V kuchyni BEZ OBAV

Vždy perfektní výsledek. BEZ OBAV.

Řada spotřebičů AEG Mastery vyniká nadčasovým designem, precizním zpracováním a nejvyspělejšími funkcemi, které vám dodají patřičné sebevědomí. Přizpůsobí se vašim potřebám a chutím, takže výsledek bude vždy perfektní. Bez obav.

 • Rare, medium nebo well done? Bez obav.

  Součástí multifunkční parní trouby je TEPLOTNÍ SONDA, která ohlídá míru propečení vašeho pokrmu a zajistí vždy perfektní výsledek přesně podle vašich představ.

 • Perfektně si poradí se silnou nečistotou i křehkým sklem

  Myčky nádobí AEG pečují o vaše nádobí na té nejvyšší úrovni. Funkce AIRDRY zajistí, že vaše nádobí bude vždy perfektně suché a beze skvrn.

 • Dokonale se přizpůsobí všem vašim potřebám

  Technologie FLEXIBRIDGE™ umožňuje propojit jednotlivé varné zóny indukční desky do větších celků a zajistit tak její nejvyšší možnou flexibilitu.

 • Dlouhodobě ochrání čerstvost i chuť vašich potravin

  Chladničky s mrazničkou AEG dají vašim potravinám tu nejlepší péči. S technologií CUSTOMFLEX®, umožňující variabilní rozložení přihrádek, se navíc vždy přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Dokonale propeče zevnitř i zvenčí

  Sporák s funkcí STEAMBAKE přidá do pečení správnou dávku páry a vaše pečivo bude nadýchanější a kůrčička křupavější.

 • Víno jako v bavlnce

  Domácí vinotéky AEG dopřejí vašemu vínu profesionální péči. Zajistí optimální teplotu skladování a zabrání vysychání korku. Elegantní design skvěle zapadne do vaší kuchyně.

S AEG vždy něco navíc. Bez obav.

Prodloužená záruka na celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový kuchyňský spotřebiče AEG. U vybraných modelů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Příslušenství a náhradní díly značky AEG

Originál je jen jeden. Naše náhradní díly a příslušenství jsou kompatibilní a ladí k našim domácím spotřebičům nejlépe. Podívejte se, čím vším můžete dovybavit svou domácnost, abyste dosáhli harmonického celku.


Zdolejte i náročné výzvy

Abyste při vaření dosáhli i náročných cílů, potřebujete mít k dispozici spotřebiče, na něž se můžete spolehnout. Pokročilé technologie, které jsou součástí kuchyňských pomocníků AEG, vás za každých okolností posunou blíže k těm nejlahodnějším pokrmům. Nabídnou vám vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě energie, rychlost a vysokou míru samostatnosti.

Rare, medium nebo well done? Bez obav.

Odhalte díky páře skutečný chuťový potenciál potravin, které běžně konzumujete. Příprava v páře vždy zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová její přirozenou barvu i strukturu. S vyspělou teplotní sondou navíc získáte pokrmy propečené přesně podle vaší chuti. Rare, medium nebo well done? Připravujte v multifunkční parní troubě jídla jako z luxusní restaurace.

Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Bez obav.

Rychlé, přesné a dokonale flexibilní. Takové jsou indukční varné desky AEG, které díky kompaktnímu designu skvěle zapadnou do každé moderní kuchyně. Příjemně vás překvapí svým intuitivním ovládáním, které bleskově zohlední vaše požadavky. Potřebujete-li skutečně velkorysou varnou plochu, můžete propojit jednotlivé varné zóny indukční desky do větších celků.

 • Perfektně si poradí se silnou nečistotou i křehkým sklem

  Našim myčkám můžete bez obav svěřit silně znečištěné hrnce i křehké sklo. Výsledek bude vždy stejně perfektní. A vy si můžete užít pohodlnou manipulaci s nádobím.

  Objevte další výhody

 • Dlouhodobě ochrání čerstvost i chuť vašich potravin

  Flexibilní a vždy plné čerstvých dobrot. Chladničky s mrazničkou AEG dodají všem druhům potravin tu nejlepší a nejšetrnější péči, aby zůstaly déle plné chuti.

  Objevte další výhody

 • Svěží kuchyně bez dotyku

  Nenechte se při vaření rušit hlukem ani nežádoucími pachy a výpary. Naše výkonné odsavače par se vždy postarají o příjemnou, klidnou a svěží atmosféru v kuchyni.

  Objevte další výhody

Více o značce AEG

Design ověnčený cenami

Spotřebiče AEG vás zaujmou nejen svými funkcemi, ale i designem, který perfektně doladí váš interiér. Vzhled našich spotřebičů zaujal i odbornou veřejnost. Jedinečný mechanismus ComfortLift, který umožňuje pohodlné nadzvednutí spodního koše myčky pro usnadnění manipulace s nádobím, získal prestižní cenu iF Gold Design Award a také renomované ocenění Red Dot Award.

