Objevte

Pračky se sušičkou AEG

DVOJNÁSOBNÝ VÝKON, POLOVINA MÍSTA

Pračky se sušičkou AEG využívají technologii DualSense a přinášejí ty nejlepší výsledky praní a sušení v rámci jednoho výhodného balení. Konečně se můžete rozloučit s praním v ruce a sušením naplocho a začít prát a sušit dokonce i jemné prádlo nebo choulostivé vlněné oblečení, které je jinak určeno pouze k ručnímu praní. Jde o stejnou technologii, kterou disponují naše samostatné spotřebiče. 

Panel s displejem pračky se sušičkou OKOKombi

Praní, sušení a péče o prádlo

Praní, sušení a příprava vašeho oblečení k nošení nebyly nikdy tak snadné. Díky pračce se sušičkou ÖKOKombi Plus můžete své oblečení přemístit z koše na špinavé prádlo do šatníku v rámci jediného cyklu. Stiskem tlačítka důkladně vyperete a usušíte až 6 kg prádla (asi 24 košil) a to vše při nízkých, bezpečnějších teplotách.

S AEG se spotřebitelé mohou spolehnout, že mohou do pračky vložit i vlněné oděvy

Peter Ackroyd

Globální strategický poradce společnosti Woolmark

Osvěžení, obnovení, oživení

Profesionální prádelny používají páru, aby obnovily vzhled nošených oděvů. Nyní si můžete dopřát stejnou technologii v pohodlí vašeho domova. Za pouhých 30 minut napařovací program naší pračky se sušičkou uvolní vlákna a odstraní zápach. Prádlo se lépe žehlí, nebo se dokonce žehlit vůbec nemusí.

Invertní motor AEG

1 motor, 10 let provozu

Každou naši pračku se sušičkou testujeme nepřetržitě po celé hodiny z hlediska spolehlivosti, program po programu. Náš invertní motor patří mezi ty nejodolnější, proto na něj poskytujeme desetiletou záruku. Navíc je tichý a energeticky úsporný. Na rozdíl od běžných motorů nepoužívá kartáče, což snižuje hluk, opotřebení i vibrace. Vaše pračka se sušičkou tak bude poskytovat vysoký výkon při nízké hladině hluku dlouhé roky.