Objevte

Myčky nádobí

Nová generace myček ProClean™

Při přípravě fantastických pokrmů potřebujete, aby vám sekundovala ta správná zařízení. Například myčka, která zvládne mnohem víc než jen pár běžných hrnců a pánví. Naše myčky ProClean™ jsou stvořeny tak, aby zvládly vše. Nová generace myček zavádí nový standard v mytí nádobí – díky inovacím si dokáže poradit i s těmi nejnáročnějšími výzvami. Modely ProClean™ jsou zároveň natolik jemné, že jim můžete s důvěrou svěřit i to nejcennější choulostivé sklo.

Přídavné ostřikovací rameno
1
Každý roh je pokrytý

Přídavné ostřikovací rameno pokrývá všechny rohy vaší myčky nádobí a zaručuje pokaždé dokonalé mytí a oplach nádobí.

Křehké skleněné nádobí
2
Očekávejte dokonalou ochranu

Uchovávejte vaše skleněné nádobí v bezpečí a zářivě čisté. Držáky SoftGrip chrání i to nejkřehčí skleněné nádobí před prasklinami a poškrábáním.

Mechanismus jemného zavírání v myčce nádobí ComfortLift od AEG
3
Vždy šetrná k nádobí

Díky drážkám ComfortRails můžete hladce zasunout koš na místo bez rachocení talířů.

Držáky SoftGrips a podpěry SoftSpikes drží křehkou sklenici na místě

Ta nejlepší péče o sklo

Šampaňské si zaslouží, abyste ho upíjeli z vaší nejlepší sklenice. Myčka nádobí ProClean™ má vyhrazený program pro mytí skla a pomocí pryžových držáků SoftGrip drží všechny nožky sklenic na místě. Jsou tak chráněny před naklopením a jsou navíc zajištěny pryžovými podpěrami SoftSpikes®. S myčkou ProClean™ není pro vaše nejlepší skleněné nádobí žádná příležitost příliš bezvýznamná.

Přirozené sušení

S funkcí AirDry máte jistotu, že vaše nádobí bude vždy dokonale připravené. Myčka nádobí ProClean™ je vybavena novou technologií, která využívá přirozené proudění vzduchu a zanechá vaše nádobí na dotyk suché. Deset minut před koncem vašeho programu se dvířka automaticky otevřou a umožní cirkulaci vzduchu. To vám přinese úsporu času i nákladů na energii a vaše nádobí bude navíc dokonale čisté.

Koš na sklenice AEG bezpečně uchycuje vzácné sklenice na šampaňské

Oceněná ochrana

V myčce nádobí můžete bez obav mýt i vaše nejcennější sklenice. Náš oceněný koš na sklenice pojme 8 sklenic a k uchycení jejich nožek během programu používá měkké a ohebné úchyty. Koš lze nastavit tak, aby pojal sklenice různých velikostí, a nasazuje se bez problémů do dolního koše myčky. Kdykoli se tak můžete těšit z křišťálově čistých sklenic s vědomím, že jsou v bezpečné péči vaší myčky nádobí.

Další výhody našich myček nádobí

Více prostoru a flexibility

S myčkou nádobí ProClean™ snadno umyjete nádobí dokonce i po největších hostinách. Do vany o objemu XXL se vejde až 15 jídelních souprav, což představuje největší vnitřní prostor na trhu. Ať už jste vařili pro velký počet hostů nebo jste použili objemné nádobí, umytí i těch největších náplní bude snadným úkonem. A navíc vám v kuchyni nezabere více místa.

Zářivě čistá sklenice na víno a sada pánví

Propracované programy

Myčky AEG zvládnou mnoho druhů náplní, přičemž každý druh vyžaduje jinou intenzitu čištění. Naše řada ProClean™ je vybavena pokročilou funkcí Sensorlogic, která používá dva snímače pro měření velikosti nádobí a míry jeho zašpinění. Poté doladí zvolený program tak, aby odpovídal konkrétním potřebám náplně vašeho nádobí.

Skvělé výsledky mytí, poloviční spotřeba vody

Užijte si skvělé výsledky mytí za použití pouze polovičního množství vody než u běžné myčky nádobí. Nový systém WaterSave je jedním z nejúspornějších systémů na trhu, pokud jde o spotřebu vody. Při každém programu se určité množství vody uchová v nádrži k opětovnému použití ve fází předmytí u další náplně nádobí. Myčka ProClean™ ušetří ve srovnání s běžnými myčkami nádobí 2 100 litrů ročně — to je 12 van vody.

Extra tichý program myčky AEG ProClean

Ticho nad zlato

Naše myčky ProClean™ vám zpříjemní život tím, že jej nebudou narušovat. Díky programu Extra tichý produkujícímu o 37dB méně hluku jsou tyto přístroje nejtišší ve své třídě. To znamená, že si můžete užívat večerní párty nebo skleničku vína v klidu. Technologie Time Beam vrhá červený paprsek na podlahu, takže poznáte, kdy spotřebič běží a kdy skončí.