Jak používat CamCook® s vaší troubou AEG

Naposledy aktualizován 13.07.2023 13:46

Použití CamCook® na telefonu

Použijte fotoaparát svého telefonu k vylepšení zážitku z vaření v troubě AEG. CamCook® vám pomůže plně využít funkce vaší chytré trouby tím, že vám umožní najít správný způsob vaření vašich oblíbených jídel. Tuto funkci najdete u vybraných modelů.

Co je CamCook® a proč byste jej měli používat?

Stačí vyfotit své jídlo pomocí fotoaparátu na smartphonu a CamCook® využije svou technologii rozpoznávání obrazu AI k identifikaci jídla, které chcete připravit. Poté navrhne pro daný pokrm ideální nastavení trouby a odešle informace do vaší chytré trouby. Toto nastavení si můžete uložit do Moje kuchařka v aplikaci My AEG Kitchen, abyste příště dosáhli konzistentních výsledků vaření.

Jak používat CamCook®

Co budete potřebovat:

1. Ujistěte se, že jste si do chytrého telefonu nainstalovali aplikaci My AEG Kitchen a připojili k ní troubu. Pokud tomu tak není, musíte nejprve připojit troubu k aplikaci
2. Ujistěte se, že je vaše trouba připojena k Wi-Fi.
3. Abyste mohli odeslat nastavení do své trouby, budete muset povolit dálkové ovládání.

Přístup k funkci CamCook® v aplikaci:

1. Funkci CamCook® najdete v Moje kuchařka na kartě Chuť – hledejte ikonu fotoaparátu.
2. V CamCook® použijte obrázek z knihovny obrázků nebo otevřete fotoaparát chytrého telefonu v aplikaci a pořiďte nový obrázek.
3. CamCook® použije svou obrazovou technologii AI k rozpoznání vašeho pokrmu a navrhne ideální nastavení, které pak můžete odeslat přímo do vaší chytré trouby a začít vařit.


Osoba, která fotografuje jídlo

Tipy a triky

  • Existují dva hlavní způsoby použití funkce CamCook®. První je vyfotit své jídlo a CamCook® z knihovny receptů vybere, o jaké jídlo se jedná, a navrhne, jak ho uvařit.
  • Alternativně můžete použít CamCook® k vyhledání mezi svými oblíbenými recepty, které jste si uložili do Moje kuchařka spolu s nastavením pro přípravu pokrmu. Toto nastavení můžete rovnou odeslat do vaší trouby.
  • Své vlastní pokrmy a recepty s preferovaným nastavením trouby můžete přidat do Moje kuchařka pořízením obrázku a vytvořením vlastních předvolených nastavení. Až budete chtít příště vařit stejné jídlo, jednoduše ho vyfoťte a CamCook® odešle uložená nastavení do vaší chytré trouby.


Další informace o konkrétním modelu trouby najdete v návodu k použití. Svůj návod k použití najdete zde

Nyní, když jste se dozvěděli vše, co je třeba vědět o používání funkce CamCook®, možná se budete chtít dozvědět více o tom, jak používat aplikaci My AEG Kitchen s vaší chytrou troubou.