130 let inovací

Neúnavně pracujeme na tom, abychom vždy byli o krok napřed. V roce 2017 oslavujeme 130 let od doby, kdy jsme začali vnášet inovace do vašich domácností. Naše působení na trhu vždy spočívalo v propojování nejvyspělejších technologií s propracovaným designem v souladu s myšlenkami a filozofií Petera Behrense, který vždy usiloval o dokonalost z formálního i funkčního hlediska. V duchu inovací chceme i nadále pokračovat, abychom mohli i v budoucnu rozvíjet naše dědictví.


Pečená kachna podle vaší chuti

Co spojuje špičkového šéfkuchaře Honzu Punčocháře a gastro nadšence Lukáše Hejlíka? Vášeň pro dobré jídlo a odvaha objevovat nové cesty. Oslovili jsme je, aby nám uvařili klasické české sváteční jídlo – pečenou kachnu. Každý jinak. Každý podle své chuti. I klasika má mnoho podob. Záleží jen na vás. Teď kuchyni šéfujete vy.

Vakuovací zásuvka AEG

Při použití funkce SousVide, tedy vakuového vaření, se jídla připravují při nižších teplotách, díky čemuž jsou pokrmy chutnější a zdravější. Vakuum uchová všechny vůně, chutě a živiny.

Kachní prsa s brusinkami podle Jana Punčocháře

Šéfkuchař Jan Punčochář dokazuje, že kachnu nemusíte vždy podávat se zelím a knedlíkem. Vynikající chuťový zážitek vám poskytnou také šťavnatá kachní prsa s křupavou kůžičkou, zvláště pokud je, stejně jako Jan Punčochář, připravíte metodou SousVide, tedy ve vakuu. S multifunkční parní troubou si můžete vakuové vaření dopřát i doma. Zjistěte, jak na to.

Jan Punčochář

Co vás na tomto receptu nejvíc baví?

Kachnu mám rád, proto jsem si vybral právě tuto kombinaci chutí. Česká kuchyně je mi obecně blízká a stejně tak mám rád chuť pečeného celeru. Baví mě, že v tomto receptu můžu využít několik technologických postupů a způsobů úpravy –  metodu SousVide, grilování nebo vaření zeleniny při nízké teplotě.

Na co by si měl dát člověk při přípravě pozor?

Je třeba ochutnat čekanku, která nesmí být extrémně hořká. Typická nahořklá chuť je ale v pořádku. Dále je důležité dobře opéct kůži kachny. Proto se má maso vždy dávat kůží dolů na studenou pánev, která se pomalu zahřívá. Důležité je i pyré z mrkve, které musíte vymixovat pěkně dohladka, aby bylo jemné a krémové.

Jaký tip byste dal těm, kteří recept budou zkoušet?

Základem je kvalitní surovina. Kachnu nejíme každý den, a tak doporučuji nebát se trochu zainvestovat a koupit opravdu pěkný kousek. Dále je výborné nechat neosolenou kachnu třeba tři dny marinovat jen v olivovém oleji s bylinkami. Bude jemnější a krásně provoněná.

Jaké produkty podtrhnou chuť kachních prsou?

 • Multifunkční parní trouba

  Všestranný kuchyňský pomocník

  Pečení, vaření i grilování díky jedinému spotřebiči. Otestujte s troubou AEG sílu páry, která zvýrazní přirozenou texturu surovin a dodá vašim pokrmům intenzivní chuť.

  Zobrazit trouby

 • Vakuovací zásuvka

  Nové rozměry chuti díky vakuu

  Dostaňte z každé ingredience maximum! Vakuovací zásuvka uchová ve vašich oblíbených surovinách všechny vůně, chutě i živiny pro ještě intenzivnější kulinářský zážitek.

  Zobrazit vakuovací zásuvky

 • Indukční varná deska

  Rychlost a preciznost

  Indukční varné desky AEG vynikají svou rychlostí, intuitivním ovládáním i mimořádnou flexibilitou. Nenechte se při vaření omezovat, dopřejte si pořádnou varnou plochu.

  Zobrazit varné desky

Teplotní sonda

Vyspělá teplotní sonda zajistí perfektní propečení v souladu s vaší chutí. Sonda, kterou stačí před pečením zapíchnout do středu připravovaného pokrmu, vás sama upozorní na moment, kdy jídlo dosáhne optimální teploty.

Kachna s opečenými šulánky podle Lukáše Hejlíka

Když chce herec a gastronomický nadšenec Lukáš Hejlík udělat na své hosty dojem, volí, stejně jako Jan Punčochář, kachnu. Skvěle ji doplní omáčka z brusinek, červeného vína a pomerančové šťávy a opečené šulánky, drobné šištičky z bramborového těsta, které skvěle nahradí trochu fádní houskové knedlíky. S teplotní sondou, která za vás ohlídá správné propečení kachny, bude maso růžové, šťavnaté a plné chuti.

Lukáš Hejlík

Proč jste si vybral zrovna kachnu?

Je to moje oblíbené jídlo, které si rád dám v restauraci, ale zvládnu ho připravit i doma. Je to poměrně jednoduché, tedy když se vám podaří prsa „neumučit“. Kachna mě baví pro svou univerzálnost, skvěle ladí se sladkými i kyselými chutěmi.

