Objevte

Odsavače par

Svěží kuchyně bez dotyku

Abyste se v kuchyni mohli soustředit pouze na vaření, musíte eliminovat rušivé elementy. O váš klid se postará náš výkonný odsavač par. Prostředí ve vaší kuchyni bude neustále svěží a příjemné, aniž byste se museli odsavače dotknout. Naše varná deska dokáže díky funkci Hob2Hood bezdrátově spustit odsavač par a automaticky nastavit rychlost ventilátoru podle toho, jaké jídlo právě připravujete. Vařte chytře!

CHYTRÝ ODSAVAČ KOMUNIKUJE S VARNOU DESKOU

Když máte plné ruce práce s přípravou večeře pro hosty, náš odsavač se postará o čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni. Díky funkci Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření chytrý systém automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví odsávání podle intenzity vašeho vaření. A vy se můžete soustředit na to, co vás baví.

Pánev, na které se připravují mořské plody

Výkon, na který se můžete spolehnout

Díky vysoce výkonným odsavačům par se můžete ihned po vaření těšit na čistý a svěží vzduch. Důmyslná filtrace zajišťuje, že se mastnota neusazuje uvnitř odsávacího mechanismu. Proto se odsavač snáze čistí a kuchyňské výpary jsou neprodleně a bez jakýchkoliv problémů odfiltrovány pryč. Myslete na detaily, na nichž záleží každý den.

Na varné desce AEG se připravuje jídlo, zatímco odsavač par AEG odsává vznikající páru

Subtilní nebo výrazný. Je to na vás.

Všechny naše odsavače par rychle a efektivně zbaví vaši kuchyň nepříjemných pachů. Ale tam jejich vzájemná podobnost končí. Vyberte si odsavač par podle svého vkusu, aby co nejlépe zapadl do vašeho kuchyňského prostoru. Osobitý design odsavače par Skylight (na obrázku) se stane dominantou vaší kuchyně, zatímco model Discreet elegantně zapadne do kuchyňské linky.

Vytvořte ve vaší kuchyni dokonalé prostředí

Nenechte se rušit

Chuť. Vytříbenost. Kvalita. Pikantnost. Vaření je radost. Tedy pokud vás při něm neruší hlučný odsavač par. Vyberete-li si model SilentTech, můžete se těšit na klidnou atmosféru i během vaření. Vaši pracovní plochu osvítí měkké LED světlo, zatímco funkce Breeze po dokončení přípravy jídla nehlučně vyčistí vzduch a postará se o příjemnější prostředí.

PROČ PRÁVĚ ODSAVAČE AEG?

 • 1
  Hob2hood

  Díky funkci Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví odtah podle intenzity vašeho vaření. Odsavač par lze ovládat i manuálně.

 • 2
  Breeze

  Technologie Breeze zajistí dokonalé a jedinečně tiché odsávání nežádoucích pachů. Udrží tak vaši kuchyň stále svěží.

 • 3
  Prodloužená záruka

  Protože víme, že se na kvalitu našich spotřebičů můžeme spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let. 

KTERÝ ODSAVAČ ZAPADNE DO VAŠÍ KUCHYNĚ?

Na indukční varné desce se připravuje losos, zatímco odsavač par odsává přebytečnou páru
Nejširší nabídka

V široké nabídce spotřebičů si i vy snadno zvolíte ideální kombinaci Hob2Hood.

Stylový odsavač par AEG

Vaše kuchyně, váš styl

Dopřejte si efektivní odsávání par prostřednictvím důmyslné funkce Hob2Hood. Ta zajistí, že odsavač bezdrátově přizpůsobí svůj chod intenzitě vaření probíhajícího na varné desce. Naše nabídka varných desek propojených s odsavači par je nejširší na trhu, a proto si u nás snadno vyberete ideální kombinaci funkcí a stylu, která se hodí právě do vaší kuchyně. Bez kompromisů.

Vysoká kvalita, delší záruka

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let. 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Filtry do odsavačů par AEG

Účinné filtry spolehlivě zachytí, co je třeba

Abyste si zachovali vždy svěží kuchyni bez vlhkosti, udržujte filtry svého odsavače par v čistotě. Tukové filtry zachycují drobné částice jídla a uhlíkové filtry zase neutralizují zápach. Některé odsavače par jsou vybaveny trvalými filtry, které lze čistit a opakovaně používat, jiné pak využívají filtry jednorázové. Ať už si vyberete jakýkoli odsavač par, nezapomeňte o filtry pečovat.

AEG MASTERY RANGE