Objevte

Indukční varné desky

Rozpouštění čokolády v pánvi na indukční varné desce AEG

Rychlost, která nemá konkurenci

Indukční varné desky se zahřívají mnohem rychleji než ostatní typy varných ploch, a tak můžete ušetřený čas věnovat doladění chuti. Citlivé dotykové ovládání vždy zajistí, že teplotu změníte pohodlně, během pár sekund a jediným pohybem. Díky tomu můžete připravit dokonalou omáčku nebo rozpustit čokoládu bez vodní lázně. Mějte vše pod kontrolou.

Blesková změna teploty

Díky precizní regulaci teploty dostanete z každého jídla maximum chuti stejně jako ostřílení profesionální kuchaři. Funkce PowerSlide vám umožní uvést pokrm do varu, dusit ho nebo udržovat jeho teplotu pouhým přesunutím nádoby z jedné varné zóny do druhé. Vybírat můžete z celé řady přednastavených teplotních úrovní, nebo si určit svou vlastní. Jak právě potřebujete.

PROČ PRÁVĚ INDUKČÍ DESKY AEG?

Bridge

Funkce Bridge vám umožňuje spojit dvě varné zóny do jedné a vytvořit tak velkou zónu, například pro větší hrnce či pánve.

DirectTouch

Systém DirectTouch umožňuje přesné nastavení výkonu a ovládání každé zóny zvlášť pouhým přejetím prstu.

PowerBoost

Funkce PowerBoost okamžitě zvýší výkon, díky čemuž začne voda v hrnci vřít během několika sekund a pánev bude vmžiku rozpálená.

VYBERTE SI TU PRAVOU

Nádoby různých velikostí, jejichž obsah se vaří při různých teplotách

Funkce pro každou příležitost

Ať už chystáte velkou hostinu, nebo jen večeři pro dva, naše indukční varná deska s funkcí FlexiBridge se přizpůsobí jakémukoliv nádobí a rovnoměrným rozvodem tepla zajistí skvělé výsledky. Spojte dohromady až 4 varné zóny, abyste co nejlépe zužitkovali prostor, který máte k dispozici. S funkcí FlexiBridge bude manipulace s velkými pánvemi nebo větším počtem nádob snadná.

Neokázale minimalistický design

V jednoduchosti je síla. Elegantní varná deska MaxiSense® Pure díky svému minimalistickému provedení zapadne do každé kuchyňské linky. Moderní červené ovládací LED prvky a varné zóny jsou viditelné pouze tehdy, když je potřebujete, jinak je varná plocha zcela hladká. Povrch desky MaxiSense® Pure proto vždy umožňuje snadné a rychlé čištění.

Zelenina se prudce smaží na grilovací pánvi

Okamžitý přehled, přesná regulace

Indukční varná deska MaxiSense® Combi vnáší do vaší kuchyně svobodu. Ať už připravujete dušené jídlo ve velkém kastrolu, nebo jen restujete zeleninu v malé pánvi, varná plocha FreeZone se nádobě vždy přizpůsobí. Velký displej zatím monitoruje veškeré dění na varné desce – polohu všech nádob i úroveň teploty pod nimi. Mějte nad přípravou jídla vždy plnou kontrolu.

DALŠÍ VÝHODY INDUKČNÍCH DESEK AEG

Už žádné vyrušování díky chytré technologii

Příprava lahodných pokrmů vyžaduje absolutní koncentraci. Proto varná deska může díky funkci Hob2Hood ovládat váš odsavač par, abyste v kuchyni měli o jeden rušivý element méně. Deska odsavač bezdrátově rozsvítí, spustí a reguluje rychlost jeho ventilátoru podle intenzity vaření. Preferujete-li manuální ovládání, můžete odsavač regulovat pomocí displeje varné desky.