VESTAVNÉ TROUBY

Trouby AEG vám pomohou pozvednout pečení na zcela novou úroveň. Objevte s námi kouzlo páry a připravujte v multifunkční parní troubě luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Je pro vás prioritou snadná údržba? Vyberte si troubu, která se sama vyčistí.

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Přečtěte si více

Vyberte si z naší nabídky vestavných trub AEG

V multifunkční parní troubě lze nejen péct a grilovat, ale můžete s ní i dusit a vařit, vařit ve vakuu metodou Sous-Vide, nechat kynout těsto, zavařovat, sušit a ohřívat hotové jídlo nebo talíře. Pokud rádi pečete chleba nebo jiné pečivo zvolte troubu s připařováním, která přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout a horký vzduch pak vytvoří křupavou kůrku na povrchu pečiva. Klasická horkovzdušná trouba s ventilátorem zajistí dokonalý oběh vzduchu pro rovnoměrné pečení až na 3 úrovních najednou.

Proč vařit v páře?

Protože vždycky toužíme po dokonalosti, a to i v naší kuchyni. A vaření v páře je výborným způsobem, jak zvýraznit chuť pokrmů, zbavit se potřeby vařit na tuku a oleji a také jedním z nejlepších způsobů, jak v jídle zachovat živiny. Technologie vaření v páře AEG zajistí, aby se vaše pokrmy pekly při konstantní teplotě, aby nevysychaly či se přímo spálily. Snadno si tak připravíte zdravé a delikatesní pokrmy, po nichž toužíte.

Více informací

4 úrovně páry: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, Funkce Sous-Vide a Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
 • Sous-vide
3 úrovně páry: 25 %, 50 % a 100 %, Funkce Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
Manuální aktivace páry na začátku pečení
 • Pečivo, moučníky a koláče

Jak vybrat parní troubu

Nevíte si rady s výběrem parní trouby? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou.

Výhody parních trub

V multifunkční parní troubě můžete péct, dusit, vařit, nechat kynout těsto, zavařovat i sušit, ohřívat hotové jídlo nebo talíře. Pára nepřenáší pachy, proto bez problému připravíte různé pokrmy současně. Vestavné parní trouby SteamPro a SteamBoost mají více úrovní páry, a uvaří tedy cokoli, od masa, ryb, zeleniny až po domácí pečivo. Součástí jejich vybavení může být i teplotní sonda pro precizní propečení nebo funkce Sous-Vide pro vaření ve vakuu. 

Naše energeticky nejúčinnější trouby

Trouby ECOLINE jsou naše energeticky nejúčinnější modely. Všechny modely mají parní funkce, které umožňují přípravu potravin při nízkých teplotách a šetří až 20 % energie*. Mají funkci parního čištění, při kterém se spotřebovává o 95 % méně energie než při pyrolytickém čistění**.

Steamify® – vítejte v další úrovni delikátnosti

Funkce AEG Steamify® je vaším kuchyňským pomocníkem, který vám při pečení zcela automaticky pomůže přidat to správné množství páry. S funkcí Steamify® nebudete nikdy na pochybách, jestli jste přidali páry moc nebo málo. Vaše pokrmy si tak vždy zachovají maximum chuti a živin.

SteamBake pro nadýchané a vláčné pečivo

Vestavnou troubu s parní funkcí SteamBake ocení každý, kdo rád peče. Cokoli. Buchty, koláče, kváskový chléb… Trouba přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout, aby bylo nadýchanější a vláčnější. Horký vzduch pak vykouzlí na povrchu křupavou kůrku. Tak pozvedněte své pečení na profesionální úroveň.

Stáhnout kuchařku

Doma stejně jako v restauraci

V troubě SteamPro 9000 s funkcí Steamify® můžete péct maso, zeleninu i moučná jídla, připravovat pokrmy v páře anebo metodou Sous-Vide, a to všechno na profesionální úrovni. Dopřejte si jídla jako z prvotřídní restaurace. Stačí zvolit teplotu a funkce Steamify® automaticky zvolí správnou dávku páry.

Parní trouba 9000 SteamPro

Parní trouba 9000 SteamPro

 • Objevujte možnosti metody Sous-Vide
 • Automatické nastavení správného množství páry s funkcí Steamify®
 • Jednoduché ovládání díky konektivitě
 • Precizní pečení s teplotní sondou
 • Dotykový displej s praktickým průvodcem

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Rozšířená záruka 5 let na celý spotřebič

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů prodlouženou záruku 5 let na celý spotřebič.

Kuchařka pro multifunkční parní trouby

Stáhněte si naši kuchařku zdarma. K vaší nové troubě řady SteamPro a SteamBoost můžete navíc získat kuchařku tištěnou. Zaregistrujte si vaši troubu a my vám ji zašleme domů.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.