PRŮVODCE PŘI KOUPI SUŠIČKY

NAJDĚTE SI IDEÁLNÍ SUŠIČKU S NAŠÍM PRŮVODCEM PŘI KOUPI

ENERGETICKÁ ÚČINNOST SUŠIČKY

AEG nabízí širokou řadu sušiček zařazených v nejlepších energetických třídách od B do A+++. (Spotřebiče třídy A+++ jsou energeticky nejúčinnější, a jejich provoz je proto nejúspornější.) Sušičky vybavené vyspělým tepelným čerpadlem ušetří až 40 % energie ve srovnání se standardními kondenzačními modely, z hlediska provozních nákladů a udržitelnosti jsou proto jednoznačnou volbou.

Sušte úsporněji a inteligentněji s technologií ProSense, která rychle přizpůsobí cyklus množství prádla v bubnu, a tím zajišťuje nižší spotřebu energie. Vyberte si spotřebič s invertorovým motorem, který je šetrnější k bubnu a ventilátoru a postará se o delší životnost sušičky, kratší cykly sušení a konzistentnější výsledky.

Tip: Sušičku nepřeplňujte. Pokud oblečení dopřejete prostor pro „dýchání“, vysuší se rychleji.

SUŠENÍ JEMNÉHO PRÁDLA A VLNY

Nejvyspělejší modely sušiček AEG se perfektně postarají až o 93 procent typů textilií včetně směsových materiálů, syntetiky, džínoviny, bavlny, vlny, hedvábí, oděvů s péřovou výplní, krajkových a jiných choulostivých kousků, pro které mají speciální programy na individuální péči:

 • Černé jemné
  JEMNÉ PRÁDLO

  S programem na sušení vlny se oblečení zaručeně nesrazí ve srovnání se sušením na podložce. Tento mimořádně jemný a účinný program získal certifikát Woolmark a je k dispozici v celé řadě sušiček AEG.

  Během sušení hedvábí v sušičce se tkaniny pokrčí méně než při běžném sušení na vzduchu.

 • Bunda Houdini
  OUTDOOROVÉ ODĚVY

  Postarejte se o svou oblíbenou lyžařskou bundu tak, aby byla jako nová každou zimní sezónu. Na její sušení použijte program pro outdoorové oblečení, který obnovuje odolnost vůči vodě lépe než sušení na vzduchu.

 • Oranžová bunda
  PÉŘOVÉ OBLEČENÍ

  Tento program je určen pro šetrné ošetření péřových bund a podobného vybavení a ve srovnání se sušením na vzduchu zachovává jejich tepelnou izolaci až o 30 procent lépe.

 • Grey duvets
  PŘIKRÝVKY

  Sušit přikrývky může být náročné. Proto jsme navrhli speciální program pro větší kusy prádla, jako jsou přikrývky a plachty.

SLADĚNÁ PRAČKA A SUŠIČKA

Modely praček a sušiček jsou perfektně sladěné, abyste ke každé jednoduše našli ideální protějšek a vytvořili tak skvělý pár. Navíc je můžete nainstalovat na sebe nebo umístit vedle sebe, abyste optimálně využili prostor ve své domácnosti.


Dva spotřebiče

SUŠENÍ S PÁROU

Sušička ProSteam využívajá páru jako rychlý a jednoduchý prostředek k osvěžení a vyhlazení zmačkaných oděvů, aby byly rychle opět připraveny k nošení. Krátký a jemný parní program účinně zmírňuje pomačkání při suchém oblečení.

SUŠIČKY SE SENZORY

Každá sušička AEG série 6000, 7000 a 8000 obsahuje technologii ProSense. Ta využívá inteligentní senzory vlhkosti a teploty, které sledují stupeň vysušení tkanin a ukončí program, když je prádlo suché. ProSense šetří čas a energii a chrání oblečení před nadměrným přesušením. Modely AEG série 9000 jsou vybavené špičkovou technologií 3D Scan. Její unikátní senzor zaznamenává vlhkost nejen na povrchu, ale i uvnitř oděvů. Můžete se spolehnout, že i choulostivé materiály, od vlny přes hedvábí po péřové bundy, se vysuší mimořádně precizně a s maximální péčí.

