Jak připojit troubu k aplikaci My AEG Kitchen

Naposledy aktualizován 12.03.2023 6:31

Připojení telefonu k troubě

Níže naleznete jednoduchý návod, jak připojit vaší troubu k aplikaci My AEG Kitchen. Aplikace vám poskytne chytrou podporu s tipy na vaření a nejlepší způsoby využití funkcí vaší trouby. Například budete moci nastavit a změnit teplotu a časovač přímo z telefonu. S aplikací si můžete užívat pohodlné ovládání vaší trouby, i když jste právě mimo kuchyň.

Co budete potřebovat

  • Wi-Fi
  • Mobilní zařízení připojené k vaší Wi-Fi

Poznámka: Podporovány jsou pouze sítě 2,4 GHz. Pokud máte více než jednu domácí síť, vaše trouba a mobilní zařízení musejí být připojeny ke stejné (2,4 GHz).

Jak se připojit

Váš spotřebič může mít na typovém štítku QR kód, který najdete na předním rámu uvnitř spotřebiče. Pokud QR kód nemáte, připojte svůj spotřebič manuálně.  

Možnost 1: Připojte troubu pomocí QR kódu

1. Naskenujte QR kód a stáhněte si naši aplikaci
Naskenujte QR kód na typovém štítku fotoaparátem na svém mobilním zařízení. Budete přesměrováni do aplikace My AEG Kitchen v obchodě s aplikacemi. Aplikaci nainstalujte podle pokynů na svém mobilním zařízení. Po dokončení si vytvořte účet a přihlaste se.

2. Zapněte troubu a její Wi-Fi
Zapněte troubu a přejděte do nabídky, klikněte na Nastavení a poté na Připojení a zapněte Wi-Fi. Spuštění Wi-Fi trouby může trvat až 90 sekund.

3. Znovu naskenujte QR kód pomocí skeneru aplikace
Znovu naskenujte QR kód na typovém štítku skenerem v aplikaci My AEG Kitchen a spárujte spotřebič s vaším mobilním zařízením.

Možnost 2: Připojte troubu manuálně

1. Stáhněte si naši aplikaci a přihlaste se
Nainstalujte si aplikaci My AEG Kitchen, vytvořte si účet a přihlaste se. V aplikaci vyberte Trouba.

Stáhněte si z App Store Vstupte na Google Play

2. Zapněte troubu a její Wi-Fi
Zapněte troubu a přejděte do nabídky, klikněte na Nastavení a poté na Připojení, abyste zapnuli Wi-Fi přímo na troubě. Spuštění Wi-Fi trouby může trvat až 90 sekund.

3. Připojte telefon k Wi-Fi troubě Prostřednictvím aplikace My AEG Kitchen připojte telefon k Wi-Fi troubě. Během připojování nezavírejte aplikaci. Připojení k produktu může trvat až jednu minutu. Po připojení vás displej na troubě upozorní, že Wi-Fi je připravena.

4. Připojte troubu k domácí Wi-Fi
V aplikaci budete vyzváni, abyste připojili troubu k domácí Wi-Fi.

- Najděte svou domácí Wi-Fi a zadejte heslo.
- Počkejte na připojení. Může to trvat až jednu minutu.
- Pojmenujte svou troubu v aplikaci.Další informace o konkrétním modelu trouby naleznete v uživatelské příručce. Svůj uživatelský manuál naleznete zde .

Po úspěšném připojení produktu k aplikaci klikněte sem a zjistěte více o tom, jak aplikaci používat .