Objevte

Chlazení

Uchovaná přírodní čerstvost

Díky našemu chladicímu systému TwinTech budou ty nejlepší chutě, které příroda nabízí, uchovávány při ideální teplotě. Všechny potraviny počínaje kapustou až po okurku zůstanou maximálně čerstvé delší dobu. Listová zelenina je svěžejší, jablka jsou chrupavější a vše chutná lépe. Nakoupíte-li velké množství čerstvých potravin, díky prostorné zásuvce budete mít vždy kam je uložit.

S chladicím systémem TwinTech chladicí a mrazicí oddíl pracují nezávisle na sobě a udržují ideální teplotu a vlhkost, aby potraviny zůstaly dlouho čerstvé nebo zmrazené.

Se systémem TwinTech® můžete všechny ingredience snadno uchovávat v jejich optimálním stavu.

Chladnička s mrazničkou ProFresh

Přírodní chutě v tom nejlepším stavu

Chraňte chuť, zapomeňte na námrazu. Se systémem AEG TwinTech+ uchováte čerstvé i zmrazené potraviny v nejlepším stavu. Precizně udržuje teplotu a úroveň vlhkosti s minimálními výkyvy, takže vaše mraznička zůstane bez námrazy a kvalita vašich čerstvých potravin se nebude zhoršovat. Ovoce i zelenina si uchovají svoji svěžest a budou překypovat chutí. Maso i ryby zůstanou čerstvé jako v den, kdy jste je koupili.

Přizpůsobí se každé chuti

Díky modulárnímu systému uskladnění CustomFlex® si můžete vaši chladničku upravit přesně podle vašich představ. Oddíly ve dveřích lze měnit a přesouvat během několika sekund a vy tak máte úplnou flexibilitu. Spony na bylinky. Čiré boxy na sýry. Bezpečné police pro mléčné produkty, omáčky a ochucovadla. Uspořádejte si skladovací prostor vaší chladničky, jak chcete, a maximalizujte ho.

Bylo prokázáno, že maso a ryby vydrží při teplotě okolo nuly až o 3 dny déle než při standardním chlazení.

Přesné chlazení pro výjimečné vaření

Ohromující pokrm začíná bezvadnými přísadami. Potraviny jako maso a ryby si uchovávají nejlepší chuť, když jsou skladovány při určité teplotě, konkrétně kolem 0 stupňů. Přesně z tohoto důvodu jsou naše chladničky s mrazničkou vybaveny speciálním oddílem s nulovou teplotou, kde jsou vaše ingredience uloženy přesně při potřebné teplotě. Můžete si tak vychutnat to nejčerstvější maso nebo ryby s každým soustem.