Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Za AEG Mastery vám vrátíme až 7 500 Kč 

Spotřebiče z řady AEG Mastery se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a chutím. Vybavte svou kuchyni moderními technologiemi, na které se můžete vždy spolehnout. Za každý spotřebič od nás nyní dostanete peníze zpět a částky se sčítají! 

  • Za nákup spotřebičů z řady AEG Mastery v akci můžete získat až 7 500 Kč.
  • Nákup musíte do 14 dnů zaregistrovat.
  • Nejpozději do měsíce vám pošleme příslušnou částku na váš bankovní účet. 
  • Akce trvá od 1. 10. do 30. 11. 2019 u vybraných prodejců.

Až 4 000 Kč zpět za novou sušičku nebo set s pračkou

Naše sušičky dokonale ochrání každý kousek vašeho oblečení. Nebojte se jim svěřit choulostivé tkaniny, svetry či outdoorové oblečení. Nízké teploty a programy na míru se šetrně postarají o nejrůznější vlákna, ochrání barvy i tvar. Nyní si můžete pořídit sušičku nebo rovnou celý set s pračkou výhodněji.

  • V závislosti na modelu můžete získat až 4 000 Kč zpět.
  • Zaregistrujte se do 14 dnů od nákupu.
  • Příslušnou částku vám pošleme do 30 dnů po schválení vaší registrace bankovní účet.
  • Akce trvá od 1. 10. do 30. 11. 2019 u vybraných prodejců.

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA! Akce platí od 1. 6. 2015 do odvolání.

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.