Kurzy vaření AEG

Kurzy vaření AEG

Povzneste své kuchařské umění na vyšší úroveň

Vyzkoušejte si nejnovější spotřebiče AEG a seznamte se důkladně s jejich technologií. Nezáleží na tom, jestli o koupi teprve přemýšlíte a váháte, nebo se chcete stát mistrem vaší nově vybavené kuchyně. Naši profesionální kuchaři budou vašimi průvodci a zasvětí vás do tajů přípravy těch největších lahůdek.

Objevte kouzlo pečení v multifunkčních parních troubách

Naučte se vařit, grilovat i péct v multifunkční parní troubě

Vaření v páře je moderním způsobem přípravy jídla, který dokáže zachovat texturu, chuť, barvu a hlavně vitamíny v každém soustu. Chcete se naučit připravovat pokrmy tak dobré, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací?

Na našich kurzech vaření si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme a vy si naši multifunkční troubu koupíte, tak vám kurzovné vrátíme.

Ty z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní naučíme, jak ji maximálně využít a ovládat.

Stáhněte si naši kuchařku s recepty pro multifunkční parní troubu a tipy na vaření v páře.

Pokud si vaši troubu řady SteamBoost nebo SteamPro zaregistrujete, zašleme vám kuchařku tištěnou až domů.

 

Vyberte si tu pravou

Vyberte si z našich parních trub tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Trouba SteamBoost je vhodná pro přípravu křupavého chleba a vynikajících pečení. Nabízí také programy na přípravu lahodné křupavé zeleniny nebo ryb. Naše nejpokročilejší trouba SteamPro pak umožňuje i profesionální vaření metodou Sous-Vide.

Přihlaste se na kurz vaření

Pořídili jste si parní troubu AEG?

Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. K nákupu multifunkční parní trouby nyní získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením profesionálního kuchaře v hodnotě 3 000 Kč ZDARMA.

Chcete si troubu před nákupem vyzkoušet?

Přesvědčte se o jedinečných vlastnostech multifunkční parní trouby AEG v rámci našeho kurzu vaření. Pokud se následně rozhodnete pro koupi některého z modelů zařazených do akce, kurzovné v plné výší vám VRÁTÍME ZPĚT.

Kurz vaření v parních troubách v pohodlí domova

Pokud dáváte přednost online vzdělávání, nabízíme vám možnost uvařit si s Jiřím Hilgartem prostřednictvím videokurzu*. Provede vás přípravou několikachodového menu a naučí vás používat vaši multifunkční parní troubu na maximum.

Co budeme vařit: 

  • Pečené kuře s domácím chlebem
  • Lososa s bramborem, zeleninou a petrželovým tvarohem
  • Vepřovou panenku s romanescem
  • Kynuté knedlíky s omáčkou z bílého vína a meruňkového džemu

Kromě toho se můžete těšit na:

  • Dárkové karty v hodnotě 1 000 Kč na nákup surovin

  • Slevový kód v hodnotě 25% do našeho e-shopu, abyste si mohli doplnit výbavu pro vaření v páře

*Videokurz je náhradou za fyzickou účast na kurzu vaření.

Jak si účastníci náš kurz vaření užili?

Pořád ještě váháte, zda se kurzu zúčastnit? Přečtěte si reakce těch, co ho již absolvovali, a udělejte si lepší představu o tom, jak kurz s profesionálním šéfkuchařem probíhá a co všechno nabízí.

Inspirujte se našimi recepty

Kuchařka pro multifunkční parní trouby

Stáhněte si naši kuchařku zdarma. K vaší nové troubě řady SteamPro a SteamBoost můžete navíc získat kuchařku tištěnou. Zaregistrujte si vaši troubu a my vám ji zašleme domů.

Najděte inspiraci pro slavnostní oběd či příjemnou večeři

Hledáte inspiraci pro slavnostní obědové menu nebo pohodový večer s vašimi přáteli? Inspirujte se našimi recepty (nejen pro parní trouby) a užijte si příjemné okamžiky v okruhu svých blízkých.