Objevte

Pračky se sušičkou

Nová úroveň praní
Uchovejte si nový vzhled svého oblečení. Čistý, svěží a plný barev.

Nová úroveň sušení
Uchovejte si oblečení tak, aby se nosilo jako nové. Měkké, hladké a nesražené.

Technologie SensiDry®

Naše technologie SensiDry® využívá pokročilé technologie tepelného čerpadla pro praní při nízkých teplotách spolu s řízenými pohyby bubnu, a zvládne tak péči o celý váš šatník. Můžete tak plně důvěřovat tomu, že vaše oblečení si po každém nošení uchová svůj tvar i kvalitu.

DOPŘEJTE SI KOMFORTNÍ SUŠENÍ

Naplňte spotřebič ráno a vyjměte prádlo po příchodu z práce - vaše nejoblíbenější šaty budou čisté, suché a připravené do společnosti. Všechny spotřebiče jsou vybaveny tlačítkem s režimem Wash&Dry a programy typu non-stop, které umožňují praní a sušení vašich oděvů najednou - a bez kompromisů.

Technologie DualSense®

Naše technologie DualSense® připraví programy spotřebiče na vaše tkaniny, ať se jedná o jemné, vlněné nebo venkovní kusy oblečení. Vše od vzorovaného venkovního oblečení po měkké svetry tak lze pečlivě vyprat, usušit a ochránit najednou. Dopřejte si praktičnost a komfort díky integrované a úplné péči o prádlo.

VENKOVNÍ OBLEČENÍ VYŽADUJE ZVLÁŠTNÍ PÉČI

Bez řádné péče se venkovní oblečení může opotřebovat a ztratit svou funkčnost. S technologií DualSense® můžete funkčnost prádla zachovat i obnovit, ať jde o odpudivost vody nebo prodyšnost. Seznamte se s ochráncem funkčních oděvů.

Technologie ÖKOMix

Inovativní technologie ÖKOMix společnosti AEG zaujímá přední postavení na trhu - předmíchává prací prostředky a aviváž ve vodě odděleně, než je nadávkuje do bubnu. Aktivují se tak před kontaktem s tkaninami a připraví oděvy na nejdůkladnější praní a co nejrovnoměrnější sušení.

KAŽDÉ VLÁKNO JE CHRÁNĚNO

Díky předmíchání je zajištěna efektivnější dávkování pracích prostředků a aviváže a ty se tak dostanou ke každému vláknu. Znamená to, že se dostanou ke každé části vašeho prádla a všechna vlákna jsou důkladně vyprána, dokonale chráněna a připravena k rovnoměrnému usušení.

Modrý certifikát Woolmark

Naše technologie DualSense® dokáže pečovat také o vaše vlněné oděvy určené pouze k ručnímu praní. Prací i sušicí programy získaly modrý certifikát Woolmark, který zaručuje, že dokonce i vlněné prádlo určené k ručnímu praní lze bezpečně prát v rámci jednoho procesu. Tedy už žádné praní v ruce. Pouze praktičnost a komfort díky integrované a úplné péči o prádlo.

◦ Modrý certifikát Woolmark
◦ Technologie DualSense®
◦ Program Wash&Dry NonStop (1 h / 1 kg)