Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Kuchyňské odsavače par AEG

ODSAVAČE PAR AEG

Tichý provoz. Výkonné odsávání. Oceňovaný design.


Proč potřebujete odsavač?

V současnosti trávíme stále více času v kuchyni, zvláště když máme na návštěvě hosty. Takže mít k dispozici správný odsavač par je velmi důležité. Ten správný odsavač par udržuje ovzduší v kuchyni svěží a čisté, a přitom pozvedne vzhled a vylepší atmosféru kuchyně.

Perfektní atmosféra v kuchyni

Odsavače AEG kombinují účinné odsávání vzduchu, tichý provoz a oceňovaný design. Naše široká nabídka odsavačů vám umožňuje vybrat si buď model, který je diskrétně schovaný v kuchyňské lince, nebo model, který se hrdě vyjímá v kuchyni. Ten správný odsavač par vám umožní vařit jídla v příjemném prostředí a respektuje přitom jedinečný styl vaší kuchyně.

Odsavač AEG se skladovací prostorem

Čistší pracovní povrchy

Odsavač par dokáže zachytit tukové částečky rozptýlené ve vzduchu při smažení či vaření ještě dříve, než se usadí po kuchyni, takže je zárukou hygieničtějšího prostředí a jednoduššího čištění kuchyňských prostorů.

Svěžejší prostředí

Chcete-li mít doma svěží kuchyni, ve které rádi trávíte čas, potřebujete odsavač, který vás zbaví tuku, vodní páry a kuchyňských výparů, které se při vaření tvoří.

Lepší osvětlení

Odsavač par vám poskytne možnost zapnutí přídavného osvětlení a zlepší váš přehled na varné desce. Stmívatelné osvětlení vám navíc umožní přizpůsobit světlo v kuchyni vaší aktuální náladě.


Objevte kuchyňské odsavače par AEG

Tišší odsavače

Odsavače par AEG jsou tiché jako šepot, a to i tehdy, když pracuje ventilátor na plný výkon. Díky tomu se stane z vaší kuchyně místo, kde budete rádi trávit čas. Místo, kde můžete bavit své hosty, aniž by vás rušilo odsávání. Náš inovativní třífázový motor pracuje téměř neslyšně a poskytuje dostatečný výkon k tomu, aby zajistil čisté ovzduší i ve velké kuchyni. Užívejte si výhody odsavače, který je vidět, ale není slyšet.

Ovládací panel odsavače AEG

Stylové odsavače

My v AEG se neustále snažíme design i výkon našich odsavačů par zlepšovat. Mnohé modely z naší nabídky získaly ocenění iF a RedDot za svůj výjimečný design, inovativnost, funkčnost a ergonomii. Ať už jde o působivý ostrůvkový odsavač, vertikální odsavač nebo nenápadný model zabudovaný do kuchyňské skříňky, výjimečný design a perfektní provedení je zaručeno.


Inteligentní vaření

Soustřeďte se na vaření, ne na odsávání. Pomůže vám inteligentní odsavač, který pracuje synchronně s vaší varnou deskou. Díky funkci Hob2Hood se odsavač par automaticky zapne, když začnete varnou desku používat, a v zájmu maximální účinnosti přizpůsobí výkon odsávání intenzitě ohřevu. Při vysokém výkonu varné desky se stupeň odsávání zvýší, necháte-li pokrm jen jemně probublávat, odsávání se snižuje. Vaše kuchyně tak bude vždy maximálně svěží a příjemná, ať už připravujete cokoli.

Objevte Hob2Hood
Kuchyně s odsavačem par AEG a varnou deskou AEG, které pracují synchronizovaně

Vertikální odsavač par a nový energetický štítek

Energetická účinnost a výkon

Požadujete-li maximální výkon a energetickou účinnost, máte na výběr celou řadu modelů třídy A s energetickou účinností A+. Výběr nejefektivnějšího odsavače par, který perfektně zapadne do vaší kuchyně a sníží vaše účty za elektřinu, je velmi jednoduchý. Navíc jsou teď údaje o účinnosti odsavačů par mnohem srozumitelnější. Nové značení obsahuje údaj o roční spotřebě energie s klasifikací od F po A +. Zahrnuje také informaci o účinnosti tukových filtrů, osvětlení a hlučnosti při maximálním výkonu, abyste se uměli snadněji rozhodnout.Vysoce výkonné odsavače par


Most efficient

An AEG vertical kitchen hoodOdsavač StreetHood

  • Výjimečná energetická účinnost třídy A/A+.
  • Při vaření vás nebude rozptylovat díky výkonnému a velmi tichému motoru bez kartáčů.
  • Stmívatelné osvětlení LED zajišťuje jasnou viditelnost na celé varné ploše.

Premium designAEG glass ceiling kitchen hood

Stropní odsavač

  • Stylový design vhodný do každé kuchyně.
  • Plochý povrch se snadno čistí a vyžaduje minimální údržbu.
  • Precizní ovládání odsávání elegantním dálkovým ovladačem.
An AEG island kitchen hood, with Hob2Hood functionality
Smart extraction

Odsavač budoucnosti

  • Díky funkci Hob2Hood automaticky přizpůsobí úroveň odsávání výkonu varné desky.
  • Výjimečně účinné odsávání i do velké kuchyně.
  • Nerezový tukový filtr zajišťuje dlouhou životnost a trvanlivost.

Svěží a efektivní po celý rok

Vychutnávejte si čisté a svěží ovzduší ve vaší kuchyni – odsavač AEG Switch odstraní tuky i pachy. A nyní vám navíc umožní i snadné přepínání režimů odsávání a recirkulace. Stačí stisknout tlačítko. Tato funkce vám pomůže udržovat v kuchyni ideální teplotu, takže budete mít svěží kuchyni při každém počasí. V létě odstraníte vlhkost a pach z domácnosti odsávacím režimem. A v zimě vám recirkulační režim umožní uchovat ohřátý vzduch uvnitř, aby se snížily vaše náklady na topení.

Zobrazit produkt

Detailní záběr filtru odsavače par

Jak vlastně fungují filtry odsavačů?

Při odstraňování kuchyňských výparů a tukových částeček používá odsavač filtry. Aby byl vzduch ve vaší kuchyni vždy svěží, je třeba filtry pravidelně čistit nebo měnit. Existují dva typy filtrů – tukové a uhlíkové. Tukové filtry zachycují rozptýlené částečky pokrmů a tuku, zanechávají vzduch čistý a zabraňují znečištění okolních povrchů. Uhlíkový filtr čistí vzduch tak, že zachycuje a odstraňuje pachy. Některé odsavače par mají permanentní filtry, které je možné vyčistit a znovu použít, jiné modely mají jednorázové filtry, které si můžete koupit přímo v internetové prodejně AEG. Nezáleží na tom, jaký odsavač par si vyberete, zapamatujte si typ filtru, pravidelně ho čistěte nebo vyměňujte a dbejte na to, aby byly filtry vždy čisté.Přečtěte si více

Průvodce při koupi odsavače

AEG má ten správný odsavač do každé kuchyně. Usnadněte si výběr ideálního odsavače do vaší domácnosti s naším průvodcem.

Výběr odsavače

Podrobný návod pro odsavače

Podrobný návod, jak plánovat a vybrat odsavač par najdete v naší komplexní příručce. 

Stáhnout dokument PDF

Příslušenství pro odsavače

Udržujte svůj odsavač v bezvadném stavu s naší řadou filtrů a příslušenství, kterou nabízíme v internetovém obchodě.

Najděte příslušenství pro váš odsavač

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít