Pračky kombinované se sušičkou

Pračky kombinované se sušičkou

Šetřete prostor, čas i peníze s našimi pračkami kombinovanými se sušičkou. Poskytnou vašemu prádlu stejně kvalitní péči jako dva samostatné spotřebiče a přitom zaberou jen polovinu místa.

Strážce vašeho šatníku

Technologie SensiDry® se postará o všechno vaše oblečení. S využitím nejmodernějšího tepelného čerpadla suší při nízkých teplotách a s regulovaným pohybem bubnu. Můžete se absolutně spolehnout, že si oblečení zachová fazonu i vzhled i při častém nošení.

Pračka se sušičkou KOMBI s technologií SensiDry série 9000

  • Technologie SensiDry zajišťuje jemné a energeticky úsporné sušení při nižších teplotách.
  • Unikátní technologie ÖKOMix smíchá prací prostředek nebo aviváž s vodou mimo buben, aby se pak tkaninám dostalo jemného a rovnoměrného ošetření.
  • Technologie DualSense® spolehlivě vypere a bezpečně vysuší i velmi jemné prádlo a vlnu určenou jen pro ruční praní.

Ochránce nadčasové klasiky

Nová pračka se sušičkou Kombi s technologií ÖKOMix smíchá prací prostředek a později i aviváž s vodou dříve, než přijdou do kontaktu s prádlem v bubnu. Každé vlákno oblečení se tak důkladně vyčistí, rovnoměrně ošetří a vysuší.

Pračka se sušičkou KOMBI s technologií ÖKOMix série 8000

  • Unikátní technologie ÖKOMix smíchá prací prostředek nebo aviváž s vodou mimo buben, aby se pak tkaninám dostalo jemného a rovnoměrného ošetření.
  • S programem NonStop ÖKOPower vyperete a vysušíte až 5 kg každodenního prádla už za čtyři hodiny.
  • Technologie DualSense® spolehlivě vypere a bezpečně vysuší i velmi jemné prádlo a vlnu určenou jen pro ruční praní.

Strážci oblečení

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí svěřit pračce i sušičce. Černé šaty si uchovají barvu a tvar i po desítkách vyprání. Jemné materiály budou chráněné a hebké na dotek. Svetry zůstanou bez žmolků. A vaše oblíbené sportovní oblečení si zachová svou funkčnost i po opakovaném sušení.

To vše díky péči praček a sušiček AEG, strážců oblečení.

Jsme jednička na trhu praček a sušiček v České republice

Zvažujete vyměnit svou starou pračku a sušičku za některý z našich modelů AEG? Pak vás jistě potěší fakt, že v praní a sušení je značka AEG jedničkou na tuzemském trhu. Potvrdily to výsledky šetření nezávislého výzkumného institutu. Máme obrovskou radost a děkujeme všem zákazníkům za důvěru.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vaše názory a postřehy jsou pro nás cenným zdroje informací. Využíváme je při vývoji našich nových, technologicky vyspělejších a designově atraktivnějších domácích spotřebičů. Pošlete nám svou recenzi a my vás zařadíme do losování o kvalitní příslušenství AEG. Výherce losujeme každý druhý týden!