Vždy perfektní výsledek. BEZ OBAV.

Vždy perfektní výsledek. BEZ OBAV.

Hoďte za hlavu starosti s praním a vařením. Strážci AEG se o perfektní výsledek postarají za vás. Bez obav jim můžete svěřit péči o choulostivé tkaniny, uskladnění čerstvých surovin, přípravu prvotřídního steaku nebo haldu špinavého nádobí. Nyní vám navíc při nákupu spotřebičů část peněz vrátíme zpět.

Registrace spotřebičů pro péči o prádlo        Registrace kuchyňských spotřebičů

Nyní vám vrátíme peníze zpět

Za nákup vybraných domácích spotřebičů vám nyní část peněz vrátíme zpět. Svěřte své oblíbené oděvy strážcům oblečení od AEG. Můžete se na ně spolehnout v každé situaci a výsledek bude vždy perfektní. Bez obav.

Perte a sušte bez obav

Pořiďte si novou pračku a sušičku AEG a my vám vrátíme peníze zpět.

  • Za vybrané modely sušiček od nás dostanete zpět 1 000 Kč, respektive 1 500 Kč v závislost na pořizovací ceně.
  • Při koupi setu pračky a sušičky vám vrátíme dokonce až 2 000 Kč.
  • Podívejte se na seznam online prodejců, u nichž akce probíhá.
  • A nezapomeňte svůj nový spotřebič zaregistrovat v našem formuláři.
  • Akce platí od 1. 10. do 15. 12. 2018 a vztahuje se jen na vybrané modely.

Vybrané série spotřebičů zařazených do akce

Detailní záběr na pračku AEG SoftWater
Dokonalá ochrana každého vlákna

Pračka AEG s technologií ÖKOMix

Zjistit více

Detailní záběr na sušičku AEG ProSense®
Šetrná péče i o to nejjemnější prádlo

Pračka AEG s technologií SoftWater

Zjistit více 

Detailní záběr na sušičku AEG AbsoluteCare®
Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna? Bez obav.

Sušička AEG s technologií AbsoluteCare®

Zjistit více

Nová úroveň péče o vaše oblečení

Našim pračkám a sušičkám můžete svěřit jakékoliv prádlo. Programy na míru a chytré senzory se šetrně postarají o každé vlákno. Upraví čas i spotřebu vody. Bez obav.

Proč zvolit Strážce oblečení od AEG?

Řada 8000

Sušičky řady 8000 mají v rámci celého našeho sortimentu nejvyšší objem, pojmou až 9 kg prádla.

Dokonale obnoví odolnost funkčního oblečení

Dobrá nepromokavá bunda se při sportu a procházkách do přírody hodí každému. Jak ji ale vyprat a usušit bez toho, aby se poškodila její voděodolná vrstva? Pračky AEG díky programu Outdoor zajistí šetrné praní funkčních materiálů. Sušičky s technologií AbsoluteCare zase samy nastaví ideální teplotu a obnoví voděodolnou vrstvu. A vy můžete být bez obav.

Šetrně ochrání i to nejjemnější prádlo

Jak vyprat a usušit jemné a choulostivé materiály? Pračky AEG s programem Vlna/Hedvábí zajistí dokonalou ochranu každého vlákna. Sušičky s technologií AbsoluteCare potom přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu jemnému materiálu. A výsledek bude vždycky skvělý. Bez obav.

Pečlivě se postarají o každé vlákno vašeho svetru

V tomto podzimní počasí není nad pořádný svetr. Jak ho vyprat a ušit, aby byl stále jako nový? Pračky AEG s programem Vlna/Hedvábí dokonale ochrání všechna vlákna vašeho oblíbeného kousku. Sušičky s technologií AbsoluteCare zase dokáží přizpůsobit teplotu a pohyb bubnu každému materiálu. Bez obav. Už žádné sražení a žádné žmolky.

S AEG vždy něco navíc. Bez obav.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

Příslušenství a náhradní díly značky AEG

Originál je jen jeden. Naše náhradní díly a příslušenství jsou kompatibilní a ladí k našim domácím spotřebičům nejlépe. Podívejte se, čím vším můžete dovybavit svou domácnost, abyste dosáhli harmonického celku.


