Soutěže & speciální nabídky
Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Cashback až 20 000 Kč

Inovativní a úsporné domácí spotřebiče AEG vám pomohou dosáhnout vždy těch nejlepších výsledků. S využitím chytrých programů a funkcí uvaříte doma stejně dobře jako ve vaší oblíbené restauraci a naše revoluční technologie v péči o prádlo se šetrně postarají o každý materiál, aby vám oblečení vydrželo déle jako nové.

S AEG můžete nyní ušetřit ještě více! Při nákupu vybraných domácích spotřebičů získáte až 20 000 Kč zpět. Nabídka platí do 30. 4. 2023.

Dárek za recenzi

Podělte se s námi o svou zkušenost s novým spotřebičem. Napište recenzi k vybraným modelům praček a sušiček a získáte prací kapsle Ariel 60 ks nebo prací gel Ariel a aviváž Lenor na 50 pracích cyklů zdarma.

Jak na to? Při registraci nového spotřebiče ve vašem účtu MyAEG přejděte do sekce Mé bonusy, vyberte z nabídky dárek za recenzi a vyplňte požadované údaje. Následně obdržíte e-mail s odkazem k napsání recenze.  

VYBERTE SI DÁREK PODLE SVÉHO GUSTA

  • Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky a myčky z akčního letáku, získáte Plancha Grill nebo AEG pekáč s víkem nebo set nádobí AEG + Plech Easy2Clean.

  • Pokud si zakoupíte kombinaci jakékoliv trouby, indukční varné desky, myčky, chladničky a odsavače par z akčního letáku, získáte robotický vysavač.

  • Nezapomeňte nové spotřebiče po nákupu zaregistrovat. Do 30 dnů po ověření registrace budou dárky připraveny k vyzvednutí v příslušném kuchyňském studiu.

  • Akce platí od 1. 1. 2023 do odvolání pouze v kuchyňských studiích.

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšiřte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny.