Pračky se sušičkou

Šetřete prostor, čas i peníze s našimi pračkami se sušičkou. Poskytnou vašemu prádlu stejně kvalitní péči jako dva samostatné spotřebiče a přitom zaberou jen polovinu místa.

Zobrazit všechny pračky se sušičkou

Strážci oblečení

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí svěřit pračce i sušičce. Černé šaty si uchovají barvu a tvar i po desítkách vyprání. Jemné materiály budou chráněné a hebké na dotek. Svetry zůstanou bez žmolků. A vaše oblíbené sportovní oblečení si zachová svou funkčnost i po opakovaném sušení.

To vše díky péči praček a sušiček AEG, strážců oblečení.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vybrali jste si spotřebič AEG? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, podělte se s námi o své dojmy a zkušenosti. Zajímá nás, jak jsou naše spotřebiče úspěšné při plnění svých povinností u vás doma. A zajímá to i ostatní, kteří teprve vybírají. Za vyplnění recenze vás zařadíme do losování a můžete vyhrát originální sadu péče o prádlo.

Prohlédněte si pračky se sušičkou
8 z 8

Jeden spotřebič, stejně dokonalý výsledek

Naše pračky se sušičkou 2 v 1 jsou stejně kvalitní jako samostatné pračky a sušičky a ušetří vám cenný prostor. Navíc ušetříte i čas praním a sušením v rámci jednoho programu. To vše při vynikající energetické účinnosti třídy A+++.

Objevte další výhody