Nyní vám vrátíme peníze zpět

Za nákup vybraných domácích spotřebičů vám nyní část peněz vrátíme zpět. Svěřte přípravu jídla strážcům vaší kuchyně od AEG. Můžete se na ně spolehnout v každé situaci a výsledek bude vždy perfektní. Bez obav.

V kuchyni bez obav

Skladování potravin, příprava jídla, mytí nádobí. Pozvěte strážce AEG do své kuchyně a užívejte si dokonalé harmonie a skvělých výsledků den co den.

  • Za vybrané modely kuchyňských spotřebičů zařazených do akce vám vrátíme až 2 000 Kč zpět v závislosti na jejich pořizovací ceně.
  • A pozor! Finanční bonusy se sčítají.
  • Podívejte se na seznam online prodejců, u nichž akce probíhá.
  • A nezapomeňte svůj nový spotřebič zaregistrovat v našem formuláři.
  • Akce platí od 1. 10. do 15. 12. 2018 u  elektrospecialistů a do 31. 12. 2018 u kuchyňských studií. Vztahuje se jen na vybrané modely.

Vybrané řady spotřebičů zařazených do akce

Rare, medium nebo well done? Bez obav.

Součástí multifunkční parní trouby je TEPLOTNÍ SONDA, která ohlídá míru propečení vašeho pokrmu a zajistí vždy perfektní výsledek přesně podle vašich představ.

Perfektně si poradí se silnou nečistotou i křehkým sklem

Myčky nádobí AEG pečují o vaše nádobí na té nejvyšší úrovni. Funkce AIRDRY zajistí, že vaše nádobí bude vždy perfektně suché a beze skvrn.

Dokonale se přizpůsobí všem vašim potřebám

Technologie FLEXIBRIDGE™ umožňuje propojit jednotlivé varné zóny indukční desky do větších celků a zajistit tak její nejvyšší možnou flexibilitu.

Dlouhodobě ochrání čerstvost i chuť vašich potravin

Chladničky s mrazničkou AEG dají vašim potravinám tu nejlepší péči. S technologií CUSTOMFLEX®, umožňující variabilní rozložení přihrádek, se navíc vždy přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

Dokonale propeče zevnitř i zvenčí

Sporák s funkcí STEAMBAKE přidá do pečení správnou dávku páry a vaše pečivo bude nadýchanější a kůrčička křupavější.

Víno jako v bavlnce

Domácí vinotéky AEG dopřejí vašemu vínu profesionální péči. Zajistí optimální teplotu skladování a zabrání vysychání korku. Elegantní design skvěle zapadne do vaší kuchyně.

Strážci vaší kuchyně

S AEG Mastery budete sebevědomě vládnout své kuchyni. Nejvyspělejší funkce vám pomohou pozvednout vaše kuchařské umění na vyšší úroveň. Výsledek bude vždy perfektní. Bez obav. 

Proč zvolit Strážce vaší kuchyně od AEG?

Přesně podle vašich představ

Šťavnatý a skvěle propečený losos? S parní troubou AEG bez obav. Filety ochuťte svým oblíbeným způsobem. Teplotní sondu nastavte na 59 °C, program Horký vzduch s párou. A trouba vás sama upozorní, že je hotovo. Přesně tak, jak jste si přáli.

Vždy perfektní výsledek

Propečené, šťavnaté kuře s křupavou kůžičkou? S parní troubou AEG a funkcí Podporované vaření můžete být bez obav. Navolte váhu kuřete. Dolijte do zásaobníku vodu. A trouba už se o vše postará za vás. Výsledek je vždy skvělý.

Přizpůsobí se vašim potřebám

Vaření s několika pánvemi a hrnci snadno a hravě? Stačí mít indukční varnou desku s funkcí FlexiBridgeTM. Varné zóny lze různě kombinovat a propojit. Bez obav. Pro steak i zeleninu vám dokonale poslouží náš Plancha gril. Hotovo za pár minut.

S AEG vždy něco navíc. Bez obav.

Prodloužená záruka na celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový kuchyňský spotřebiče AEG. U vybraných modelů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Příslušenství a náhradní díly značky AEG

Originál je jen jeden. Naše náhradní díly a příslušenství jsou kompatibilní a ladí k našim domácím spotřebičům nejlépe. Podívejte se, čím vším můžete dovybavit svou domácnost, abyste dosáhli harmonického celku.