Jak používat kameru CookView® na vaší troubě AEG

Naposledy aktualizován 12.03.2023 6:43

CookView® na telefonu v ruce Kamera CookView® vám umožní kontrolovat jídlo ve vaší troubě AEG, i když právě nejste ve vaší kuchyni. Integrovaná kamera vaší chytré trouby vám tak pomůže dosáhnout dokonalých výsledků – dokonce i na dálku. Tato funkce je k dispozici u vybraných modelů trub.


Co je kamera CookView® a proč byste ji měli používat?

Kamera CookView® je integrovaná do madla dvířek vaší trouby směrem k jejímu vnitřnímu prostoru. Umožňuje vám sledovat průběh vaření, aniž byste museli jít k troubě otevřít dvířka a fyzicky kontrolovat přípravu jídla. To je ideální, pokud nechcete ztrácet čas v kuchyni, ale potřebujete průběžně sledovat přípravu a blížící se dokončení pokrmu.

Jak používat kameru trouby CookView®

Co budete potřebovat:

1. Zkontrolujte ve svém telefonu, zda máte troubu připojenou k aplikaci My AEG Kitchen. Pokud jste troubu ještě nepřipojili, začněte tímto krokem.
2. Ujistěte se, že je vaše trouba připojena k Wi-Fi.

Přístup ke kameře:

Začněte vařit jako obvykle. Během vaření můžete prostřednictvím aplikace sledovat díky kameře živý přenos z vaření jídla ve vaší troubě.

Tipy a triky

  • Uložte obrázek z kamery, sdílejte jej s ostatními a aktualizujte zobrazení kamery. Tyto funkce najdete v pohledu kamery.
  • Pokud je vaše kuchyně velmi světlá, odrazy ve skle dvířek trouby mohou zobrazení kamery omezit. V tomto případě použijte dodaný kryt kamery, abyste zabránili odrazu světla a zlepšili tak kvalitu obrazu. Chcete-li jej nainstalovat, zatlačte kryt kamery mezi sklo dvířek a madlo ve střední poloze. Delší háčky opřete o sklo a kratší o zadní část madla.
  • Pokud není obraz z kamery v aplikaci plně viditelný, ujistěte se, že kamera v madle dvířek není zakrytá a že je trouba připojena k Wi-Fi. Pokud problém přetrvává a týká se Wi-Fi, přesuňte router co nejblíže k troubě nebo zvažte pořízení zařízení pro posílení Wi-Fi signálu.


Další informace o konkrétním modelu trouby najdete v návodu k použití. Svůj návod k použití najdete zde.

Nyní, když jste se dozvěděli vše o kameře CookView®, možná se budete chtít zjistit více o tom, jak používat aplikaci My AEG Kitchen s vaší chytrou troubou.