Průvodce nákupem

Vyberte si pro sebe tu nejlepší sušičku

Sušení jemných materiálů a vlny

Naše nejpokročilejší bubnové sušičky AEG jsou uzpůsobeny pro 93 procent všech typů tkanin s delikátními programy pro směsi, syntetiku, džínovinu, bavlnu, vlnu, hedvábí, prachové peří, krajky a další jemné prádlo.

 • Černé jemné
  Vlna a hedvábí

  Program pro vlnu je certifikovaný společností Woolmark a výsledky sušení jsou srovnatelné se sušením na plocho. Péče je tak šetrná, že se vám už žádný svetr nesrazí.

  Hedvábné blůzky usušené v sušičkách AEG nebudou tolik zmačkané jako při sušení na vzduchu.

 • Bunda Houdini
  Outdoor

  Vaše funkční bunda zůstane sezónu co sezónu jako nová. Program Outdoor obnovuje voděodolnost a má prokazatelně lepší výsledky než sušení na vzduchu.

 • Oranžová bunda
  Péřová bunda

  Tento program chrání vzhled a funkčnost péřových bund. Ve srovnání se sušením na vzduchu zachová o 30 % lepší tepelný komfort.

 • Šedé přikrývky
  Ložní prádlo

  Přikrývky mohou být obtížně sušitelné. Proto jsme navrhli program pro péči o objemné prádlo, jako jsou peřiny nebo povlečení.

Spolu tvoří pár

Naše spotřebiče spolu krásně ladí. Chcete-li mít harmonický interiér, instalujete vedle sušičky také pračku AEG.


Dva spotřebiče

Chytré sušičky

S aplikací My AEG Care připojíte svou sušičku k telefonu a získáte chytřejší a rychlejší způsob péče o vaše prádlo. Jednoduše otevřete aplikaci a vyberte teplotu a typ látky. Aplikace přizpůsobí program na míru aktuální náplni – pohodlné nastavení z vašeho chytrého telefonu.

Více o aplikaci

Šetří místo i čas

Sušení na vzduchu vyžaduje více prostoru i času než sušení v sušičce. Bubnové sušičky AEG suší rychle a úsporně a své volné chvíle můžete využít příjemnějšími činnostmi, než je věšení a sbírání prádla.

Certifikace

Certifikace Woolmark je potvrzením společnosti Woolmark Company, že všechny sušičky AEG jsou dostatečně šetrné k vlně a jemnému prádlu.

Energeticky úsporná

Sušičky AEG jsou energeticky úsporné. Sofistikovaná technologie tepelného čerpadla může ve srovnání se standardními kondenzátory ušetřit až 40 % energie.

Sušte chytře díky technologii ProSense®, která zajišťuje optimální spotřebu energie tím, že přizpůsobí každý cyklus velikosti náplně.

Vyberte si sušičku s invertorovým motorem, který je šetrnější k bubnu a ventilátoru a má delší životnost. Výsledkem jsou kratší doby sušení a preciznější výsledky.

Tip: Nepřeplňujte sušičku. Pokud svému oblečení necháte prostor, vysuší se rychleji.

Šetrné a precizní sušení

Představujeme vám bubnové sušičky AEG řady 9000, které kladou důraz na perfektní výkon a odborné zacházení s vaším prádlem. Unikátní technologie 3DScan detekuje vlhkost náplně a tomu přizpůsobuje délku sušení – pro bezkonkurenční ochranu všech materiálů. Péřové bundy si zachovají o 30 % lepší tepelnou izolaci ve srovnání se sušením na vzduchu. Tak se odvažte svěřit sušičkám AEG celý svůj šatník, dostane se mu té nejšetrnější péče.

 • Jacket icon
  Technologie 3DScan

  Unikátní senzor snímá vlhkost hluboko uvnitř oděvů a zajišťuje přesné sušení.

 • Mix XL letters icon
  Mix XL Program

  Unikátní předmíchání pracího prostředku, aviváže a vody k dosažení každého vlákna.

 • 2 hands in circle icon
  Technologie AbsoluteCare®

  Inteligentní pohyby bubnu a nastavení teploty pro maximální péči o vaše oblečení.

Pečujte o svůj šatník

Péřové bundy zůstanou nadýchané a zachovají si až o 30 % vyšší tepelnou izolaci ve srovnání se sušením na vzduchu.

Zobrazit sušičky prádla řady 9000

Připravené k nošení

Bavlnu a syntetiku můžete sušit i společně a s jistotou, že oblečení bude o 30 % méně pomačkané ve srovnání se sušením na vzduchu.

Hedvábí lépe usušené než na vzduchu

Díky technologii AbsoluteCare® lze 100% hedvábné oděvy sušit v bubnové sušičce. Je to stejně šetrné jako přirozené sušení, oblečení si zachová svůj tvar a nebude tolik zmačkané jako při sušení na vzduchu.

