Pračky kombinované se sušičkou

Šetřete prostor, čas i peníze s našimi pračkami kombinovanými se sušičkou. Poskytnou vašemu prádlu stejně kvalitní péči jako dva samostatné spotřebiče a přitom zaberou jen polovinu místa.

Na míru vašemu šatníku

Technologie SensiDry® se postará o všechno vaše oblečení. S využitím nejmodernějšího tepelného čerpadla suší při nízkých teplotách a s regulovaným pohybem bubnu. Můžete se absolutně spolehnout, že si oblečení zachová fazonu i vzhled i při častém nošení.

Pračka se sušičkou KOMBI s technologií SensiDry série 9000

  • Technologie SensiDry zajišťuje jemné a energeticky úsporné sušení při nižších teplotách.
  • Unikátní technologie ÖKOMix smíchá prací prostředek nebo aviváž s vodou mimo buben, aby se pak tkaninám dostalo jemného a rovnoměrného ošetření.
  • Technologie DualSense® spolehlivě vypere a bezpečně vysuší i velmi jemné prádlo a vlnu určenou jen pro ruční praní.

Ochránce nadčasové klasiky

Nová pračka se sušičkou Kombi s technologií ÖKOMix smíchá prací prostředek a později i aviváž s vodou dříve, než přijdou do kontaktu s prádlem v bubnu. Každé vlákno oblečení se tak důkladně vyčistí, rovnoměrně ošetří a vysuší.

Pračka se sušičkou KOMBI s technologií ÖKOMix série 8000

  • Unikátní technologie ÖKOMix smíchá prací prostředek nebo aviváž s vodou mimo buben, aby se pak tkaninám dostalo jemného a rovnoměrného ošetření.
  • S programem NonStop ÖKOPower vyperete a vysušíte až 5 kg každodenního prádla už za čtyři hodiny.
  • Technologie DualSense® spolehlivě vypere a bezpečně vysuší i velmi jemné prádlo a vlnu určenou jen pro ruční praní.

Více než očekáváte

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí svěřit pračce i sušičce. Černé šaty si uchovají barvu a tvar i po desítkách vyprání. Jemné materiály budou chráněné a hebké na dotek. Svetry zůstanou bez žmolků. A vaše oblíbené sportovní oblečení si zachová svou funkčnost i po opakovaném sušení.

To vše díky péči praček a sušiček AEG.

Jsme jednička v kategorii praček a sušiček v České republice

Zvažujete vyměnit svou starou pračku a sušičku za některý z našich modelů AEG? Pak vás jistě potěší fakt, že v praní a sušení je značka AEG jedničkou na tuzemském trhu. Potvrdily to výsledky šetření nezávislého výzkumného institutu. Máme obrovskou radost a děkujeme všem zákazníkům za důvěru.

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšiřte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři. 

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.

NOVÉ IKONY VÝKONU PRAČEK SE SUŠIČKOU

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Vážená spotřeba energie na 100 cyklů

D) Vážená spotřeba vody na cyklus

E) Třída účinnosti odstředění

F) Doba trvání programu Eco

G) Vážená spotřeba vody na cyklus

H) Emise hluku šířeného vzduchem