APLIKACE MY AEG

APLIKACE MY AEG

Chytrá domácnost už není sci-fi. Naše spotřebiče s funkcí konektivity vám umožní perfektně koordinovat domácí práce. Stáhněte si šikovnou aplikaci My AEG a komunikujte s nimi prostřednictvím mobilního telefonu. Zkontrolujte, co dělá pračka, naprogramujte svůj robotický vysavač na pravidelné vysávání nebo pošlete troubě konkrétní recept. Možností je spousta.

STÁHNOUT

INTELIGENTNÍ PÉČE

V aplikaci My AEG jednoduše zvolte typ tkaniny, barvu a míru znečištění. Aplikace vám doporučí optimální program, odešle instrukce a spotřebič se sám automaticky nastaví. Využívejte kvalifikovaného Poradce pro péči znovu a znovu a vaše oblečení bude stále vypadat jako nové. Skutečně inteligentní způsob péče o prádlo.

PŘIZPŮSOBTE SI PÉČI NA MÍRU SVÝM POTŘEBÁM

Uložte si své nejčastěji používané programy do sekce Mé oblíbené nebo si užívejte rychlý přístup k 6 přednastaveným programům praní a 6 programům sušení. Šetřete čas a pečujte o své oblíbené oblečení jediným dotykem.

Pračky AEG série 9 000 s funkcí konektivity využívají průlomovou technologii SoftWater. Ta eliminuje minerály a nečistoty ve vodě, které mohou tkaniny poškodit. Díky jemnějšímu přístupu zůstane černá černou a výrazné barvy neztratí svoji sytost a zářivost. Budou stále takové jako před prvním praním.

Se sušičkou AEG série 8 000 s funkcí konektivity můžete bez obav sušit i oděvy, které dosud vůbec nepřicházely v úvahu. Naše sušičky s certifikátem Woolmark jsou vybaveny špičkovou technologií AbsoluteCare®. Svetr zůstane hebký, měkký a zaručeně se nesrazí.

VŠE DOKONALE POD KONTROLOU

Pomocí aplikace My AEG zapnete pračku nebo sušičku a zkontrolujete aktuální stav odkudkoli ze své domácnosti.

V aplikaci My AEG zvolte požadovaný program a stiskněte symbol wifi. Tím aktivujete režim vzdáleného přístupu. Aplikace zobrazuje aktuální činnost spotřebiče na displeji a upozorní vás na ukončení programu. S My AEG máte péči o prádlo dokonale pod kontrolou.

SUŠENÍ

Perfektní výsledek záleží i na správném sušení. Využijte Poradce péče a nechte si doporučit sušicí program na míru vašim potřebám. Uložte si své často používané programy do sekce Mé oblíbené a ovládejte sušičku, ať už jste v domácnosti kdekoli.

PRŮVODCE ŠTÍTKY

Už si nikdy nemusíte lámat hlavu se symboly na štítcích u oblečení. V aplikaci My AEG najdete Průvodce štítky, který dokáže na základě vybraných symbolů nastavit optimální program praní nebo sušení. Snadno a pohodlně z vašeho chytrého telefonu.

Otázky a odpovědi

Máte nějaké otázky ohledně aplikace My AEG, našich spotřebičů s funkcí konektivity nebo potřebujete pomoc při nastavení funkce konektivity v rámci vaší domácí wifi? Přečtěte si často kladené otázky a odpovědi. Máte spotřebič s funkcí konektivity a chcete hned začít používat aplikaci My AEG? Stáhněte si náš stručný návod a připojte se.

KONTROLNÍ SEZNAM

  • Apple: telefon nebo tablet s operačním systémem iOS 8.0 nebo vyšším.
  • Android: telefon nebo tablet s operačním systémem Android 4.0.3 nebo vyšším.
  • Wi-Fi: 802,11 b/g/n @ 2,4 GHz s internetovým připojením WEP, WPA nebo WPA2 AES/TKIP.
  • Ujistěte se, že signál v místě instalace spotřebiče je dostatečně silný.
  • Pokud se spotřebič nachází daleko od wifi rozvaděče, bude nutné použít zesilovač signálu.