Detaily produktu

3000 LEDlights je nový přítel, který rozjasní vaši kuchyň. Spotřebovává mnohem méně energie než jiné typy osvětlení, a přitom nabízí značně delší životnost. Při vaření vám zajistí optimální světlo, abyste mohli všechny detaily dovést k dokonalosti.

Benefity

AEG - Integrovaný odsavač - DGB1522S

LED osvětlení pro příjemnější vaření

Užívejte si výhod kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou zajistí dokonalý přehled. Toto osvětlení má navíc dlouhou životnost a je energeticky úsporné

Odsavač par, na který se můžete spolehnout

Čistý vzduch v kuchyni díky tomuto účinnému odsavači par. Jeho spolehlivý motor pomáhá účinně snižovat a odsávat jakékoliv pachy vzniklé při vaření.

Účinně odsává výpary při vaření

Tento filtr s dlouhou životností spolehlivě zachycuje výpary a tuky vzniklé při vaření a v případě potřeby jej lze snadno vyměnit.

Nastavení odsavače par. Na vyžádání. S elektronickými ovladači

Inovativní elektronické ovládací prvky usnadňují regulaci funkcí odsavače par. Činnost odsavače během celého procesu vaření tak máte zcela pod kontrolou změnami rychlosti ventilátoru počínaje a přizpůsobením nastavení osvětlení konče.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Zakoupili jste již tento produkt?

Zaregistrujte svůj produkt a využijte ho naplno. Najděte jednoduše podporu, příslušné náhradní díly a příslušenství, prostřednictvím odkazů níže.

Registrovat produkt Náhradní díly a příslušenství Podpora
červená látka letící ve vzduchu