Pračky se sušičkou

Šetřete prostor, čas i peníze s našimi pračkami se sušičkou. Poskytnou vašemu prádlu stejně kvalitní péči jako dva samostatné spotřebiče a přitom zaberou jen polovinu místa.

Zobrazit všechny pračky se sušičkou

Strážci oblečení

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí svěřit pračce i sušičce. Černé šaty si uchovají barvu a tvar i po desítkách vyprání. Jemné materiály budou chráněné a hebké na dotek. Svetry zůstanou bez žmolků. A vaše oblíbené sportovní oblečení si zachová svou funkčnost i po opakovaném sušení.

To vše díky péči praček a sušiček AEG, strážců oblečení.

Sušička v setu s pračkou vám nyní vrátí až 3000 Kč zpět!

Jak na to? Kupte si sušičku, pračku kombinovanou se sušičkou nebo set pračky a sušičky AEG zařazený do akce. Poté máte 14 dní na to, abyste nákup zaregistrovali ve formuláři, který najdete na aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz. Potřebovat k tomu budete sériové číslo produktu a účtenku. Podle hodnoty nákupu okamžitě zjistíte, jakou částku vám vrátíme. Zbývá jen kontrola zadaných údajů, po níž vám příslušnou sumu na 30 dnů odešleme na vámi zvolený bankovní účet.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

Prohlédněte si pračky se sušičkou
7 z 7

Jeden spotřebič, stejně dokonalý výsledek

Naše pračky se sušičkou 2 v 1 jsou stejně kvalitní jako samostatné pračky a sušičky a ušetří vám cenný prostor. Navíc ušetříte i čas praním a sušením v rámci jednoho programu. To vše při vynikající energetické účinnosti třídy A+++.

Objevte další výhody