Průvodce nákupem

NAJDĚTE SVOU IDEÁLNÍ PRAČKU SE SUŠIČKOU S POMOCÍ NAŠEHO PRŮVODCE NÁKUPEM

ÚSPORA ENERGIE

Každá pračka se sušičkou značky AEG je navržena tak, aby výrazně šetřila energie a vodu a přitom splňovala ty nejvyšší standardy pro praní a péči o prádlo. Energetické třídy praček se sušičkou AEG se pohybují od A do A-40%. To znamená, že energeticky nejefektivnější pračka AEG pracuje o 40 % úsporněji než jaké jsou požadavky třídy A. Některé technologie mohou přispívat k ještě vyšší úspornosti. Mezi ty patří invertní motory, technologie ProSense či SensiDry nebo naše technologie tepelného čerpadla.

ROZMĚRY PRAČKY SE SUŠIČKOU

Pokud se vám doma nedostává místa, zvažte pořízení pračky se sušičkou 2v1. Díky nim získáte veškeré pohodlí spojené s oběma spotřebiči bez obětování prostoru. Existují dva druhy praček se sušičkou: vestavné  a volně stojící. Vestavné neboli integrované pračky se sušičkou jsou při instalaci překryté panely, takže dokonale splynou se svým okolím obdobně jako kuchyňské spotřebiče.

KAPACITA PRAČKY SE SUŠIČKOU

Pračky kombinované se sušičkou mají dvojí kapacitu. Kapacita pro sušení je o něco menší než kapacita pro praní, protože sušení vyžaduje více prostoru pro cirkulaci vzduchu. Při výběru spotřebiče podle kapacity zvažte tyto faktory:

 • Velikost domácnosti: Velké rodiny versus single osoby
 • Zvyklosti: Kolikrát týdně obvykle perete?
 • Typ a objem prádla: Například praní povlečení, peřin a záclon bude pro nejlepší výsledky vyžadovat větší buben.

Všechny pračky se sušičkou AEG jsou vybaveny technologií ProSense. Ta využívá pokročilé senzory vlhkosti a teploty k úpravám spotřeby energie podle velikosti náplně. Díky tomu šetří čas i peníze a zajistí vašim oděvům dokonalou ochranu.

CHYTRÁ PRAČKA SE SUŠIČKOU

S aplikací My AEG Care můžete propojit svůj spotřebič s mobilním telefonem a užívat si možnosti chytřejšího a rychlejšího praní. Jednoduše spusťte aplikaci a zvolte požadovanou teplotu, zadejte typ látky a barvu. Aplikace vytvoří prací program na míru zadaným parametrům. Užívejte si možnosti praní přesně podle svých potřeb, a to přímo ze svého smartphonu.

PROGRAMY 2V1

Využijte kombinované programy pro efektivní praní a sušení malých dávek, které vám v jediném nepřerušeném kroku zajistí výsledky hned připravené k nošení.

PROGRAMY

Zcela univerzální prádlo neexistuje. Různí lidé – a různé tkaniny – mají různé potřeby. Proto naše pračky kombinované se sušičkou nabízejí celou řadu nejrůznějších programů:

 • Black delicates
  Vlna

  Bezpečně perte a sušte vlnu i jemné prádlo v jednom chodu.

 • White shirt
  Napařování

  Vyhlazuje záhyby na oblečení, osvěžuje a odstraňuje pachy.

 • Pile of clothes
  Antialergenní

  Speciálně vyvinuto pro potřeby alergiků.

 • Houdini jacket
  Outdoorové oblečení

  Program pro outdoorové oblečení s technologií DualSense® chrání tkaniny tak, aby zachoval jejich texturu. Specializovaný cyklus sušení obnovuje schopnost látek odpuzovat vodu.

CERTIFIKACE

Certifikace Woolmark je schvalovacím razítkem od společnosti Woolmark. Znamená to, že všechny pračky se sušičkou AEG jsou dostatečně šetrné i pro praní vlny a jemného prádla, a to jak v cyklu pro praní, tak i sušení.

OCHRÁNCE CELÉHO VAŠEHO ŠATNÍKU

Pračka se sušičkou, na kterou jste čekali. První na světě. Jediné pravé a komplexní řešení pro vaše prádlo. Zvládne vyprat veškeré oděvy v jednom kroku. Průkopnické technologie ÖKOKombi a SensiDry® sjednocují péči o celý váš šatník.

