VYBERTE SI AEG PRAČKU KOMBINOVANOU SE SUŠIČKOU

Pračka kombinovaná se sušičkou je praktické vybavení, které šetří místo v každé domácnosti. Má stejný výkon jako dva oddělené spotřebiče a prát a sušit v jednom kroku v ní můžete dokonce i jemné prádlo. Nízké teploty a nastavitelné odstřeďování ho zachovají dlouho jako nové. Vyberte si z naší nabídky praček se sušičkou ideální spotřebič vhodný pro váš prostor.

Přečtěte si více

Naše energeticky nejúčinnější výrobky

Pračky se sušičkou AEG EcoLine jsou vybrané modely, které jsou energeticky nejúčinnější. Pro praní zvolte nejlepší energetickou třídu s možnostmi A, A + 10 % a A + 20 %. A naše technologie tepelného čerpadla snižuje spotřebu energie o 55 % při sušení i jemných materiálů, jako jsou vlna, hedvábí nebo peří.*

*Na základě interních testů porovnávajících spotřebu energie tepelného čerpadla a tradiční pračky s kondenzační sušičkou ve fázi sušení při použití plného cyklu Eco 40-60 při maximální náplni (6 kg bavlny podle IEC).

NÁŠ NEJVYSPĚLEJŠÍ PRODUKT

9000 ABSOLUTECARE®

Pračka kombinovaná se sušičkou 9000 AbsoluteCare® suší prádlo díky jedinečné technologii tepelného čerpadla při poloviční teplotě¹. Přizpůsobené pohyby bubnu spolehlivě vyperou a usuší vlnu a outdoorové oblečení a zachovají tvar² jemného hedvábného oblečení.

NÁŠ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT

7000 PROSTEAM®

Pračka kombinovaná se sušičkou 7000 ProSteam® je pračka 3 v 1, která vám svými pracími, sušícími a parními programy zefektivní péči o prádlo. Pára na rozdíl od praní spotřebuje o 96 % méně vody³. Navíc je šetrnější, díky čemuž vypadá oblečení déle jako nové.

Naše nabídka

Pračka kombinovaná se sušičkou 9000 AbsoluteCare® dává vašemu prádlu to, co potřebuje
 • AbsoluteCare®
 • SensiDry®
 • ProSteam®/Steam Refresh
 • PreciseLoad/PreciseLoad+
 • Konektivita*
Pračka kombinovaná se sušičkou 8000 PowerCare zvyšuje čisticí výkon pracího prostředku.
 • PowerCare/PowerClean
 • ProSteam®/Steam Refresh
 • Speciální péče Wash-to-Dry
 • PreciseLoad/PreciseLoad+
 • Konektivita*
Pračka kombinovaná se sušičkou 7000 ProSteam - pára, praní a sušení v jednom
 • ProSteam®/Steam Refresh
 • Speciální péče Wash-to-Dry
 • PreciseLoad
 • Konektivita*

CHRAŇTE SVÉ OBLEČENÍ POMOCÍ TECHNOLOGIE AUTODOSE

Přestaňte hádat správné množství. Funkce AutoDose pomocí senzorů vypočítá pro každou dávku prádla přesné množství pracího prostředku i aviváže a automaticky použije pouze tolik, kolik je potřeba. Spotřebuje až o 60 % méně pracího prostředku⁴ - zjednodušte si praní a ochraňte své bavlněné oblečení před předčasným roztržením.

UNIVERSALDOSE - PATENTOVANÁ ZÁSUVKA PRO PRACÍ KAPSLE

UniversalDose je jedinečná zásuvka určená pro prací kapsle, která pomocí speciálních vodních trysek zcela rozpustí prací kapsle ještě v dávkovači. Tím ho aktivuje o 60 % rychleji, než když jsou kapsle umístěny v bubnu. Díky tomu je i studený a rychlý hodinový cyklus extra výkonný.⁵

¹ Na základě interních testů porovnávajících maximální teplotu vzduchu při vstupu do bubnu u tepelného čerpadla ve srovnání s tradiční kondenzační pračkou kombinovanou se sušičkou.

² Srovnání se sušením na vzduchu

³ Interní test při 1 kg náplni v parním programu oproti programu Delicates.

⁴ Podle interní testovací metody pro množství pracího prostředku použitého na 2 kg prádla s programem AutoDose vs. průměrná manuální dávka.

⁵ Interní test s použitím programu Bavlna 30 °C na 1 hodinu, porovnání PODS® v zásuvce UniversalDose vs. PODS® v bubnu.

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH PRAČKÁCH KOMBINOVANÝCH SE SUŠIČKOU

Seřadili jsme naše pračky se sušičkou do sérií, abyste si mohli přehledně prohlédnout výhody péče, kterou poskytují. Každá řada je vybavena klíčovou technologií. Všechny naše spotřebiče nabízí o stupeň lepší péči o vaše oblečení - díky možnosti špičkového praní a sušení v jednom kroku.

JSME JEDNIČKA V KATEGORII PRAČEK A SUŠIČEK V ČESKÉ REPUBLICE

Zvažujete vyměnit svou starou pračku a sušičku za některý z našich modelů AEG? Pak vás jistě potěší fakt, že v praní a sušení je značka AEG jedničkou na tuzemském trhu. Potvrdily to výsledky šetření nezávislého výzkumného institutu. Máme obrovskou radost a děkujeme všem zákazníkům za důvěru.

ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA NA MOTOR ČI CELÝ SPOTŘEBIČ

Rozšiřte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

OTEVŘETE SI CESTU K DALŠÍM VÝHODÁM A ODMĚNÁM

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.

NOVÉ IKONY VÝKONU PRAČEK SE SUŠIČKOU

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Vážená spotřeba energie na 100 cyklů

D) Vážená spotřeba vody na cyklus

E) Třída účinnosti odstředění

F) Doba trvání programu Eco

G) Vážená spotřeba vody na cyklus

H) Emise hluku šířeného vzduchem