Test Page

Dokonale hebké prádlo a až 3 000 Kč zpět


Objevte skutečné pohodlí díky sušičce prádla. S našimi modely snadno usušíte i choulostivé materiály, jako je vlna nebo hedvábí. Vyspělé technologie zajistí, že vaše oblíbené oblečení neztratí svůj tvar, texturu ani funkce. A nyní vám navíc k nákupu vybraných sušiček, praček kombinovaných se sušičkou nebo setu pračky a sušičky vrátíme až 3 000 Kč zpět.

Co je třeba udělat?

Kupte si sušičku, pračku kombinovanou se sušičkou nebo set pračky a sušičky AEG zařazený do akce. Poté máte 14 dní na to, abyste nákup zaregistrovali ve formuláři, který najdete na aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz. Potřebovat k tomu budete sériové číslo produktu a účtenku. Podle hodnoty nákupu okamžitě zjistíte, jakou částku vám vrátíme. Zbývá jen kontrola zadaných údajů, po níž vám příslušnou sumu do 30 dnů odešleme na vámi zvolený bankovní účet.

Jaký bude váš bonus?

Brousíte si zuby na konkrétní spotřebiče? Zjistěte, jakou částku vám při jejich nákupu vrátíme:
- Sušička: K nákupu od 13 990 do 17 000 Kč dostanete 1 000 Kč zpět, nakoupíte-li za 17 001 Kč a více, vrátíme vám 1 500 Kč.
- Pračka kombinovaná se sušičkou: Za nákup modelu od 17 990 Kč získáte bonus ve výši 2 500 Kč.
- Set pračky a sušičky: Za set v hodnotě od 23 380 do 35 000 Kč získáte 2 000 Kč, dosáhnete-li na 35 001 Kč a více, vrátíme vám 3 000 Kč.

 • 1
  Sušičky

  Jemná a účinná péče pro jemné prádlo i funkční oděvy.

 • 2
  Pračky se sušičkou

  Elegantní a praktické řešení, když není prostoru nazbyt.

 • 3
  Pračky

  Skvělý výkon a perfektní čistota s nízkou spotřebou energie.

Chytrá péče (nejen) o prádlo

Nedáte bez chytrého telefonu ani ránu? Tak naplno využívejte přednosti, které v sobě skýtá koncept chytré domácnosti. Naše spotřebiče s funkcí konektivity vám umožní perfektně koordinovat domácí práce. Stáhněte si praktickou mobilní aplikaci My AEG a komunikujte s nimi na dálku. Péče o domácnost nikdy nebyla tak snadná.