Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

Proč pečovat?

Pečujte lépe:

Nový přístup k péči o vaše oděvy

Naše oblíbené oděvy nám často připomínají nejkrásnější životní momenty. Pokud ale ztratí tvar, barvu a vzhled, který na nich tak milujeme, zůstanou zastrčené v zadní části šatníku. To však nemusí platit. Existuje totiž mnoho způsobů, jak se o oděvy starat lépe. A ještě více důvodů, proč to udělat – uchováme si své vzpomínky a ochráníme životní prostředí. Proto je naše péče tak důležitá.

Detailní záběr kvalitní dámské kabelky

Pečujte o vzpomínky

Oblíbené kousky v našich šatnících zachycují naše vzpomínky. Prožily s námi vzácné životní okamžiky a nyní nám je připomínají. Postarejte se o ně, jak nejlépe můžete, a uchovejte si je, abyste je mohli oblékat znovu a znovu. Nejcennější kusy vašeho šatníku tak budou stálou inspirací a stanou se i součástí nových radostných okamžiků vašeho života.


Potěšte své smysly

Při rozhodování, co si oblečete, nezáleží jen na tom, jak oděvy vypadají. Studie našeho chování prokázaly, že při výběru oblečení zapojujeme všechny smysly: od hmatu až po čich. Líbí se nám příjemný dotyk hebkého oblečení a vůně čerstvě vypraného prádla. Užívejte si ten skvělý pocit – s naší kombinovanou pračkou se sušičkou ho budete mít nadosah neustále. Stačí spustit nonstop program praní a sušení.

Objevte pračky se sušičkou
Ikony zobrazující pocit na dotek, vůni a vzhled na červeném hedvábí

Sbírka prázdných krabic na šaty

I při vašem praní můžete chránit životní prostředí

Oděvní průmysl má výrazný vliv na životní prostředí. Pokud budeme přistupovat k péči o prádlo nově, můžeme i my přispět k jeho ochraně. Se správnou technologií praní a sušení nám oděvy vydrží déle a nemusíme tak stále nakupovat další oblečení, stačí otevřít šatník. Naše nové sušičky bezpečně vysuší dokonce vlnu i hedvábí – a zajistí tak delší životnost pro ty nejchoulostivější textilie. Pokud vám vaše oděvy vydrží třeba jen o 9 měsíců déle, snížíte vy sami negativní dopad na životní prostředí o 20 až 30 %.

Objevte sušičky

Ušetřete peníze

Moderní pračky vám poskytnou vynikající výsledky praní již při nízkých teplotách. Tím šetří jak vaše finance, tak životní prostředí. A pomáhají uchovávat vaše oděvy déle jako nové. Moderní pračka dokáže ušetřit až o 80 % více energie než pračka, jakou jste koupili před 5 lety. Investujte do nejnovější technologie a šetřete peníze praním při teplotě 30 °C.

Objevte, jak prát při teplotě 30 °C
Symbol praní při teplotě 30 °C na modré látce

Je řada důvodů proč se začít o naše oděvy starat lépe. Lepší péče není jen otázkou vůle, ale i potřebných znalostí. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují stav a opotřebení oblečení. Inspirujte se našimi radami a tipy, které vám pomohou udržovat vaše oděvy co nejdéle v perfektním stavu.

 

Pokračujte ke kapitole Jak pečovat 


Objevte více s AEG

Vyberte si svého strážce oblečení

Představujeme nové pračky a sušičky AEG. Říkáme jim strážci oblečení. Každý z nich je jedinečný, ale jedno mají společné – vašemu oblečení věnují péči, kterou si zaslouží.

Objevte pračky a sušičky AEG

Získejte prodlouženou záruku

K vybraným modelům praček a sušiček nyní získáte prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Zjistěte více o zárukách

Inspirace do vašeho mailboxu

Potřebujete poradit s vypráním vlněného svetru? Nebo se zbavit skvrny na oblíbené košili? Přihlaste se k odběru newsletteru a my vám budeme posílat tipy přímo do vašeho mailboxu!  

Přihlaste se k odběru

 
 
Zavřít
 

Vybrat, kde se toto bude sdílet

Zavřít