Na pračce se sušičkou bliká kontrolka LED

Naposledy aktualizován 30.07.2020 6:38

Dotaz

Na pračce se sušičkou bliká kontrolka LED

Vztahuje se k

  • pračka se sušičkou

Řešení

  • Zkontrolujte tlačítka funkcí, která mohou být přednastavena na ovládacím panelu spotřebiče. Některé nebo všechny kombinace těchto kontrolek LED se rozsvítí buď na začátku nebo na konci programu.
  • Pokud se kontrolka rozsvítí na konci programu, program může být dokončen. Zkontrolujte, zda lze otevřít dvířka nebo zda je počítadlo vynulováno. Pokud je spotřebič vybaven displejem, zkontrolujte, zde se na něm zobrazuje „Konec“. Pamatujte, že trvá přibližně 3–5 minut, než lze otevřít dvířka po dokončení programu. Jedná se o bezpečnostní opatření u všech praček.
  • Program mohl být přerušen nebo náhodně pozastaven. Pokuste se program restartovat stisknutím tlačítka START/PAUZA.
  • Jakékoliv poruchy hlášené blikající kontrolkou LED jsou obvykle doplněny chybovým kódem zobrazeným na displeji. V takovém případě se obraťte na autorizované servisní středisko.
Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena servisu. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. Tuto službu poskytujeme pro pračky, sušičky, myčky, varné desky, chladničky, vestavné kávovary, sporáky, digestoře, trouby a vestavné mikrovlnné trouby.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.