Vyberte si sušičku AEG

Objevte tu pravou sušičku, která se dokáže spolehlivě postarat o vaše oblečení. Profesionální technologie sušiček AEG zajistí dokonalý výsledek, ať už sušíte jakékoliv prádlo. Naše sušičky jsou navženy tak, aby stoprocentně zvládly jakkoli velkou náplň, jeden kus nebo plnou dávku.

Přečtěte si více

Naše výrobky s nejlepším energetickým hodnocením A+++ ve své třídě

Sušičky AEG EcoLine jsou naše energeticky nejúspornější sušičky s nejlepším hodnocením ve své třídě A+++, které ušetří až o 68 % více energie než tradiční sušičky.* A dokonce i ty nejchoulostivější tkaniny, jako je hedvábí nebo vlna, jsou díky sušení při nízké teplotě chráněny před srážením.**


MÉNĚ POMAČKANÉ. SNADNO VYŽEHLENÉ. S PROSTEAM®

Technologie ProSteam® pomáhá neutralizovat pachy a snižuje pomačkání oděvů.* Méně pomačkané oblečení není třeba tolik žehlit, čímž se opět snižuje jeho opotřebení. Díky ProSteam® vydrží vaše oblečení déle.

Náš nejvyspělejší produkt

9000 ABSOLUTECARE® PLUS

4,9

4,9(355)

TR938H2C

Sušte s jistotou. Sušička 9000 Absolute Care® Plus nabízí dokonalý výsledek a jemnou péči při sušení díky technologii 3DScan a Absolute Care®. Zjišťuje úroveň vlhkosti uvnitř textilií a zabezpečuje rovnoměrné sušení i vícevrstvých oděvů.

Náš nejoblíbenější produkt

7000 SENSIDRY®

4,9

4,9(91)

TR718L4C

Sušička prádla SensiDry® 7000 využívá technologii tepelného čerpadla, která suší prádlo rovnoměrně a při nízkých teplotách, aniž by prodlužovala dobu sušení. Díky šetrné péči není oblečení nikdy vystavené zbytečnému teplu, takže vydrží déle jako nové.

JSME JEDNIČKA V KATEGORII PRAČEK A SUŠIČEK V ČESKÉ REPUBLICE

Zvažujete vyměnit svou starou pračku a sušičku za některý z našich modelů AEG? Pak vás jistě potěší fakt, že v praní a sušení je značka AEG jedničkou na tuzemském trhu. Potvrdily to výsledky šetření nezávislého výzkumného institutu. Máme obrovskou radost a děkujeme všem zákazníkům za důvěru.

DELŠÍ ZÁRUKA NA MOTOR I CELÝ SPOTŘEBIČ

U vybraných modelů sušiček si můžete zdarma prodloužit standardní záruční lhůtu. Nabízíme vám 5 let na celý spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor. Jediné, co pro to musíte udělat, je svůj nový spotřebič zaregistrovat.

OTEVŘETE SI CESTU K DALŠÍM VÝHODÁM A ODMĚNÁM

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.