Vinotéky

Vinotéky

Uložte svá oblíbená vína do špičkové vinotéky, která vytváří ideální podmínky pro skladování i servírování.

Chraňte svá vína s Cellar Pro 5 Fundamentals

Při dlouhodobém skladování vína mohou nestabilní podmínky negativně ovlivnit kvalitu vína. Cellar Pro 5 Fundamentals vytváří ideální klima pro skladování, které uchovává kvalitu vína a umožní mu stabilně zrát. Naše vinotéky garantují tmavý prostor se stabilní teplotou a vlhkostí nad 50 %, s kvalitním prouděním vzduchu a bez vibrací.

Perfect shelving. Dokonalý přehled

Většina vinoték má police dimenzované jen pro lahve typu bordeaux. Milovníci vína však vědí, že kvalitní sbírka vín je mnohem rozmanitější.

V naší vinotéce pohodlně uložíte celou svou sbírku. Výsuvné police z prvotřídního dřeva jsou navrženy s ideálním rozvržením vnitřního prostoru a pojmou všechny nejčastější typy 750ml lahví, dokonce i vaše oblíbené šampaňské, a to bez rizika poškrábání etiket.

Perfect Shelving umožní uložit 95 % typů lahví, aniž by došlo k poškození lahve nebo poškrábání etikety.

Single-Zone Pro

Ve vinotéce Single-Zone Pro můžete nastavit libovolnou teplotu v rozmezí 5–20 °C. Je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé uložení různých druhů vín. Vinotéky Single-Zone Pro jsou k dispozici ve výšce 30 i 60 cm.

Dual-Zone Pro

Bílá nebo červená vína. K podávání nebo uložení. Udržujte celou svou sbírku při správné teplotě. Každou část police Dual-Zone Pro můžete nastavit podle potřeby – pro podávání bílého vína, pro podávání červeného vína nebo jednu část nastavte pro režim uložení.