Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Peníze zpět za nákup spotřebičů

Koupili jste si kuchyňské spotřebiče v akci do 30. 11. 2019? Abyste mohli získat peníze zpět, nezapomeňte svůj nákup do 14 dnů od uskutečnění zaregistrovat na www.aeg-mastery.mojeaeg.cz (budete potřebovat sken daňového dokladu). Peníze vám poukážeme na váš bankovní účet do 30 dnů po schválení registrace. Věříme, že budete se svými novými domácími pomocníky spokojeni.

Až 4 000 Kč zpět za novou sušičku nebo set s pračkou

Koupili jste si sušičku nebo sušičku v setu s pračkou v akci do 30. 11. 2019? Abyste mohli získat peníze zpět, nezapomeňte svůj nákup do 14 dnů od uskutečnění zaregistrovat na www.aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz (budete potřebovat sken daňového dokladu). Peníze vám poukážeme na váš bankovní účet do 30 dnů po schválení registrace. Věříme, že budete se svými novými domácími pomocníky spokojeni.

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA! Akce platí od 1. 6. 2015 do odvolání.

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.