Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Sleva až 50 % na příslušenství

Kvalitní nerezové nádobí, čisticí prostředky a jiné originální příslušenství AEG můžete nyní koupit v našem e-shopu za skvělé ceny. Tak neváhejte, akce trvá jen do 30. 9. 2021 a šikovní pomocníci se v kuchyni nikdy neztratí.

Zjistit více

VYBERTE SI DÁREK PODLE SVÉHO GUSTA

  • Zkombinujte jakoukoliv myčku, varnou desku a troubu z aktuálního letáku a jako dárek dostanete set nádobí AEG a gril Plancha.
  • Když k výše uvedeným přikoupíte i odsavač par a chladničku, dostanete od nás navíc ještě robotický vysavač.
  • Nezapomeňte nové spotřebiče po nákupu zaregistrovat. Do 30 dnů po ověření registrace budou dárky připraveny k vyzvednutí v příslušném kuchyňském studiu.
  • Akce platí od 1. 3. 2021 do odvolání pouze v kuchyňských studiích.
Zjistit více

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Zjistit více

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Chci kuchařku

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšiřte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Zjistěte více