Vždy perfektní výsledek. BEZ OBAV.

Vždy perfektní výsledek. BEZ OBAV.

Strážci od AEG se vždy perfektně postarají o choulostivé tkaniny. Nakoupili jste vybrané modely v akci? Abyste mohli z nákupu získat peníze zpět, musíte své nové spotřebiče registrovat.

Registrace spotřebičů pro péči o prádlo

Nyní vám vrátíme peníze zpět

Teď je ideální čas na pořízení nové sušičky, nebo dokonce celého setu s pračkou. Do akce jsme zahrnuli většinu modelů, abyste měli z čeho vybírat. Až do 12. 4. 2019 tak můžete nakupovat s cenovým zvýhodněním.

Peníze zpět za nákup nové sušičky nebo setu s pračkou

Využijte naši výhodnou nabídku a pořiďte si špičkové spotřebiče AEG, kterým můžete bez obav svěřit jakékoli prádlo. Perfektně vyperou a usuší i vaše svetry, halenky nebo sportovní oblečení, aby vám vydržely co nejdéle ve skvělé kondici a plně funkční.

  • Za nákup vybraných modelů sušiček nebo setů s pračkou vám vrátíme až 2 500 Kč zpět.
  • Svůj nový spotřebič nebo set musíte do 14 dnů od nákupu zaregistrovat na www.aeglaundry-cashback.cz/.
  • Po ověření registračních údajů vám do 30 dnů poukážeme příslušnou částku na váš bankovní účet.
  • Akce trvá od 18. 2. do 12. 4. 2019 a platí jen u vybraných prodejců.

Nová úroveň péče o vaše oblečení

Našim pračkám a sušičkám můžete svěřit jakékoliv prádlo. Programy na míru a chytré senzory se šetrně postarají o každé vlákno. Upraví čas i spotřebu vody. Bez obav.

Proč zvolit Strážce oblečení od AEG?

Řada 8000

Sušičky řady 8000 mají v rámci celého našeho sortimentu nejvyšší objem, pojmou až 9 kg prádla.

Dokonale obnoví odolnost funkčního oblečení

Dobrá nepromokavá bunda se při sportu a procházkách do přírody hodí každému. Jak ji ale vyprat a usušit bez toho, aby se poškodila její voděodolná vrstva? Pračky AEG díky programu Outdoor zajistí šetrné praní funkčních materiálů. Sušičky s technologií AbsoluteCare zase samy nastaví ideální teplotu a obnoví voděodolnou vrstvu. A vy můžete být bez obav.

Šetrně ochrání i to nejjemnější prádlo

Jak vyprat a usušit jemné a choulostivé materiály? Pračky AEG s programem Vlna/Hedvábí zajistí dokonalou ochranu každého vlákna. Sušičky s technologií AbsoluteCare potom přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu jemnému materiálu. A výsledek bude vždycky skvělý. Bez obav.

Pečlivě se postarají o každé vlákno vašeho svetru

V tomto podzimní počasí není nad pořádný svetr. Jak ho vyprat a ušit, aby byl stále jako nový? Pračky AEG s programem Vlna/Hedvábí dokonale ochrání všechna vlákna vašeho oblíbeného kousku. Sušičky s technologií AbsoluteCare zase dokáží přizpůsobit teplotu a pohyb bubnu každému materiálu. Bez obav. Už žádné sražení a žádné žmolky.

S AEG vždy něco navíc. Bez obav.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

Příslušenství a náhradní díly značky AEG

Originál je jen jeden. Naše náhradní díly a příslušenství jsou kompatibilní a ladí k našim domácím spotřebičům nejlépe. Podívejte se, čím vším můžete dovybavit svou domácnost, abyste dosáhli harmonického celku.