VESTAVNÉ TROUBY

Trouby AEG vám pomohou pozvednout pečení na zcela novou úroveň. Objevte s námi kouzlo páry a připravujte v multifunkční parní troubě luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Je pro vás prioritou snadná údržba? Vyberte si troubu, která se sama vyčistí.

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Jak vybrat parní troubu

Nevíte si rady s výběrem parní trouby? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. 

Proč vařit v páře?

Protože vždycky toužíme po dokonalosti, a to i v naší kuchyni. A vaření v páře je výborným způsobem, jak zvýraznit chuť pokrmů, zbavit se potřeby vařit na tuku a oleji a také jedním z nejlepších způsobů, jak v jídle zachovat živiny. Technologie vaření v páře AEG zajistí, aby se vaše pokrmy pekly při konstantní teplotě, aby nevysychaly či se přímo spálily. Snadno si tak připravíte zdravé a delikatesní pokrmy, po nichž toužíte.

Steamify® – vítejte v další úrovni delikátnosti

Funkce AEG Steamify® je vaším kuchyňským pomocníkem, který vám při pečení zcela automaticky pomůže přidat to správné množství páry. S funkcí Steamify® nebudete nikdy na pochybách, jestli jste přidali páry moc nebo málo. Vaše pokrmy si tak vždy zachovají maximum chuti a živin.

Objevte nový způsob pečení

Pečení je věda i umění. Při přípravě domácího chleba, pečiva nebo kynutého koláče vám nyní pomůže pára a promění je v opravdovou lahůdku. Stačí zmáčknout tlačítko na multifunkční troubě SteamBake a k pečení přidáte to správné množství páry. Těsto lépe vykyne a na povrchu se vytvoří křupavá kůrka.

Trouby SteamBake

  • Trouba přidá páru na začátku pečení.
  • Působením páry těsto lépe vykyne.
  • Díky vlhkosti uvnitř trouby budou chutnat doma upečené moučníky, chléb a pečivo ještě lépe.

Rozdíl spočívá v páře

Zapomeňte na to, co vás kdy učili – místo toho použijte páru. Při přípravě ryb a masa využijte parní funkci SteamBoost, která zabraňuje vysušování pokrmů a postará se o vynikající výsledky. Delikátní a šťavnatá jídla si tak můžete vychutnávat den co den. Pára navíc zachová přirozenou barvu ingrediencí.

Trouba SteamBoost

  • S troubou SteamBoost objevíte nové, intenzivní chutě.
  • Peče podobně jako klasická trouba, až na jeden významný rozdíl. Používá páru.
  • V pokrmech uchová přirozenou vlhkost, proto v ní připravíte celou řadu lahodných a šťavnatých jídel.

This block type does not have a renderer for this type of content area.

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA! Nabídka platí pro spotřebiče zakoupené od 1. 6. 2015 do odvolání.

Prodloužená záruka 5 let na celý spotřebič

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů prodlouženou záruku 5 let na celý spotřebič.

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vaše názory a postřehy jsou pro nás cenným zdroje informací. Využíváme je při vývoji našich nových, technologicky vyspělejších a designově atraktivnějších domácích spotřebičů. Pošlete nám svou recenzi a my vás zařadíme do losování o kvalitní příslušenství AEG. Výherce losujeme každý druhý týden!