Jak prát košile - tři tipy

Naposledy aktualizován 13.05.2020 14:47

Po generace přicházejí a odcházejí trendy, ale bílá košile byla vždy v módě. Nyní je snadné udržet jej svěží, bílý vzhled i bez chemické čistírny, stačí se řídit našimi tipy.


1. Zkontrolujte štítek

Před praním rozepněte všechny knoflíky včetně manžet a límců. A nezapomeňte zkontrolovat doporučení na štítku, kde jsou uvedeny pokyny týkající se optimální teploty a základní péče.


2. Prací prostředek vybírejte obezřetně

Chcete-li, aby vaše košile vypadala jako nová, použijte prací prášek s obsahem bělidla, aby bílá zůstala skutečně bílá.


3. Ponechte dostatek místa

Mezi oblečením a horní stranou bubnu nechte mezeru na šířku ruky, aby byl váš oděv chráněn před zbytky pracího prostředku, který se z tkanin dostatečně nevymáchá.


Aby byly vaše košile jako nové

Vaše oblíbené košile zažívají hodně. Každodenní ruch a shon zničí svěží a svěží pocit, který tak milujete. Abyste košilím vrátili jejich "šmrnc" již za 30 minut, použijte parní program, kterým jsou vybaveny naše pračky ProSteam. Pára uvolňuje a narovnává vlákna a odstraňuje pachy, abyste si mohli co nejrychleji vychutnávat ten nenapodobitelný pocit čisté měkké bavlny. Pokud je vaše pračka vybavena funkci PlusSteam, která na konci programu přidá páru a tím omezí pomačkání až o třetinu, nebudete muset ani tolik žehlit.