Objevte

Odsavače par

Na varné desce AEG se připravuje jídlo, zatímco odsavač par AEG odsává vznikající páru

Subtilní nebo výrazný. Je to na vás.

Všechny naše odsavače par odstraňují rychle a efektivně výpary z vaší kuchyně. Ale tam jejich vzájemná podobnost končí. Vyberte si odsavač par podle svého vkusu a stylu kuchyně. Osobitý design odsavače par Skylight (na obrázku) dodá vaší kuchyni  nepřehlédnutelný prvek, nebo můžete naopak zvolit model Discreet, který do vaší linky elegantně zapadne.

Vytvořte ve vaší kuchyni dokonalé prostředí

Vytvořte dokonalou atmosféru

Sezóna. Chuť. Vytříbenost. Pikantnost. Vaření je jen radost. S odsavačem par SilentTech si můžete doma vytvořit klidnou atmosféru pro přípravu pokrmů. Vaše pracovní plocha je osvětlena teplým světlem LED, zatímco funkce Breeze po dokončení přípravy jídla nehlučně čistí vzduch a zajišťuje příjemnější prostředí.

ODSAVAČ PAR, KTERÝ NEMUSÍTE OVLÁDAT RUKOU

Když máte plné ruce práce se svým mistrovským dílem, odsavače par AEG fungují intuitivně a uchovávají ve vaší kuchyni čisté a svěží prostředí. Funkce Hob2Hood reaguje na prskání omáčky nebo soté, automaticky spustí ventilátor odsavače a upraví jeho rychlost v závislosti na intenzitě přípravy jídla. Výkonný motor odstraňuje všechny výpary okamžitě.

Pánev, na které se připravují mořské plody

Výkon, na který se můžete spolehnout

Díky vysoce výkonným odsavačům par si můžete ihned po vaření užívat čistého a svěžího vzduchu. Díky důmyslné filtraci se mastnota neusazuje uvnitř odsávacího mechanismu, takže se odsavač par snáze čistí a zápach je bez problémů odfiltrován pryč. Detaily, na nichž záleží každý den.

Odsavač par Street

Vynikající energetická účinnost třídy A/A+

S naším výkonným a tichým bezkartáčovým motorem můžete vařit, aniž byste byli rušeni

Díky LED osvětlení máte jasný přehled o celé varné ploše

Výsovný odsavač par

Stylový povrch, který se hodí do každé kuchyně

Výkon kombinovaný s nízkou spotřebou energie

Hliníkový tukový filtr je možné umýt, znovu použít a zajistit tak trvalý vynikající výkon odsavače.

Odsavač par Future

Pomocí funkce Hob2Hood automaticky upravuje intenzitu odsávání podle právě připravovaného jídla

Vynikající odsávání par dokonce i ve velkých kuchyních

Dlouhá životnost díky nerezovému omyvatelnému tukovému filtru

Na indukční varné desce se připravuje losos, zatímco odsavač par odsává přebytečnou páru
Nejširší nabídka

V široké nabídce spotřebičů si snadno najdete ideální kombinaci Hob2Hood.

Stylový odsavač par AEG

Vaše kuchyně, váš styl

Dopřejte si efektivní odsávání par prostřednictvím důmyslné funkce Hob2Hood. Společnost AEG má nejširší nabídku propojených varných desek a odsavačů par na trhu, takže si u nás snadno vyberete ideální kombinaci funkcí a stylu, který se hodí právě do vaší kuchyně. To vše bez kompromisů.

Filtry do odsavačů par AEG

Vysvětlení funkce filtrů v odsavačích par

Abyste si zachovali v kuchyni svěží vzduch bez pachů a vlhkosti z vaření po celý rok, udržujte filtry svého odsavače par v dobrém stavu. Tukové filtry zachycují částice jídla a vzduch tak zůstává čistý, stejně jako povrch kuchyňského nábytku a spotřebičů. Uhlíkové filtry zase zachycují a neutralizují zápach. Některé odsavače par jsou vybaveny trvalými filtry, které lze čistit a opakovaně používat, jiné pak používají jednorázové filtry. Ať už si vyberete jakýkoli odsavač par, filtry pravidelně čistěte nebo měňte.