Objevte

Odsavače par

CHYTRÝ ODSAVAČ KOMUNIKUJE S VARNOU DESKOU

Když máte plné ruce práce s přípravou večeře pro hosty, náš odsavač se postará o čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni. Díky funkci Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření chytrý systém automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví odsávání podle intenzity vašeho vaření. A vy se můžete soustředit na to, co vás baví.

Pánev, na které se připravují mořské plody

Výkon, na který se můžete spolehnout

Díky vysoce výkonným odsavačům par se můžete ihned po vaření těšit na čistý a svěží vzduch. Důmyslná filtrace zajišťuje, že se mastnota neusazuje uvnitř odsávacího mechanismu. Proto se odsavač snáze čistí a kuchyňské výpary jsou neprodleně a bez jakýchkoliv problémů odfiltrovány pryč. Myslete na detaily, na nichž záleží každý den.

Na varné desce AEG se připravuje jídlo, zatímco odsavač par AEG odsává vznikající páru

Subtilní nebo výrazný. Je to na vás.

Všechny naše odsavače par rychle a efektivně zbaví vaši kuchyň nepříjemných pachů. Ale tam jejich vzájemná podobnost končí. Vyberte si odsavač par podle svého vkusu, aby co nejlépe zapadl do vašeho kuchyňského prostoru. Osobitý design odsavače par Skylight (na obrázku) se stane dominantou vaší kuchyně, zatímco model Discreet elegantně zapadne do kuchyňské linky.

Vytvořte ve vaší kuchyni dokonalé prostředí

Nenechte se rušit

Chuť. Vytříbenost. Kvalita. Pikantnost. Vaření je radost. Tedy pokud vás při něm neruší hlučný odsavač par. Vyberete-li si model SilentTech, můžete se těšit na klidnou atmosféru i během vaření. Vaši pracovní plochu osvítí teplé LED světlo, zatímco funkce Breeze po dokončení přípravy jídla nehlučně vyčistí vzduch a postará se o příjemnější prostředí.

PROČ PRÁVĚ ODSAVAČE AEG?

1
Hob2hood

Díky funkci Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví odtah podle intenzity vašeho vaření. Odsavač par lze ovládat i manuálně.

2
Breeze

Technologie Breeze zajistí dokonalé a jedinečně tiché odsávání nežádoucích pachů. Udrží tak vaši kuchyň stále svěží.

3
Prodloužená záruka

Protože víme, že se na kvalitu našich spotřebičů můžeme spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let. Nabídka platí od 1. 6. do 31. 12. 2017.

KTERÝ ODSAVAČ ZAPADNE DO VAŠÍ KUCHYNĚ?

Zapuštěný odsavač DDE5980G

Výkonný spádový odsavač par se rafinovaně ukrývá v pracovní desce, dokud jej nepotřebujete. Stisknutím tlačítka jej při vaření zdvihnete a zapnete. Když dovaříte, jednoduše jej zasunete zpět, abyste měli čistou a prostornou pracovní desku.

Ostrovní odsavač DIE5960HG

Tento odsavač par byl navržen tak, aby doplnil kuchyňské ostrůvky, které bývají součástí moderních kuchyní. Pyšní se výkonným motorem, který zajišťuje účinné odsávání výparů bez ohledu na velikost kuchyně.

Komínový odsavač DVB5960HB

Obdélníkový tvar tohoto svislého odsavače par dodá vaší kuchyni osobitý vzhled. V odsavači se snoubí propracovaný design s výkonnou technologií, která hlídá kvalitu vzduchu. Užívejte si perfektně čistý vzduch bez nežádoucích pachů i v prostornější kuchyni.

Na indukční varné desce se připravuje losos, zatímco odsavač par odsává přebytečnou páru
Nejširší nabídka

V široké nabídce spotřebičů si i vy snadno zvolíte ideální kombinaci Hob2Hood.

Stylový odsavač par AEG

Vaše kuchyně, váš styl

Dopřejte si efektivní odsávání par prostřednictvím důmyslné funkce Hob2Hood, díky níž odsavač přizpůsobí svůj chod intenzitě vaření probíhajícího na varné desce. Protože je naše nabídka varných desek propojených s odsavači par nejširší na trhu, i vy si u nás snadno vyberete ideální kombinaci funkcí a stylu, který se hodí právě do vaší kuchyně. Bez kompromisů.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Filtry do odsavačů par AEG

Účinné filtry spolehlivě zachytí, co je třeba

Abyste si zachovali vždy svěží kuchyni bez vlhkosti, udržujte filtry svého odsavače par v čistotě. Tukové filtry zachycují drobné částice jídla a uhlíkové filtry zase neutralizují zápach. Některé odsavače par jsou vybaveny trvalými filtry, které lze čistit a opakovaně používat, jiné pak využívají filtry jednorázové. Ať už si vyberete jakýkoli odsavač par, nezapomeňte o filtry pečovat.