Ochránce vlněných svetrů

Nikdy jste nenašli odvahu sušit v sušičce vlnu, hedvábí nebo funkční oblečení? Nyní můžete vše, co vyperete, svěřit sušičce. Od nejměkčího vlněného svetru až po elegantní košili, kterou nosíte každý den. Sušičky s technologií AbsoluteCare® přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu každému materiálu. Dokonce i hedvábné blůzky si udrží svůj tvar a budou méně pomačkané. 

 • Dvě ruce v kruhu
  Technologie AbsoluteCare®

  Inteligentní pohyby bubnu a nastavení teploty pro maximální péči o vaše oblečení.

 • ikona teploměru
  Technologie SensiDry®

  Šetrné a energeticky účinné sušení při nižších teplotách.

 • ikona 3 košile
  Technologie ProSense®

  Automaticky upravuje čas a spotřebu energie tak, aby vyhovovaly jakékoli velikosti náplně.

Nesrazí se

Díky technologii AbsoluteCare® můžete v bubnové sušičce sušit své oblíbené vlněné prádlo, dokonce i prádlo určené pouze k ručnímu praní. A žádný strach, že se srazí. Náš speciální program pro vlnu je stejně jemný jako sušení na plocho.

Chrání nepromokavé tkaniny

Náš nový program Outdoor je pro nepromokavé a prodyšné tkaniny ještě lepší než sušení na vzduchu. Optimální teplota obnovuje voděodolnou membránu a chrání funkční vlastnosti materiálu.

Přirozené sušení

V bubnové sušiče řady 8000 s technologií AbsoluteCare® pečujete o každý materiál ve svém šatníku. Správná teplota a nízká rychlost neublíží jemným vláknům a vaše hedvábné oděvy si udrží tvar a budou méně pomačkané než při sušení na vzduchu.

Zobrazit sušičky prádla řady 8000

Představujeme ochránce jemných blůz

Dříve sušičky používaly vysokou teplotu, která však nevyhovuje jemným materiálům. Pleteniny, bavlněná trička, košile, zkrátka oblečení, které nosíte den co den, vyžaduje zvláštní péči, abyste se v nich cítili výjimečně. Technologie AEG SensiDry® suší tkaniny při poloviční teplotě než běžné bubnové sušičky, aniž by výrazně prodlužovala dobu sušení. Oděvy tak nejsou vystaveny nadměrnému teplu a nedochází k opotřebení vláken. Vaše oblečení tak zůstane déle jako nové.

 • Ikona teploměru
  Technologie SensiDry®

  Šetrné a energeticky účinné sušení při nižších teplotách, než je u bubnových sušiček běžné.  Tím se snižuje poškození a opotřebení vláken.

 • ikona 3 trička
  Technologie ProSense®

  Automaticky upravuje čas a spotřebu energie tak, aby vyhovovaly jakékoli velikosti náplně.

 • Ikona stopky
  Rychlejší sušení

  Vylepšený design proudění vzduchu suší oblečení rychleji a efektivněji.

TECHNOLOGIE SENSIDRY®

Snižuje teplotu sušení téměř o polovinu a tím snižuje opotřebení tkanin a zabraňuje deformaci oblečení.

Zobrazit sušičky prádla řady 7000

Filtrační systém ÖKOFlow

Běžné sušičky mají několik filtrů, které se musí pravidelně čistit. Sušičky AEG se systémem ÖKOFlow mají pouze jeden, který je účinný a dobře přístupný pro snadné čištění.

Ochránci kvality

Oblečení, které je vystaveno příliš vysoké teplotě a nešetrnému pohybu jednoduše ztrácí na kvalitě. Technologie ProSense® v bubnových sušičkách AEG využívá senzory teploty a vlhkosti k jemnému doladění každého sušicího cyklu, aby oblečení nebylo nikdy přesušené. Ať už sušíte jednu košili, nebo celou náplň, sušička se tomu přizpůsobí. Tím snižuje opotřebení materiálů, šetří čas i spotřebu energie.

 • Ikona 3 trička
  Technologie ProSense®

  Automaticky upravuje čas a spotřebu energie tak, aby vyhovovaly jakékoli velikosti náplně.

 • Ikona hodiny
  Odložený start

  Automaticky spustí cyklus sušení v době, která vám vyhovuje.

 • Ikona kulatá šipka
  Plně reverzibilní dveře

  Možnost změnit orientaci otevírání dvířek a umístit rukojeť do čtyř různých poloh zjednodušuje manipulaci.

Úspora času a energie

Technologie ProSense® v bubnových sušičkách řady 6000 využívá pokročilé senzory vlhkosti a teploty k nastavení optimální délky sušení a spotřeby energie pro každou velikost náplně.

Zobrazit sušičky prádla řady 6000

Plně reverzibilní dveře

Zjednodušená manipulace s možností čtyř různých poloh rukojeti.