Kde jste recept objevil?

Myslím, že prvně jsem ho dělal před dvěma lety, kdy jsem se inspiroval u Mariky a Jirky Kučových, kteří píšou blog Kitchen story. Ukázalo se, že je dobré se receptů držet. Na to bývám zpravidla líný, ale když už se pak s něčím potrápím exaktně krok po kroku, výsledek stojí za to.

Co byste poradil těm, kteří se recept rozhodnou otestovat?

Není žádná věda, Ale zároveň jde o recept, kterým hosty nadchnete. Znám lidi, kteří, pokud tedy nejsou vegetariáni, nejedí kuřecí, znám i ty, co nejedí vepřové nebo červené maso. Zatím jsem nepotkal nikoho, kdo by řekl, že nejí kachnu.

Považujete kachnu za sváteční jídlo?

Za sváteční považuju především klasickou pečenou variantu, protože si ji nedopřávám až tak často. Ale tahle příprava představuje třeba oběd, který je za chvilku hotový, zdrží vás spíš příloha. A díky chuti se svátek koná i tak.

Na jaké pomocníky spoléhá Lukáš Hejlík?

 • Teplotní sonda

  Chuť podle vašich představ

  Vyspělá teplotní sonda zajistí perfektní propečení v souladu s vaší chutí. Sonda, kterou stačí před pečením zapíchnout do středu připravovaného pokrmu, vás sama upozorní na moment, kdy jídlo dosáhne optimální teploty.

  Více o teplotní sondě

 • Chladnička CustomFlex

  Oblíbené suroviny vždy po ruce

  Systém vyjímatelných přihrádek ve vnitřní části dveří této chladničky dodá ukládání potravin různých tvarů a rozměrů nebývalou flexibilitu. A nezáleží na tom, zda hledáte místo pro dlouhý stonek pórku, chřest nebo objemnou láhev domácí limonády.

  Zobrazit chladničky

 • Myčka nádobí ComfortLift

  Skutečně komfortní péče o nádobí

  Patří vyklízení myčky mezi vaše nejméně oblíbené domácí práce? Myčka ComfortLift disponuje ergonomickým mechanismem, který pohodlně nadzvedne spodní koš myčky tak, abyste se nemuseli neustále ohýbat. Proměňte péči o nádobí v pohodlnou činnost.

  Zjistit více

Další inspirace

Bourání chuťových konvencí

Koláč má být vždy sladký, zmrzlina studená a vepřová pečeně je nejlepší se zelím a pivem. Nebo ne? Mnoho lidí žije v zajetí chuťových stereotypů, a tak se obávají v kuchyni experimentovat. Na světě přitom existuje tolik chuťových vjemů, které lze libovolně kombinovat! Tisíc lidí, tisíc chutí. Podívejte se na různá pojetí oblíbeného salátu Caesar.

Lahodná inspirace pro každou příležitost

Hledáte inspiraci pro přípravu menu na slavnostní oběd, nápad na originální občerstvení, které doladí pohodový večer s vašimi přáteli, nebo tip na rychlou večeři? Ať už plánujete připravovat polévku, zeleninu, maso nebo sladký dezert, můžete se inspirovat našimi recepty. Vychutnejte si skvělé pokrmy s lidmi, které máte nejraději.


Vždy něco navíc

Těší nás, když vám kromě prvotřídních spotřebičů můžeme dopřát i něco navíc.

Prodloužená záruka 5 let

Naším dlouhodobým cílem je vývoj spotřebičů, na něž se můžete spolehnout. Proto je vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi a technologiemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože skutečně věříme v kvalitu našich spotřebičů, nabízíme vám u vybraných modelů AEG Mastery prodlouženou záruku 5 let na celý spotřebič. Nabídka platí od 1. 6. do 31. 12. 2017.

Exkluzivní kurzy vaření

Vybavujete kuchyň nebo zvažujete výměnu starších spotřebičů a zaujaly vás kuchyňské produkty AEG? Tak si je vyzkoušejte naživo, abyste mohli co nejlépe poznat a posoudit jejich benefity. Jak na to? Přihlaste se do našeho kurzu vaření, během něhož si budete moci pod dohledem profesionálních kuchařů spotřebiče osobně vyzkoušet. Od parní trouby až po indukci.

Kuchařka pro multifunkční parní trouby

Na našich kurzech vaření si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme, vrátíme vám kurzovné. Ti z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní, ji zdarma naučíme maximálně využít a ovládat. Neobdrželi jste kuchařku k nákupu multifunkční parní trouby? Stáhněte si ji zdarma nebo vyplňte formulář a získejte ji v papírové podobě.

Mobilní aplikace My AEG

S mobilní aplikací My AEG budete mít doslova na dosah ruky stovky skvělých receptů, tipů a triků. Najdete zde také užitečné rady, jak dopřát oděvům správnou péči, a konečně odhalíte význam pracích štítků. Potřebujete návod k použití? Nebo kontaktovat servis? Žádný problém. Stáhněte si aplikaci zdarma a využívejte její výhody ještě dnes.