Jak prát přikrývky a pěřové bundy

Naposledy aktualizován 14.05.2020 8:53

Pokud se dobře postaráte o peří, peří se dobře postará se o vás. Přidejte do bubnu sušičky speciální kuličky pro sušení, které zabrání shlukování peří po okrajích bundy. Takže můžete zůstat trvale v teple a suchu.


1. Při sušení péřového oblečení používejte nízké teploty

Ujistěte se, že jste vyprali péřové oblečení na jemném cyklu a nastavili pračku na jeden další máchací cyklus, aby se odstranily všechny stopy pracího prostředku.


2. Praní polštářů, přikrývek a bund v pračce

Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, použijte program na vlnu. Pokud vaše sušička nemá program na vlnu, zvolte dlouhý cyklus při střední teplotě a použijte kuličky do sušičky, aby bylo po vysušení všechno jemné, nadýchané a voňavé. Nevyjímejte oblečení ze sušičky, dokud není 100% suché.


3. Chraňte vzhled péřových bund

Oblečení a jiné textilie s náplní z peří nebo z prachového peří perte odděleně od ostatních oděvů, s prázdnými kapsami, zavřenými suchými zipy a zipy, aby nedošlo k poškození svrchního materiálu.


Technologie 3DScan. Precizní sušení.

Objevte komplexní sušení s jedinečnou technologií AEG 3DScan. Čte vlhkost hluboko uvnitř oděvů a pomocí senzorů detekuje vlhkost 5 centimetrů hluboko do oblečení. Když tradiční sušičky indikují, že je bunda suchá, 3DScan pokračuje, dokud nejsou i hrubé vícevrstvé oděvy přesně vysušeny - nevyžadují žádné další sušení na vzduchu. Díky tomu si bunda udržuje svůj vzhled a poskytuje až o 30% vyšší tepelnou izolaci ve srovnání se stejnou bundou, sušenou na vzduchu.