Objevte

Konektivita

Vstupte do přizpůsobivé domácnosti

Dopřejte si zážitek šitý na míru a propojte spotřebiče mezi sebou snadno a bezpečně

Nákres zobrazující propojené buňky

Propojení všech spotřebičů

Naše vize propojené domácnosti se opírá o „internet věcí“, kde mezi sebou spotřebiče komunikují bez ohledu na značku nebo infrastrukturu. Vy tak budete moci těžit z bezproblémového propojení mezi zařízeními a spotřebiči. Jako přední člen organizace AllSeen Alliance pomáháme prosazovat internet věcí v rámci nejširší open source iniciativy, napříč různými odvětvími.

  • Kompatibilita

    Open source projekt komunity AllSeen Alliance umožňuje v rámci internetu věcí spolupráci všech produktů napříč platformami jako jsou iOS, Android a Windows.

  • Zabezpečení

    Jedním z cílů projektu je zabezpečení internetu věcí a sem patří i použití nejmodernějšího bezpečnostního kódování.

  • Inovace

    Internet věcí  razí cestu k obohacení našich výrobků technologiemi našich partnerů.

Stylová kuchyně vybavené prvotřídními výrobky AEG

Internet všech věcí

Chceme přeměnit internet věcí na internet všech věcí. Vaše spotřebiče AEG budou bezproblémově pracovat v rámci ekosystému, jehož součástí jsou i další výrobky poskytnuté partnery v Alianci. To přinese nejen podporu inovací, ale používání vašich spotřebičů bude ještě více vzrušující a konečné výsledky budou ještě lepší.

Nákres zobrazující, jak organizace AllSeen Alliance propojuje vaše kuchyňské výrobky AEG
Kuchař používá aplikaci Moje AEG na svém tabletu
Mějte vše po ruce

Propojte všechny spotřebiče ve vaší domácnosti pomocí jediné aplikace

ODSÁVÁNÍ PAR BEZ NUTNOSTI RUČNÍHO OVLÁDÁNÍ DIGESTOŘE

Funkce Hob2Hood propojí vaši varnou desku s odsavačem par a zlepší váš zážitek z přípravy jídla. Vaše varná deska bezdrátovou cestou zapne váš odsavač par a nastaví rychlost ventilátoru. Intenzivní odsávání při prudkém smažení. Tišší odsávání při perlení. Prostředí ve vaší kuchyni bude neustále optimální, aniž byste museli k vašemu odsavači par vůbec zdvihnout prst.

Čilá kuchařka studuje recepty na svém iPadu prostřednictvím aplikace Moje AEG

Lahodné recepty na dotyk prstu

S pomocí aplikace Moje AEG můžete zužitkovat své znalosti přípravy jídla v páře a vakuu. Objevujte stovky receptů podle národní kuchyně, dietního omezení, alergenů nebo konkrétních přísad, které máte ve své chladničce. Naše kalkulačka vás provede nejvhodnějším nastavením trouby, můžete vytvářet a ukládat poznámky k receptům, označit si své oblíbené recepty a dokonce je sdílet prostřednictvím sociálních médií.

Obrázek chytrého telefonu demonstrující, jak snadné je používání aplikace Moje péče AEG

Odborné znalosti v péči o prádlo na dosah ruky

Hledání aktuálních rad k péči o jemné tkaniny nebo odstraňování skvrn může být obtížné. Aplikace Moje péče AEG vám nabízí okamžitý přístup ke všem informacím o péči o tkaniny, které jsou shromážděny na našich stránkách Jak pečovat o prádlo. Snadno tak naleznete informace o tom, jak prát hedvábné tkaniny, bezpečně sušit vlněné oděvy v bubnové sušičce nebo chránit outdoorové oblečení.