Nejpokročilejší řešení od AEG přizpůsobí prací program na míru různým druhům tkanin od hedvábí přes jemné prádlo a vlněné oděvy až po outdoorové funkční oblečení. Využívá pokročilou technologii tepelného čerpadla pro nízké teploty sušení a kontrolované pohyby bubnu. Zajistí tak, aby veškeré vaše prádlo bylo rovnoměrně vypráno, usušeno a ochráněno. Dopřeje vám naprostou důvěru, že si vaše oblečení zachová tvar i kvalitu po každém vyprání. Seznamte se s ochráncem vašeho šatníku.

Přečtěte si více
 • Thermometer icon
  Technologie SensiDry®

  Šetrné a úsporné sušení při nižších teplotách.

 • Holding butterfly icon
  Technologie DualSense®

  Umožňuje bezpečně prát a sušit i jemné prádlo a vlněné oděvy určené pro praní v ruce.

 • 3 t-shirts icon
  Technologie ProSense®

  Automaticky upraví délku praní a sušení, dávku vody a spotřebu energie podle velikosti náplně.

TECHNOLOGIE SENSIDRY®

Snižuje teplotu sušení téměř o polovinu, čímž redukuje poškození a opotřebení a udržuje texturu vašich látek.

UŠETŘETE AŽ 40 % VÍCE ENERGIE A VODY

Naše pračka se sušičkou je první na světě s jedinečným tepelným čerpadlem a průlomovou technologií SensiDry®.

Technologie ÖKOKombi využívá nepřekonatelné znalosti struktury tkanin pro nejefektivnější a nejhospodárnější programy. Výsledkem je úspora až 40 % energie a vody v každém cyklu ve srovnání s jinými pračkami.

Washer dryer on pedestal

VYPRÁNO A USUŠENO V JEDNOM KROKU

Naplňte a pusťte pračku ráno a po práci si prádlo rovnou vyzvedněte: čisté, suché a připravené na večerní zábavu. Na míru přizpůsobené teploty i pohyby se postarají jednolité vyprání a usušení vašich oděvů od jemného prádla až po outdoorové funkční oblečení. Každá pračka této řady disponuje tlačítkem Wash & Dry pro non-stop programy, díky nimž své prádlo naráz vyperete i usušíte – bez kompromisů.

ČISTÉ A SUCHÉ ZA POUHÉ TŘI HODINY

Program NonStop 3h/3kg potřebuje pouze tři hodiny k vyprání a usušení až 3 kilogramů prádla. Díky tomu můžete mít své oblečení čisté a připravené k nošení ještě ten samý den. Nejpohodlnější způsob péče o vaše oblečení – bez kompromisů.

PŘEDSTAVUJEME OCHRÁNCE NADČASOVÉ KLASIKY

Klasické kousky našich šatníků zdárně procházejí testem času, nikdy nevycházejí z módy a poskytují jednotné řešení pro elegantní vzhled. To samé lze říci o nové pračce kombinované se sušičkou s technologií ÖKOMix.

Jde o jedinou pračku na trhu, která odděleně předmíchává prací prostředek a aviváž ve vodě ještě před tím, než doputují do bubnu. Díky tomu jsou aktivovány a rozpuštěny dříve, než se vůbec dostanou k látkám. Díky tomu je vašemu prádlu dopřáno to nejdůkladnější vyčištění a nejrovnoměrnější sušení. Přípravky tak proniknou ke každému vláknu a každé vlákno dostane kompletní ochranu. To vše najednou a v ještě kratším čase díky programu ÖKOPower NonStop 4h/5kg, který zvládne vyprat a vysušit 5 kilogramů prádla za 4 hodiny. Dovolte nám představit vám ochránce vašich klasických kousků.

Přečtěte si více
 • T-shirt icon
  Technologie ÖKOMix

  Unikátní technologie předmíchání pracího prostředku, aviváže a vody tak, aby se dostalo péče každému vláknu.

 • Holding butterfly icon
  Technologie DualSense®

  Umožňuje bezpečně prát a sušit i jemné prádlo a vlněné oděvy určené pro praní v ruce.

