Objevte

Pračky se sušičkou

DVOJNÁSOBNÝ VÝKON, POLOVINA MÍSTA

Pračky se sušičkou AEG využívají technologii DualSense a přinášejí ty nejlepší výsledky praní a sušení v rámci jednoho výhodného balení. Konečně se můžete rozloučit s praním v ruce a sušením naplocho a začít prát a sušit dokonce i jemné prádlo nebo choulostivé vlněné oblečení, které je jinak určeno pouze k ručnímu praní. Jde o stejnou technologii, kterou disponují naše samostatné spotřebiče. 

Panel s displejem pračky se sušičkou OKOKombi

Praní, sušení a péče o prádlo

Praní, sušení a příprava vašeho oblečení k nošení nebyly nikdy tak snadné. Díky pračce se sušičkou ÖKOKombi Plus můžete své oblečení přemístit z koše na špinavé prádlo do šatníku v rámci jediného cyklu. Stiskem tlačítka důkladně vyperete a usušíte až 6 kg prádla (asi 24 košil) a to vše při nízkých, bezpečnějších teplotách.

Nákres elektrické zásuvky zobrazující množství energie, kterou můžete ušetřit s pračkou se sušičkou AEG

Maximální účinnost, minimální energie

Naše modely s tepelným čerpadlem jsou až o 40 % účinnější díky tomu, že k sušení používají pouze vzduch. Jiné pračky se sušičkou používají ve fázi sušení vodu ke kondenzaci vlhkosti z prádla. Systém OptiSense o vaše prádlo pečuje tím, že přizpůsobuje dobu praní a sušení velikosti náplně. Nebudete tedy prádlo prát zbytečně dlouho, nepřesušíte ho a nespotřebujete ani více energie, než je nutné.

S AEG se spotřebitelé mohou spolehnout, že mohou do pračky vložit i vlněné oděvy

Peter Ackroyd

Globální strategický poradce společnosti Woolmark

PÉČE O PRÁDLO PŘI KAŽDÉM PRANÍ

Zachovejte výrazné barvy i hladkou strukturu prádla a uspořte na účtech za energii. Díky technologii OptiSense prádlo nebudete prát zbytečně dlouho, ani ho nepřesušíte. Tento systém automaticky detekuje velikost náplně a zajišťuje nejlepší možné vyprání a usušení. Program se zastaví, jakmile se prádlo dopere a dosuší, což znamená další úsporu energie. Prádlo si zachová svůj vzhled a vy ušetříte peníze.

Osvěžení, obnovení, oživení

Profesionální prádelny používají páru, aby obnovily vzhled nošených oděvů. Nyní si můžete dopřát stejnou technologii v pohodlí vašeho domova. Za pouhých 30 minut napařovací program naší pračky se sušičkou uvolní vlákna a odstraní zápach. Prádlo se lépe žehlí, nebo se dokonce žehlit vůbec nemusí.

Invertní motor AEG

1 motor, 10 let provozu

Každou naši pračku se sušičkou testujeme nepřetržitě po celé hodiny z hlediska spolehlivosti, program po programu. Náš invertní motor patří mezi ty nejodolnější, proto na něj poskytujeme desetiletou záruku. Navíc je tichý a energeticky úsporný. Na rozdíl od běžných motorů nepoužívá kartáče, což snižuje hluk, opotřebení i vibrace. Vaše pračka se sušičkou tak bude poskytovat vysoký výkon při nízké hladině hluku dlouhé roky.