Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Vyberte si odměnu za nákup spotřebičů AEG

Staňte se mistrem kuchyně se spotřebiči AEG a získejte lákavý bonus. Rozhodnete-li se ve vybraných kuchyňských studiích zakoupit od 1. 7. do 16. 9. 2018 kombinaci indukční varné desky, trouby a myčky z našeho akčního letáku, dostanete k nákupu hodnotný dárek. Vybírat můžete mezi stylovým kuchyňským robotem Electrolux, nebo luxusní sadou hrnců Kolimax. Nakoupili jste za více než 80 000 korun? Užijte si exkluzivní večeři snů, kterou vám přímo u vás doma uvaří špičkový kuchař.

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA! Akce platí od 1. 6. 2015 do odvolání.

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.