 • 3 t-shirts icon
  Technologie ProSense®

  Automaticky upraví délku praní a sušení, dávku vody a spotřebu energie podle velikosti náplně.

Blue and white shirt

OCHRANA KAŽDÉHO VLÁKNA

Předmíchání pracího prostředku a aviváže zajistí jejich efektivnější distribuci, čímž je zajištěno, že se dostane potřebné péče každému vláknu. Znamená to, že přípravky doputují a postarají se o každý centimetr vašeho oděvu a postarají se o to, aby bylo každé vlákno důkladně vyčištěno, dokonale ochráněno a připraveno pro nejrovnoměrnější sušení.

NEJLEPŠÍ OCHRANA. V KRATŠÍCH CYKLECH. BEZ KOMPROMISŮ.

Náš program ÖKOPower NonStop 4h/5kg nabízí nejúčinnější prací a sušicí programy s co nejkratší možnou délkou. Je určen pro každodenní praní k vyprání a usušení 5 kilogramů prádla během 4 hodin a představuje tak nejúspornější výkon dostupný na současném trhu, čímž šetří jak čas tak energii. Při každém spuštění očekávejte vynikající výsledky.

SEZNAMTE SE S OCHRÁNCEM VAŠICH FUNKČNÍCH ODĚVŮ

Některé tkaniny – voděodolné či třeba vlněné – vyžadují speciální péči. Právě tu jim poskytne inteligentní systém naší nové pračky se sušičkou Kombi.

Ta díky technologii DualSense přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu na míru různým materiálům. Na rozdíl od jiných praček umí upravit programy dle specifické náplně, díky čemuž najednou pečlivě vypere, usuší a ochrání vše od vzorovaných bund po měkké svetry.

 • Holding butterfly icon
  Technologie DualSense®

  Umožňuje bezpečně prát a sušit i jemné prádlo a vlněné oděvy určené pro praní v ruce.

 • 3 t-shirts icon
  Technologie ProSense®

  Automaticky upraví délku praní a sušení, dávku vody a spotřebu energie podle velikosti náplně.

 • 1h/1kg circle icon
  60minutový program

  Vyperte a usušte své oděvy za pouhých 60 minut.

TECHNOLOGIE DUALSENSE®

Naše technologie DualSense® přizpůsobí programy pračky na míru vašim tkaninám, ať už jde o jemné prádlo, vlněné oděvy, či funkční outdoorové oblečení. Vše od speciálních funkčních oděvů až po jemné svetry tak bude najednou pečlivě vypráno, usušeno a ochráněno. Užijte si pohodlí sjednocené a kompletní péče o prádlo.

Orange fabric

KOMPLETNÍ PÉČE O OUTDOOROVÉ ODĚVY. V JEDINÉM KROKU.

Bez náležité péče se může outdoorové oblečení snadno opotřebit a ztratit svou funkčnost. Díky technologii DualSense® si ji nejen udrží, ale lze ji i obnovit – od voděodolnosti až po prodyšnost. Seznamte se s ochráncem vašich funkčních oděvů.

PEČUJE S DVOJNÁSOBNOU EFEKTIVITOU*

Technologie ProSense® automaticky upravuje délku praní a sušení, dávku vody a spotřebu energie podle velikosti náplně ať už jde o jediné tričko, nebo celou týdenní várku. Umožňují to speciální senzory, které inteligentně ovládají nastavení cyklů a starají se o to, aby se vaše oděvy praly přesně tak dlouho, jak potřebují. Díky tomu se tkaniny méně opotřebují a déle si uchovají svou barvu a texturu.

*Test proveden společností Ritex v prosinci 2018 (no. 15CR00099)

PERTE A SUŠTE I VLNU A JEMNÉ PRÁDLO URČENÉ PRO RUČNÍ PRANÍ

Tato pračka kombinovaná se sušičkou je jediným spotřebičem svého druhu na trhu s certifikátem Woolmark Blue jak pro proces praní, tak i sušení. Zvládne bezpečně vyprat a usušit i ty nejcitlivější tkaniny, jako je například vlna určená pro ruční praní. Obdobně šetrně se naše programy starají i o jemné prádlo, jako je viskóza či akryl, které si tak dokonale zachovají svůj tvar. Zkrátka péče, jakou speciální tkaniny vyžadují.