Váš průvodce příslušenstvím pro vysavače

Naposledy aktualizován 14.05.2020 9:41

Přemýšleli jste někdy, k čemu jsou všechny ty kartáče a nástavce přiložené k vysavači? Dobře, pozdravte své nové nejlepší přátele, protože jsou navrženy tak, aby usnadňovaly práci s mnoha běžnými úkoly čištění domácnosti.Nástroj AEG 3 v 1

Některé z našich vysavačů přicházejí s jediným nástrojem. Ale nebuďte vystrašení - je to švýcarský armádní nůž příslušenství vysavačů. Může se pochlubit třemi nástroji v jednom - nástrojem na oprašování, štěrbinovým nástrojem a dokonce složitelným na textilní nástroj. Poskytne vám všechno, co potřebujete, aby byl váš domov dokonale čistý. Ale k čemu jsou?


Prachový nástroj

Začněme s nástrojem na prach. Díky měkkým štětinám je ideální pro odstranění prachu z okenních parapetů, stínítek, obkladových desek atd. Můžete jej také použít k odstránění prachu z nábytku a jiných předmětů, které se snadno poškrábají.


Štěrbinový nástroj

Jak jste možná uhodli podle názvu, štěrbinový nástroj je navržen tak, aby se dostal do těsných mezer, kde jiné nástavce jednoduše nedosáhnou. Je ideální pro čištění v rozích, kolem radiátorů a dokonce i mezi polštáři.


Látkový nástroj

Textilní nástroj pomůže vašemu čalounění, aby vypadalo jako nové. Se zabudovaným plyšovým pásem zvedne prach, nečistoty a chloupky ze všech textilních povrchů.