Jak prát džíny

Naposledy aktualizován 14.05.2020 9:24

Perfektní džíny jsou víc než jen nezbytný šatník, je to investice. Pokud jim dáte správné množství lásky a péče, vaše džíny se s věkem zlepšují a zlepšují.


1. Jak prát džíny bez vyblednutí

Nezapomeňte oddělit džíny od bílého nebo světlého oblečení, protože mohou pouštět barvu. Pokud je to možné, používejte náš program džíny na pračkách, který je ideální pro všechny typy džínů.


2. Praní nových džínů - zkontrolujte štítek

Někteří výrobci doporučují první praní ručně: obraťte džíny naruby, nalijte malé množství tekutého pracího prášku do vody a nechte je nasáknout alespoň 45 minut, příležitostně je jemně promíchejte. Poté důkladně opláchněte studenou vodou a pověste je, aby vyschly.


3. Prací práček pro džíny

Nezapomeňte své džíny prát se správným čisticím prostředkem. Najdete mnoho pracích prášků, které jsou speciálně vytvořeny pro barevné oděvy. Tekuté čisticí prostředky nebo kapsle si s džíny rozumějí nejlépe, protože jsou šetrnější k barvám.


Čištění a ošetření džínů

Náš systém ÖKOmix ošetřuje vaše džíny, když je čistí. Na rozdíl od jiných praček, které mísí prací prášek a aviváž v bubnu, náš exkluzivní systém je předmíchá dříve, než se voda dokonce dotkne oblečení, aby poskytla jemnější a pečlivější čištění.