Mrazničky

Uchovávejte vaše potraviny v mrazničkách AEG a budete mít vždy jistotu, že jsou uskladněny při správné teplotě. Vysoké mrazničky vynikají přehledností, takže v nich vždy najdete, co potřebujete. Truhlicové mrazničky jsou ideální pro uskladnění velkého objemu potravin. Nyní vám za nákup vybraných modelů vrátíme až 2 000 zpět.

Odmrazovat už není třeba

Manuální odmrazování mrazničky je minulostí. Vysoce výkonné mrazničky NoFrost od AEG jsou vybaveny nelepší dostupnou beznámrazovou technologií, a proto už je nikdy nemusíte odmrazovat. Uvnitř se netvoří námraza ani led a všechny potraviny si zachovají svoji původní chuť a konzistenci.

Mraznička s technologií NoFrost

Mraznička s technologií NoFrost

  • Spotřebič se nemusí odmrazovat.
  • Kvalitní uchovávání potravin bez kompromisů.

Chuť se neztratí

Mraznička s technologií TwinTech® se postará o to, aby si potraviny zachovaly svoji chuť, a nebude vás zatěžovat odmrazováním. Udržuje optimální teplotu a vlhkost pro skladování potravin a účinně zabraňuje vzniku námrazy uvnitř spotřebiče.

Mraznička s TwinTech®

  • Udržuje optimální teplotu a vlhkost.
  • Spotřebič není nutné odmrazovat.

Za AEG Mastery vám vrátíme až 7 500 Kč 

Spotřebiče z řady AEG Mastery se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a chutím. Vybavte svou kuchyni moderními technologiemi, na které se můžete vždy spolehnout. Za každý spotřebič od nás nyní dostanete peníze zpět a částky se sčítají! 

  • Za nákup spotřebičů z řady AEG Mastery v akci můžete získat až 7 500 Kč.
  • Nákup musíte do 14 dnů zaregistrovat.
  • Nejpozději do měsíce vám pošleme příslušnou částku na váš bankovní účet. 
  • Akce trvá od 1. 10. do 30. 11. 2019 u vybraných prodejců.

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vybrali jste si spotřebič AEG? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, podělte se s námi o své dojmy a zkušenosti. Zajímá nás, jak jsou naše spotřebiče úspěšné při plnění svých povinností u vás doma. A zajímá to i ostatní, kteří teprve vybírají. Za vyplnění recenze vás zařadíme do losování a můžete vyhrát originální sadu péče o prádlo.