VESTAVNÉ TROUBY

Trouby AEG vám pomohou pozvednout pečení na zcela novou úroveň. Objevte s námi kouzlo páry a připravujte v multifunkční parní troubě luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Je pro vás prioritou snadná údržba? Vyberte si troubu, která se sama vyčistí.

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Přečtěte si více

Jak vybrat parní troubu

Nevíte si rady s výběrem parní trouby? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou.

Naše energeticky nejúčinnější trouby

Trouby AEG EcoLine jsou naše energeticky nejúčinnější modely. Všechny modely mají parní funkce, které umožňují přípravu potravin při nízkých teplotách a šetří až 20 % energie*. Mají funkci parního čištění, při kterém se spotřebovává o 95 % méně energie než při pyrolytickém čistění**. 

*Interní srovnávání založené na jediném (1) testu trouby Electrolux SteamPro [BSE998230M] a multifunkční trouby Electrolux [BPE556370M]. Test provedený na filetu z lososa a kuřecích prsou sous-vide.​

**Na základě interních testů porovnávajících spotřebu energie trouby SteamPro (čištění párou) vs. trouby SteamCrisp (pyrolytické samočištění). Program čištění párou je patentován společností Electrolux US2017082295 (A1) - METODA ČIŠTĚNÍ PARNÍ TROUBY.

Objevte trouby AEG EcoLine

Vyberte si z naší nabídky vestavných trub AEG

V multifunkční parní troubě lze nejen péct a grilovat, ale můžete s ní i dusit a vařit, vařit ve vakuu metodou Sous-Vide, nechat kynout těsto, zavařovat, sušit a ohřívat hotové jídlo nebo talíře. Pokud rádi pečete chleba nebo jiné pečivo zvolte troubu s připařováním, která přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout a horký vzduch pak vytvoří křupavou kůrku na povrchu pečiva. Klasická horkovzdušná trouba s ventilátorem zajistí dokonalý oběh vzduchu pro rovnoměrné pečení až na 3 úrovních najednou.

Proč vařit v páře?

Protože vždycky toužíme po dokonalosti, a to i v naší kuchyni. A vaření v páře je výborným způsobem, jak zvýraznit chuť pokrmů, zbavit se potřeby vařit na tuku a oleji a také jedním z nejlepších způsobů, jak v jídle zachovat živiny. Technologie vaření v páře AEG zajistí, aby se vaše pokrmy pekly při konstantní teplotě, aby nevysychaly či se přímo spálily. Snadno si tak připravíte zdravé a delikatesní pokrmy, po nichž toužíte.

Více informací

4 úrovně páry: 25 %, 50 %, 80 % a 100 %, Funkce Sous-Vide a Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
 • Sous-vide
3 úrovně páry: 25 %, 50 % a 100 %, Funkce Steamify®
 • Pečivo, moučníky a koláče
 • Maso a drůbež
 • Ovoce, zeleninu a ryby
Manuální aktivace páry na začátku pečení
 • Pečivo, moučníky a koláče

Výhody parních trub

V multifunkční parní troubě můžete péct, dusit, vařit, nechat kynout těsto, zavařovat i sušit, ohřívat hotové jídlo nebo talíře. Pára nepřenáší pachy, proto bez problému připravíte různé pokrmy současně. Vestavné parní trouby SteamPro a SteamBoost mají více úrovní páry, a uvaří tedy cokoli, od masa, ryb, zeleniny až po domácí pečivo. Součástí jejich vybavení může být i teplotní sonda pro precizní propečení nebo funkce Sous-Vide pro vaření ve vakuu. 

Steamify® – vítejte v další úrovni delikátnosti

Funkce AEG Steamify® je vaším kuchyňským pomocníkem, který vám při pečení zcela automaticky pomůže přidat to správné množství páry. S funkcí Steamify® nebudete nikdy na pochybách, jestli jste přidali páry moc nebo málo. Vaše pokrmy si tak vždy zachovají maximum chuti a živin.

SteamBake pro nadýchané a vláčné pečivo

Vestavnou troubu s parní funkcí SteamBake ocení každý, kdo rád peče. Cokoli. Buchty, koláče, kváskový chléb… Trouba přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru a tím umožní těstu krásně dokynout, aby bylo nadýchanější a vláčnější. Horký vzduch pak vykouzlí na povrchu křupavou kůrku. Tak pozvedněte své pečení na profesionální úroveň.

Stáhnout kuchařku

Doma stejně jako v restauraci

V troubě SteamPro 9000 s funkcí Steamify® můžete péct maso, zeleninu i moučná jídla, připravovat pokrmy v páře anebo metodou Sous-Vide, a to všechno na profesionální úrovni. Dopřejte si jídla jako z prvotřídní restaurace. Stačí zvolit teplotu a funkce Steamify® automaticky zvolí správnou dávku páry.

Parní trouba 9000 SteamPro

Parní trouba 9000 SteamPro

 • Objevujte možnosti metody Sous-Vide
 • Automatické nastavení správného množství páry s funkcí Steamify®
 • Jednoduché ovládání díky konektivitě
 • Precizní pečení s teplotní sondou
 • Dotykový displej s praktickým průvodcem

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Rozšířená záruka 5 let na celý spotřebič

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů prodlouženou záruku 5 let na celý spotřebič.

Kuchařka pro multifunkční parní trouby

Stáhněte si naši kuchařku zdarma. K vaší nové troubě řady SteamPro a SteamBoost můžete navíc získat kuchařku tištěnou. Zaregistrujte si vaši troubu a my vám ji zašleme domů.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.