INTELIGENTNÍ SUŠIČKY

Prostřednictvím aplikace My AEG Care si můžete pračku a sušičku připojit k smartphonu a ovládat je rychle a komfortně na dálku. Stačí otevřít aplikaci a zadat teplotu praní, typ tkaniny a barvu prádla. Aplikace vám navrhne na míru šitý program, který jednoduše odešlete do spotřebiče. Individuální péče o prádlo přímo z vašeho smartphonu.

Stránka konektivity

ŠETŘÍ PROSTOR I ČAS

Sušák na sušení prádla zabere více místa než sušička. Navíc se na něm oblečení více pokrčí, takže se nevyhnete žehlení. Sušičky AEG jsou kromě toho mnohem rychlejší než sušení na sušáku. Nemarněte svůj drahocenný čas vyvěšováním a svěšováním prádla a užívejte si komfortní a šetrné sušení po 365 dní v roce.

CERTIFIKÁTY

Certifikát Woolmark je symbol, který uděluje společnost Woolmark pouze výrobkům dostatečně jemným pro ošetřování vlny. Informuje vás, že se můžete plně spolehnout na naše sušičky a bez obav jim svěřit vlnu i velmi jemné oblečení.


oranžová bunda
Série 9000

Nejmodernější a nejinovativnější sušičky AEG.

Sušička

ÚČINNÉ, PRECIZNÍ A JEMNÉ SUŠENÍ

Jedinečná technologie 3DScan monitoruje vlhkost prádla a inteligentně přizpůsobuje délku cyklu tak, aby zajistila bezkonkurenční ochranu tkanin. Dokonce i těžce zkoušené péřové bundy si zachovají svou tepelnou izolaci lépe než při sušení na vzduchu. Můžete se spolehnout, že vaše oblíbené oblečení bude vysušené s optimální péčí.

Vysušte v sušičce celý svůj šatník

Péřové bundy si zachovávají svůj vzhled a až o 30 % vyšší tepelnou izolaci v porovnání se sušením na vzduchu.

Prohlédněte si sušičky série 9000
Série 8000

Naše sušičky série 8000 mají největší kapacitu v sortimentu AEG. Bez problémů vysuší až 9 kg prádla.

Sušička řady 8000 od AEG

OCHRÁNCE VLNĚNÝCH SVETRŮ

V sušičkách AEG série 8000 můžete bez obav sušit i oděvy, které dosud vůbec nepřicházely v úvahu – například hebký vlněný svetr. Naše sušičky vybavené unikátní technologií AbsoluteCare® získaly certifikát Woolmark a nabízejí individuální programy s přesně řízeným pohybem bubnu a přizpůsobenou teplotou sušení. Choulostivé vlněné oblečení se symbolem „ruční praní“ na štítku se během sušení rozloží na stěně bubnu, podobně jako při sušení na podložce. Svetry si zachovají svůj tvar a strukturu a zaručeně se nesrazí.

SUŠTE BEZ OBAV

Nyní můžete svůj oblíbený svetr bez obav sušit v sušičce. V našich sušičkách série 8000 se vlněné oblečení se symbolem „ruční praní“ na štítku během sušení rozloží na stěně bubnu podobně jako při sušení na podložce. Díky jemnému zacházení bude oblečení vypadat déle jako nové. 

Prohlédněte si sušičky série 8000

OBNOVTE VODOVZDORNOST FUNKČNÍCH MATERIÁLŮ

Připravte své outdoorové oblečení na nepříznivé počasí s technologií AbsoluteCare® od AEG. Sušičky série 8000 nabízejí inovativní program pro outdoorové materiály s přesně nastaveným trváním a dokonale vyladěnou teplotou, který obnovuje funkčnost vodovzdorné membrány outdoorových oděvů lépe než sušení na vzduchu. Postarejte se o své speciální oděvy, abyste se na ně mohli pokaždé spolehnout.

