Úklid po domácím mazlíčkovi - aneb jak se zbavit zvířecích chlupů

Naposledy aktualizován 14.05.2020 9:50

Milujeme domácí zvířata. Nic se nevyrovná oddanosti nejlepšího přítele člověka - jediným problémem je neustálé uklízení všudypřítomných psích chlupů. Pokud máte podlahy světlé barvy a plemeno, které líná, problém se znásobuje. Existují nějaké jednoduché triky pro efektivní odstranění zvířecí srsti?


Příslušenství k odstranění zvířecích chlupů

Při čištění zvířecích chlupů jde především o příslušenství. Používání běžné podlahové hubice nepřinese požadované výsledky - zejména u věcí, jako jsou gauče a těžko přístupná místa.


1. Mini Turbo hubice

Výkonný rotační hubice s kartáčovým válečkem pro maximální vysání chlupů domácích mazlíčků a textilních vláken. Navrženo pro obtížně vysávané povrchy, jako jsou schody, nábytek a autosedačky.


2. Hubice s plyšovými lištami

Hubice s plyšovými lištami je navržena tak, aby účinně odstraňovala chlupy domácích mazlíčků z textilního nábytku.Trik s ubrousky pro sušičky

Nemáte po ruce vysavač? Při odstraňování chlupů domácích mazlíčků z jakéhokoli povrchu jsou ubrousky prostě nejlepší. Možná nevyčistí celý váš dům, ale když jste pod tlakem, jsou fantastické. Statická elektřina pomáhá ubrouskům přitahovat chlupy domácích mazlíčků. Očistěte si oděv, židli, stolní desku během několika sekund. Jako magie.

Kup nyní