di Cucina – Škola vaření Riccarda Lucqueho v Praze

Značka AEG je partnerem kuchařské školy Laboratorio Scuola di Cucina, která je také vybavená domácími spotřebiči jako například chladničky, multifunkční parní trouby, indukčními varné desky a mixéry. Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou AEG, získáte kurz vaření s našimi profesionálními kuchaři v této škole vaření zcela ZDARMA.