ODSAVAČE PAR

Moderní design a vynikající funkčnost – s našimi odsavači par bude vaše kuchyně vždy čistá, svěží a stylová.

Čistý vzduch v kuchyni s našimi energeticky úspornými odsavači par

Nejúspornější modely odsavačů par AEG s energetickou třídou A a vyšší udrží ve vaší kuchyni vždy čistý vzduch. Užívejte si vaření s rodinou a přáteli v klidném prostředí s čistým vzduchem a ušetřete navíc za energii.

Objevte integorvané odsavače AEG EcoLine

Objevte komínové odsavače AEG EcoLine

Svěží vzduch a lepší osvětlení pro pohodlné vaření

Dopřejte si komfort ve své kuchyni se špičkovou technologií odsavačů par AEG. Všechny bez výjimky účinně a tiše čistí vzduch od výparů. Vylepšené osvětlení navíc umožňuje větší přehled nad pracovním prostorem.

 • ODSAVAČ PAR HOB2HOOD®
  ODSAVAČ PAR HOB2HOOD®

  Vychutnejte si pohodlnou přípravu jídla a svěží atmosféru v kuchyni díky funkci Hob2Hood®. Jakmile začnete vařit, automaticky aktivuje světlo a upravuje rychlost ventilátoru podle intenzity vaření na varné desce.

 • VYLEPŠENÉ OSVĚTLENÍ
  VYLEPŠENÉ OSVĚTLENÍ

  S dokonalým osvětlením máte přehled o tom, co přesně se v hrnci děje. Nastavte si při vaření odstín světla od studeného po teplý nebo si osvětlením vykouzlete tu pravou atmosféru při stolování.

 • TICHÉ ODSÁVÁNÍ
  TICHÉ ODSÁVÁNÍ

  Užijte si vaření ještě více s technologií SilenceTech, díky které je odsávání par velmi tiché. Inovativní technologie účinně čistí vzduch od nežádoucích pachů a zároveň udržuje hladinu hluku na minimu.

Soulad ve vaší kuchyni

Příprava dobrého jídla se neobejde bez množství výparů a rozličných vůní. S varným panelem s funkcí Hob2Hood se nyní můžete naplno věnovat vaření, restování nebo smažení, aniž byste přitom museli regulovat odsavač par. Ten se totiž sám automaticky zapne a přizpůsobí svůj výkon aktuálnímu dění na plotně.

Komínový odsavač s funkcí Hob2Hood

Komínový odsavač s funkcí Hob2Hood

 • Energeticky úsporný, a přitom vysoce výkonný odsavač.
 • Účinný filtr zachytává kuchyňské výpary.
 • Zabudovatelné osvětlení LED se perfektně hodí do moderní domácnosti.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.