STRÁŽCI OBLEČENÍ NA VYSOKOŠKOLSKÝCH KOLEJÍCH

V průběhu roku 2020 vybavíme několik vysokoškolských kolejí po celé ČR pračkami a sušičkami AEG. Proč? Protože víme, že nikdo nechce ztrácet čas praním a sušením. Především studenti určitě ocení, že ušetřený čas mohou využít ke studiu nebo věnovat svým zálibám.

Pračka a sušička AEG

SOUTĚŽ O KAPSLE ARIEL

Patří zrovna tvoje kolej mezi ty, které jsme letos obdarovali novými strážci oblečení od AEG? Vyper, usuš, dej nám recenzi a VYHRAJ KAPSLE! S našimi pračkami a sušičkami ušetříš čas a kapsle, které můžeš díky recenzi vyhrát, ti ušetří i kapesné!

Kapsle Ariel

Jak soutěžit / How to participate

Vyzkoušeli jste pračku nebo sušičku AEG ve studentské prádelně? Vložte do 31. 5. 2020 svou recenzi na www.aeg.cz (model pračky L8FEC68SC, model sušičky T8DSE68SC), pojmenujte ji „Moje zkušenost“ a podělte se s námi o svůj názor. Nezapomeňte kliknout na potvrzovací e-mail ve své schránce, jedině tak k nám recenze doputuje a můžete být zařazeni do slosování. 15 z vás odměníme kapslemi na praní značky Ariel. Výherci budou do 5. 6. 2020 kontaktováni e-mailem, který uvedli v recenzi.

Have you tried out the AEG washing machine or tumble dryer in your student laundry room? Write your review until 31. 5. 2020 at www.aeg.cz (model of the washing machine L8FEC68SC, model of the tumble dryer T8DSE68SC), name your review as “My experience” and share your opinion with us. Be sure to confirm your review in your inbox, this is the only way how to be put into the draw. 15 of you will be rewarded with a package of washing capsules. The winners will be contacted from 1. 6. 2020 until 5. 6. 2020 by the e-mail they have provided.


Pračka AEG

PRAČKA PŘEDEM PLNĚNÁ ÖKOMIX

Technologie ProSense® automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní. Vašemu prádlu se tak dostane té nejšetrnější péče, a ještě ušetříte za spotřebu vody a energie.

SUŠIČKA PRÁDLA ABSOLUTECARE

Pro všechny, kdo tráví volný čas aktivně a sportovní oblečení má v jejich skříních nezanedbatelné místo. Abyste mohli dosáhnout těch nejlepších výkonů, musíte být v perfektní formě nejen vy, ale také vaše funkční oděvy. Svěřte je své sušičce bez obav. Naši strážci funkčního oblečení se postarají o to, aby vaše oblečení mohlo plnit svůj účel i nadále.