Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

PRACÍ GEL A AVIVÁŽ ZDARMA

K vybraným modelům praček AEG s předním plněním můžete získat balení tekutého pracího gelu Ariel a aviváže Lenor na 50 pracích cyklů zdarma! Co pro to musíte udělat?  

  1. Zaregistrovat tento spotřebič do 31. 5. 2022.
  2. Přihlásit se k odběru newsletteru.

Nabídka platí od 15. 2. 2022 do 31. 5. 2022 nebo do vyčerpání zásob dárku.

Zobrazit pravidla

VYBERTE SI DÁREK PODLE SVÉHO GUSTA

  • Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z akčního letáku, získáte Plancha Grill nebo set nádobí AEG + Plech Easy2Clean.

  • Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky, myčky, chladničky a odsavače par z akčního letáku, získáte robotický vysavač.

  • Nezapomeňte nové spotřebiče po nákupu zaregistrovat. Do 30 dnů po ověření registrace budou dárky připraveny k vyzvednutí v příslušném kuchyňském studiu.

  • Akce platí od 1. 5. 2022 do odvolání pouze v kuchyňských studiích.
Zjistit více

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Zjistit více

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Chci kuchařku

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšiřte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Zjistěte více

NAPIŠTE RECENZI A MŮŽETE VYHRÁT

Podělte se s námi o své zkušenosti s domácími spotřebiči AEG. Váš názor je pro nás velice důležitý a ostatním zákazníkům pomůže při rozhodování. Každý, kdo vyplní recenzi, bude automaticky zařazen do pravidelného losování o ultrazvukové pero na skvrny.

Zjistit více