Objevte

Pračky se sušičkou

Sušička v setu s pračkou vám nyní vrátí až 3000 Kč zpět!

Jak na to? Kupte si sušičku, pračku kombinovanou se sušičkou nebo set pračky a sušičky AEG zařazený do akce. Poté máte 14 dní na to, abyste nákup zaregistrovali ve formuláři, který najdete na aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz. Potřebovat k tomu budete sériové číslo produktu a účtenku. Podle hodnoty nákupu okamžitě zjistíte, jakou částku vám vrátíme. Zbývá jen kontrola zadaných údajů, po níž vám příslušnou sumu na 30 dnů odešleme na vámi zvolený bankovní účet.

DVOJNÁSOBNÝ VÝKON, POLOVINA MÍSTA

Pračky se sušičkou AEG využívají technologii DualSense a přinášejí ty nejlepší výsledky praní a sušení v rámci jednoho výhodného balení. Konečně se můžete rozloučit s praním v ruce a sušením naplocho a začít prát a sušit dokonce i jemné prádlo nebo choulostivé vlněné oblečení, které je jinak určeno pouze k ručnímu praní. Jde o stejnou technologii, kterou disponují naše samostatné spotřebiče. 

Panel s displejem pračky se sušičkou OKOKombi

Praní, sušení a péče o prádlo

Praní, sušení a příprava vašeho oblečení k nošení nebyly nikdy tak snadné. Díky pračce se sušičkou ÖKOKombi Plus můžete své oblečení přemístit z koše na špinavé prádlo do šatníku v rámci jediného cyklu. Stiskem tlačítka důkladně vyperete a usušíte až 6 kg prádla (asi 24 košil) a to vše při nízkých, bezpečnějších teplotách.

Nákres elektrické zásuvky zobrazující množství energie, kterou můžete ušetřit s pračkou se sušičkou AEG

Maximální účinnost, minimální energie

Naše modely s tepelným čerpadlem jsou až o 40 % účinnější díky tomu, že k sušení používají pouze vzduch. Jiné pračky se sušičkou používají ve fázi sušení vodu ke kondenzaci vlhkosti z prádla. Systém OptiSense o vaše prádlo pečuje tím, že přizpůsobuje dobu praní a sušení velikosti náplně. Nebudete tedy prádlo prát zbytečně dlouho, nepřesušíte ho a nespotřebujete ani více energie, než je nutné.

S AEG se spotřebitelé mohou spolehnout, že mohou do pračky vložit i vlněné oděvy

Peter Ackroyd

Globální strategický poradce společnosti Woolmark

Certifikát Woolmark

S pračkami se sušičkou AEG můžete bezpečně prát i sušit dokonce i ty nejchoulostivější vlněné oděvy.

Ovládací panel pračky se sušičkou AEG ÖKOKombi Plus

Perte a sušte bez obav

Naše pračky se sušičkami jsou první na trhu, které bezpečně vyperou i usuší vlněné prádlo, které je jinak určeno pouze k ručnímu praní. Není to ale jen naše tvrzení. Společnost Woolmark, přední světový odborník na péči o vlnu, udělila našim spotřebičům svůj modrý štítek pro praní i sušení.

PÉČE O PRÁDLO PŘI KAŽDÉM PRANÍ

Zachovejte výrazné barvy i hladkou strukturu prádla a uspořte na účtech za energii. Díky technologii OptiSense prádlo nebudete prát zbytečně dlouho, ani ho nepřesušíte. Tento systém automaticky detekuje velikost náplně a zajišťuje nejlepší možné vyprání a usušení. Program se zastaví, jakmile se prádlo dopere a dosuší, což znamená další úsporu energie. Prádlo si zachová svůj vzhled a vy ušetříte peníze.

Osvěžení, obnovení, oživení

Profesionální prádelny používají páru, aby obnovily vzhled nošených oděvů. Nyní si můžete dopřát stejnou technologii v pohodlí vašeho domova. Za pouhých 30 minut napařovací program naší pračky se sušičkou uvolní vlákna a odstraní zápach. Prádlo se lépe žehlí, nebo se dokonce žehlit vůbec nemusí.

Invertní motor AEG

1 motor, 10 let provozu

Každou naši pračku se sušičkou testujeme nepřetržitě po celé hodiny z hlediska spolehlivosti, program po programu. Náš invertní motor patří mezi ty nejodolnější, proto na něj poskytujeme desetiletou záruku. Navíc je tichý a energeticky úsporný. Na rozdíl od běžných motorů nepoužívá kartáče, což snižuje hluk, opotřebení i vibrace. Vaše pračka se sušičkou tak bude poskytovat vysoký výkon při nízké hladině hluku dlouhé roky.