Objevte

Indukční varné desky

Rozpouštění čokolády v pánvi na indukční varné desce AEG

Přesná regulace tepla, dokonalé výsledky

Chcete i vy doma vařit jako profík? Indukční varné desky AEG jsou vybaveny praktickým posuvným ovladačem. Během okamžiku změníte intenzitu tepla z vysoké na mírnou. Můžete tak s úspěchem připravovat křupavého pečeného lososa nebo rozpouštět krémovou čokoládu.

Obrázek se srovnáním, na němž je vidět, jak se indukční varná deska AEG zahřeje rychleji a připraví praženou kukuřici rychleji než jiné varné desky

RYCHLEJŠÍ NEŽ OSTATNÍ VARNÉ DESKY

Indukční varné desky se ohřívají rychleji než jiné typy varných desek. Ušetříte tedy čas, který můžete věnovat dokonalé přípravě receptu. Indukční varné desky AEG mají citlivé dotykové ovládání. Snadno přejdete od nízké teploty k vysoké a zpět. Máte tak jistotu, že své labužnické dílo odstavíte od zdroje horka přesně ve chvíli, kdy potřebujete.

Naše indukční varné desky

Zelenina se prudce smaží na grilovací pánvi

Okamžitý přehled, přesná regulace

Indukční varná deska MaxiSense® Combi  přináší svobodu do vaší kuchyně. Ať už připravujete dušené jídlo ve velkém kastrolu nebo jen restujete zeleninu v malé pánvi, varná plocha FreeZone se nádobě přizpůsobí. Na velkém displeji vidíte veškeré dění na varné desce polohu všech nádob a úroveň teploty pod nimi. Máte tak nad přípravou jídla plnou kontrolu.

 Indukční varná deska AEG MaxiSense Pure
Snadno se čistí

Díky elegantnímu povrchu varné desky MaxiSense® Pure je její důkladné čištění rychlé a snadné.

Stylová varná deska MaxiSense® Pure

Elegantní a stylový povrch

V jednoduchosti je krása. Elegantní varná deska MaxiSense® Pure jistě zapadne do vaší kuchyňské linky. Moderní červené ovládací LED prvky a varné zóny jsou viditelné pouze tehdy, když je potřebujete.

Nádoby různých velikostí, jejichž obsah se vaří při různých teplotách

Funkce pro každou příležitost

Čeká vás náročná příprava večeře pro spoustu hostů nebo jen nějaká lehká rychlovka po práci? Indukční varná deska AEG si poradí s veškerým vaším nádobím a díky rovnoměrnému rozvodu tepla zajistí vždy dokonalé výsledky. Upravte si varnou plochu a spojte dohromady až 4 varné zóny, abyste co nejlépe využili dostupný prostor. Díky funkci FlexiBridge bude příprava složitějších jídel s velkými pánvemi nebo větším počtem nádob jednoduchá.

Další výhody indukce

Hrnec s vařící vodou na indukční varné desce AEG
1
Rychlejší ohřev

Použitím tlačítka PowerBoost můžete uvést vodu do varu rychle. Skvěle se hodí i pro jiné rychlé úkony, jako je prudké opečení masa.

Žena, která používá ovládací panel indukční varné desky MaxiSense Combi
2
Přípravu jídla můžete pozastavit

Nenechte si pokazit skvělé jídlo nevítaným přerušením přípravy. Stisknutím tlačítka 'stop and go' ohřev pozastavíte, dalším stisknutím bude znovu pokračovat.

Varná deska, která bezdrátově komunikuje s odsavačem par prostřednictvím funkce AEG Hob2Hood
3
Odsavač par bez nutnosti ovládání rukou

Funkce Hob2Hood automaticky ovládá váš odsavač par v závislosti na tom, co právě na varné desce připravujete.

Nákres zobrazující teplotní změnu na pánvi se smažícím se masem a zeleninou, když je přesouvána v rámci plochy PowerSlide

Od varu rovnou k udržování teploty

S přesnou regulací teploty dostanete z každého jídla maximum chuti podobně, jako to dělají profesionální kuchaři. Funkce PowerSlide vám umožňuje uvést jídlo do varu, dusit ho nebo pouze udržovat jeho teplotu pouhým přesunutím nádoby z jedné varné zóny do druhé. Můžete si vybrat z řady přednastavených teplotních úrovní, nebo si určit své vlastní. 

Vaření, u kterého vás nic neruší

Na přípravu chuťově dokonalých pokrmů se potřebujete absolutně soustředit. Varné desky AEG umí ovládat váš odsavač par, takže v kuchyni máte o jeden rušivý element méně. Bezdrátově jej spustí a regulují rychlost ventilátoru podle toho, jak vaříte. Odsávání můžete snadno ovládat prostřednictvím displeje varné desky.

Zelenina se společně s masem smaží na grilu AEG Teppanyaki

Objevte pravé asijské chutě

S naším grilem Teppanyaki zažijete pravou chuť Orientu. Představuje dokonalý doplněk našich indukčních varných desek. Jeho design s pěti vrstvami zajišťuje rychlý a rovnoměrný rozvod tepla po celém povrchu.