Objevte

Myčky nádobí

NOVÁ GENERACE MYČEK PROCLEAN™

Při přípravě fantastických pokrmů potřebujete, aby vás obklopovaly dokonale funkční spotřebiče. Naše myčky ProClean™ jsou konstruovány pro maximální úsporu času, práce i energie. Díky jasnému vnitřnímu osvětlení budete mít o nádobí vždy skvělý přehled a satelitní sprchovací rameno zajistí, aby se voda vždy dostala tam, kam má. Užijte si nový standard v mytí nádobí, který obstojí i před nejnáročnějšími výzvami, ať už myčce svěříte znečištěné pánve, či křehké sklo.

Přirozené sušení

S funkcí AirDry máte jistotu, že vaše nádobí bude vždy zářivé. Myčka nádobí ProClean™ je vybavena novou technologií, která využívá přirozené proudění vzduchu, a tak zanechá vaše nádobí perfektně suché. Deset minut před koncem mycího programu se dvířka automaticky otevřou a umožní cirkulaci vzduchu. To vám přinese úsporu času i energie a dokonale čisté nádobí beze skvrn a šmouh.

Skvělé výsledky mytí, poloviční spotřeba vody

Užijte si skvělé výsledky mytí za použití pouze polovičního množství vody než u běžné myčky nádobí. Myčky s novým systémem WaterSave patří z hlediska spotřeby vody mezi nejúspornější produkty na trhu. Při každém programu se určité množství vody uchová v nádrži k opětovnému použití fází předmytí pro další várku nádobí. Myčka ProClean™ ušetří ve srovnání s běžnými myčkami nádobí 2 100 litrů vody ročně — to je přibližně 12 plných van.

PROČ ZVOLIT MYČKU NÁDOBÍ AEG?

Abyste v kuchyni dosáhli těch nejlepších výsledků, potřebujete spolehlivé spotřebiče. Takové, které disponují vyspělými funkcemi a intuitivním ovládáním, díky němuž mohou bleskově reagovat na vaše požadavky. A protože správné servírování jídla začíná u perfektně čistého nádobí, myčky AEG Mastery ho pro vás vždy zajistí. 

ProZone

Program ProZone vám umožní nastavit odlišný tlak a teplotu vody pro horní koš a spodní koš myčky. Díky tomu můžete spodní koš naplnit silně znečistěným nádobím, zatímco křehké sklo umístíte do koše horního.

SofGrip a SoftSpikes

Myčka nádobí ProClean™ má vyhrazený program pro mytí skla a pomocí pryžových držáků SoftGrip drží všechny nožky sklenic na místě. Jsou tak chráněny před naklopením a jsou navíc zajištěny pryžovými podpěrami SoftSpikes®

Příborová zásuvka

Příborová zásuvka lépe využívá prostor a myčka díky ní pojme až 15 sad nádobí. Kromě příborů lze do zásuvky vložit i drobné nádobí či ji zaměnit za plech na pečení. Široké horní sprchovací rameno navíc zajistí, že budou příbory vždy dokonale umyté.

DALŠÍ VÝHODY MYČEK AEG

Více prostoru a flexibility

S myčkou nádobí ProClean™ snadno umyjete nádobí i po té největší hostině, aniž by vám v kuchyni zabírala více místa. Vnitřní prostor s XXL objemem pojme až 15 jídelních souprav, čímž se myčka stává jedničkou na trhu. Ať už jste vařili pro velký počet hostů, nebo potřebujete umýt objemné nádobí, můžete očekávat skvělý výsledek.

Zářivě čistá sklenice na víno a sada pánví

Propracované programy

Myčky AEG zvládnou umýt celou řadu druhů nádobí, přičemž každý z nich vyžaduje jinou intenzitu čištění. Naše řada ProClean™ je vybavena pokročilou funkcí Sensorlogic, která používá dva snímače pro měření velikosti nádobí a míry jeho znečistění. Díky tomu doladí zvolený program tak, aby odpovídal konkrétním potřebám aktuálnímu složení nádobí v myčce.

Extra tichý program myčky AEG ProClean

Výjimečně tichý chod

Naše myčky ProClean™ vám zpříjemní život tím, že jej nebudou narušovat. Díky programu Extra tichý, který produkuje o 37 dB méně hluku, jsou tyto spotřebiče nejtišší ve své třídě. To znamená, že si můžete užívat večerní party nebo skleničku vína v klidu. Na konec mycího cyklu vás upozorní technologie Time Beam, která vrhá červený paprsek na podlahu před myčkou.

Koš na sklenice AEG bezpečně uchycuje vzácné sklenice na šampaňské

Oceněná šetrnost

V myčce nádobí můžete bez obav mýt i vaše nejchoulostivější sklo. Náš oceněný koš na sklenice pojme 8 sklenic a k uchycení jejich nožek během programu používá měkké a ohebné úchyty. Koš, který snadno nainstalujete do spodního koše myčky, lze nastavit tak, aby pojal sklenice různých velikostí. Kdykoliv se tak můžete těšit z křišťálově čistých sklenic s vědomím, že se jim dostává té nejšetrnější péče.