Vyberte si pračku AEG

S naší řadou praček AEG bude vaše oblečení vypadat déle jako nové. Díky široké škále technologií a šetrnému praní si prádlo zachová svůj vzhled a vy si můžete déle užívat přijemný pocit z jeho nošení. V naší nabídce vestavných a volně stojících praček si každý najde ideální řešení pro svoji domácnost.

Přečtěte si více

Lepší než nejlepší energetická třída*

Pračky AEG EcoLine jsou vybrané modely, které překračují účinnost výrobků nejvyšší energetické třídy A a šetří až o 30 % více energie. Navíc se automaticky přizpůsobují a šetří zdroje při zachování vynikajícího výkonu.**

Ušetřete energii s programem PowerClean
Úspora vody díky funkci Steam
Úspora pracího prostředku díky funkci AutoDose

*Ve spotřebě energie s ohledem na prahovou hodnotu spotřeby energie stanovenou pro EU.

**Dostupnost funkcí závisí na produktové řadě.

 

UniversalDose - patentovaná zásuvka pro prací kapsle

UniversalDose je jedinečná zásuvka určená pro prací kapsle, která pomocí speciálních vodních trysek zcela rozpustí prací kapsle ještě v dávkovači. Tím ho aktivuje o 60 % rychleji, než když jsou kapsle umístěny v bubnu. Díky tomu je i studený a rychlý hodinový cyklus extra výkonný.*

Náš nejvyspělejší produkt

9000 ABSOLUTECARE®

Pračka 9000 AbsoluteCare® využívá naši jedinečnou revoluční technologii filtrování a čištění vody, která ochraňuje barvy vašeho oblečení.* Zabraňuje také srážení a ztrátě tvaru, takže je o vaše prádlo dokonale postaráno.**

Náš nejoblíbenější produkt

7000 PROSTEAM®

4,9

4,9(204)

LFR73964VC

Napařování namísto praní je jedním z nejlepších způsobů, jak osvěžit nošené oblečení, které není třeba prát celé. Jeden cyklus praní v páře pračky 7000 ProSteam® spotřebuje pouze 2 l vody a navíc je k oděvům šetrnější než klasické praní.

Chraňte své oblečení pomocí funkce AutoDose

Přestaňte odhadovat a nechte systém AutoDose svými senzory vypočítat a použít při každém praní přesné množství pracího prostředku a aviváže. Spotřebuje až o 60 % méně pracího prostředku* - zjednoduší praní a uchrání bavlněné oblečení před předčasným roztržením.

JSME JEDNIČKA V KATEGORII PRAČEK A SUŠIČEK V ČESKÉ REPUBLICE

Zvažujete vyměnit svou starou pračku a sušičku za některý z našich modelů AEG? Pak vás jistě potěší fakt, že v praní a sušení je značka AEG jedničkou na tuzemském trhu. Potvrdily to výsledky šetření nezávislého výzkumného institutu. Máme obrovskou radost a děkujeme všem zákazníkům za důvěru.

ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA NA MOTOR ČI CELÝ SPOTŘEBIČ

Rozšiřte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

OTEVŘETE SI CESTU K DALŠÍM VÝHODÁM A ODMĚNÁM

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.