Prohlédněte si sušičky série 8000

Stejně šetrné jako přirozené sušení

S našimi sušičkami řady 8000 s technologií AbsoluteCare® jistě změníte svůj pohled na sušení vašeho prádla. Jemné tkaniny se drží nahoře a suší se při nízké rychlosti, takže se můžete spolehnout, že  i 100% hedvábné oděvy si uchovají svůj tvar a vyjdou ze sušičky méně pomačkané než při sušení na vzduchu.

Detailní snímek měkkého bubnu ProTex

VŠUDYPŘÍTOMNÁ OCHRANA

Ochrana oděvů je pro nás mnohem více než jen funkce. Je začleněna do konstrukce a zohledněna v každém aspektu našich sušiček. Sušičky AEG série 6000 jsou vybaveny jemným bubnem ProTex se specifickým vzorem, který zlepšuje proudění vzduchu přes oblečení, snižuje smotávání prádla a omezuje pomačkání. Postará se, aby si vaše každodenní oblíbené oblečení zachovalo svou kvalitu co nejdéle.

NAŠE SÉRIE SUŠIČEK

Pračkám a sušičkám nové řady AEG můžete plně důvěřovat a bez obav jim svěřit i ty nejjemnější oděvy. Při navrhování našich výrobků kombinujeme požadavky uživatelů s nejnovějšími vědeckými poznatky, abychom vám poskytli více než jen efektivní praní a sušení. Přinášíme vám skvělý zážitek z používání a nový, revoluční způsob péče o oblečení s výjimečnou ochranou vláken, barev a struktury.


RŮZNÉ ÚROVNĚ PÉČE PRO RŮZNÉ POTŘEBY

VÍME, CO POTŘEBUJETE

 • Ikona pro technologii ProSense®
  ŠETŘÍ ENERGII I ČAS

  Sušičky série 6000 vybavené technologií ProSense® využívají vyspělé senzory vlhkosti a teploty, které přizpůsobují čas sušení a spotřebu energie podle velikosti náplně.

 • Ikona pro technologii SensiDry®
  ŠETRNÉ SUŠENÍ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

  Série 7000 kombinuje všechny výhody technologie ProSense® a technologie SensiDry®. Její intuitivní programy sušení s individuálním nastavením teploty šetří čas i energii a chrání prádlo.

 • Ikona pro systém AbsoluteCare®
  KVALITA OBLEČENÍ PERFEKTNĚ ZACHOVANÁ

  Série 8000 obsahuje všechny technologie použité v sériích 6000 a 7000 a navíc nabízí naši jedinečnou technologii AbsoluteCare®. Komplexní péče dokonce i při sušení hedvábí, vlny a outdoorového oblečení.

Muž, který má na sobě svěží vypranou košili

Programy na míru

Opakované praní a sušení může poškodit vlákna oblečení, které máte nejraději a nosíte nejčastěji. Sušičky série 6000 jsou vybaveny technologií ProSense® a využívají vyspělé senzory vlhkosti a teploty, které přizpůsobují čas sušení a spotřebu energie podle velikosti náplně. Tím šetří čas a energii a zabraňují nadměrnému přesušení vašeho oblíbeného oblečení, které si zachová svůj původní vzhled i po mnoha cyklech.

Instalační sada AEG pro umístění sušičky na pračku

DOPŘEJTE SI VÍCE PROSTORU

S montážní sadou na bezpečnou instalaci sušičky na vrchní část pračky bez doplňkových upevňovacích prvků získáte v prádelně nebo koupelně více místa. Sada se dodává s výsuvnou poličkou pro snadné nakládání, vykládání a skládání čerstvě vypraného a vysušeného oblečení.