Detaily produktu

Parní vůně AEG osvěžuje i jemné oblečení, odstraňuje pomačkání a přidává svěžest s jemnou vůní vyvinutou exkluzivně společností AEG. Díky ošetření párou vydrží vaše oblečení déle, než při praní v celých pracích cyklech. Parní vůně lze bezpečně používat s programy pro kašmír a parními programy pro jemné tkaniny, jako je kašmír a vlna. Za pouhých patnáct minut bude vaše oblečení jako „právě vyprané“. Použijte parní vůni spolu s kašmírovými a parními programy v pračkách/pračkách se sušičkou AEG.
Přečtěte si více

Benefity

Parní vůně. Svěží vůně oblečení bez praní

Parní vůně je kombinací osvěžujících citrusových tónů a jemných květinových tónů, které zanechávají vaše oblečení svěže vonící a čisté.

Parní vůně. Svěží oblečení s 96% úsporou vody*

Funkce Steam Fragrance spotřebuje o 96 % méně vody. Je šetrnější k životnímu prostředí a díky použití páry namísto plných pracích cyklů zanechává prádlo déle vypadat jako nové.

*Využijte páru k osvěžení oděvů a ušetřete více než 40 l vody na jeden cyklus, testováno na 1 kg jemných oděvů ve srovnání s použitím programu Delicates.

Čerstvé oblečení, rychle. S parní vůní

Získejte svěží oblečení během okamžiku. Pomocí uzávěru lahvičky s parní vůní přidejte až 20 ML do oddílu pro aviváž. Tak snadno získáte svěže vonící oblečení. Na ovládacím panelu spotřebiče hledejte ikonu květiny.

Parní vůně. S plně recyklovaným obalem.

Parní vůně je dodávána v obalu z recyklovaného plastu PET. Nyní je tedy stejně snadné udržet vaše oblečení svěží a je to lepší pro životní prostředí.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství
Man folding wo