Jak ovládat vaši troubu v aplikaci My AEG Kitchen

Naposledy aktualizován 12.03.2023 6:27

Žena používající aplikaci My Electrolux Kitchen s troubou

Aplikace My AEG Kitchen vám pomůže s každodenní přípravou chutných jídel. Usnadní vám nastavení a používání funkcí vaší chytré trouby, umožní sledovat průběh přípravy pokrmů a rozšíří váš repertoár o nové recepty. Získejte ze své trouby maximum bez námahy.

Co je aplikace My AEG Kitchen a proč byste ji měli používat?

Aplikace My AEG Kitchen je spolehlivým průvodcem při objevování chytrých programů a funkcí a umožní vám ovládat troubu AEG s konektivitou odkudkoliv, dokonce i mimo váš domov. 

Funkce jako dálkové ovládání, upozornění nebo kamera vám poskytují větší kontrolu nad přípravou jídla, aniž byste museli být přítomni v kuchyni. Hlasové ovládání, asistované vaření, přednastavené recepty a rozpoznávání obrazu jsou dalšími možnostmi, jak používat vaši chytrou troubu mnoha novými způsoby.

Aplikace a její funkce se neustále vyvíjí a aktualizují, proto je nejlepší prozkoumat ji osobně. A my vám nyní poradíme, jak na to.

Jak začít s aplikací My AEG Kitchen

Co budete potřebovat:

1. Aplikaci My AEG Kitchen ve vašem chytrém telefonu a k ní připojenou troubu. Pokud jste troubu ještě nepřipojili, začněte nejprve tím.

2. Připojení vaší trouby k Wi-Fi.

3. Aktivované vzdálené ovládání (povolení vzdáleného ovládání). Je nutné povolit aplikaci vzdálené ovládání, abyste mohli používat různé funkce nebo měnit nastavení trouby. Vzdálené ovládání je značeno takto U některých trub stačí kliknout na tuto ikonu a povolit vzdálené ovládání. U ostatních to povolíte v NABÍDCE v části NASTAVENÍ > PŘIPOJENÍ nebo NASTAVENÍ > VZDÁLENÁ OBSLUHA.

Upozornění: Z bezpečnostních důvodů se vzdálené ovládání po určité době automaticky vypne a bude nutné jej znovu zapnout, než začnete vařit.

Přehled užitečných funkcí v aplikaci My AEG Kitchen

Upozornění: Toto je všeobecný přehled, některé funkce nemusí být dostupné u vašeho modelu trouby. V aplikaci mohou být k dispozici také další funkce.

Začínáme

Vzdálené monitorování – umožňuje sledovat v aplikaci nastavení trouby a zbývající čas do konce vaření.

Kamera (CookView) – umožňuje sledovat dění přímo uvnitř trouby díky přístupu ke kameře trouby. Další informace o CookView.

Vzdálené ovládání – pokud je vzdálené ovládání povoleno, můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení trouby přímo z aplikace. Jednoduše vyberte troubu v aplikaci a získejte přístup k dostupným ovládacím prvkům.

To vám umožní přizpůsobit teplotu v průběhu vaření nebo povolit funkci grilu, abyste pokrm dokončili, aniž byste museli chodit do kuchyně.

Upozornění – některá upozornění z vaší chytré trouby můžete dostávat přímo v aplikaci, například o čase, hlášení chyby během vaření nebo požadavky na údržbu. Pokud navíc vaříte s párou a v troubě dojde voda, budete aplikací upozorněni. 

Tato upozornění můžete spravovat v aplikaci v nabídce upozornění. 

Moje kuchařka – uložte si do aplikace své vlastní recepty, včetně programu, času a teploty. Tato nastavení lze také odeslat přímo do trouby, když chcete vařit svůj recept. Moje kuchařka najdete v aplikace v sekci Chuť.

Recepty – aplikace také obsahuje knihovnu receptů, včetně nastavení trouby – pro vaši inspiraci a obměnu kuchařského repertoáru a pomáhá vám maximalizovat využití funkcí trouby. Recepty najdete v aplikaci v sekci Chuť.

Objevte více

Asistované vaření – chcete uvařit nějaké konkrétní jídlo, ale nevíte jak? Funkce asistovaného vaření vám poskytne perfektní nastavení a pokyny krok za krokem pro to, co chcete vařit, abyste mohli dosáhnout požadovaných výsledků. Asistované vaření najdete v aplikaci v sekci Taste. Zjistěte více o AssistedCooking.

Hlasové ovládání – vaše chytrá trouba je nyní opravdu inteligentní. Můžete povolit hlasové ovládání a ovládat troubu pouze pomocí hlasu a mít tak volné ruce pro jiné úkoly. Podívejte se do sekce Partnerství, prozkoumejte dostupné systémy a můžete začít.

Vizuální rozpoznávání jídla (CamCook®) – pokud pořídíte snímek svým chytrým zařízením, aplikace dokáže rozpoznat pokrm, navrhnout nastavení vaření (které lze změnit, pokud si přejete) a odeslat je přímo do trouby. Pokud jste také vyfotili své oblíbené recepty a přidali je do Moje recepty, aplikace najde vaše vlastní recepty a nastavení. Funkci CamCook® najdete v aplikaci Moje kuchařka.   Více o CamCook® se dozvíte v tomto článku.

Partnerství – neustále přidáváme další relevantní funkce a podporu, abychom optimalizovali váš zážitek z vaření prostřednictvím našich partnerů. Jedním z příkladů je soubor receptů s dynamickými pokyny, které vylepšují průběh vaření. Prozkoumejte tyto možnosti v sekci Partnerství.


Další informace o konkrétním modelu trouby naleznete v uživatelské příručce. Svůj uživatelský manuál naleznete zde.