VESTAVNÉ TROUBY

Trouby AEG vám pomohou pozvednout pečení na zcela novou úroveň. Objevte s námi kouzlo páry a připravujte v multifunkční parní troubě luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Je pro vás prioritou snadná údržba? Vyberte si troubu, která se sama vyčistí.

Objevte nový způsob pečení

Pečení je věda i umění. Při přípravě domácího chleba, pečiva nebo kynutého koláče vám nyní pomůže pára a promění je v opravdovou lahůdku. Stačí zmáčknout tlačítko na multifunkční troubě SteamBake a k pečení přidáte to správné množství páry. Těsto lépe vykyne a na povrchu se vytvoří křupavá kůrka.

SteamBake

SteamBake

  • Trouba přidá páru na začátku pečení.
  • Působením páry těsto lépe vykyne.
  • Díky vlhkosti uvnitř trouby budou chutnat doma upečené moučníky, chléb a pečivo ještě lépe.

Rozdíl spočívá v páře

Zapomeňte na to, co vás kdy učili – místo toho použijte páru. Při přípravě ryb a masa využijte parní funkci SteamBoost, která zabraňuje vysušování pokrmů a postará se o vynikající výsledky. Delikátní a šťavnatá jídla si tak můžete vychutnávat den co den. Pára navíc zachová přirozenou barvu ingrediencí.

SteamBoost

SteamBoost

  • S troubou SteamBoost objevíte nové, intenzivní chutě.
  • Peče podobně jako klasická trouba, až na jeden významný rozdíl. Používá páru.
  • V pokrmech uchová přirozenou vlhkost, proto v ní připravíte celou řadu lahodných a šťavnatých jídel.

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA! Akce platí od 1. 6. 2015 do odvolání.

Prodloužená záruka 5 let na celý spotřebič

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů prodlouženou záruku 5 let na celý spotřebič.

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vybrali jste si spotřebič AEG? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, podělte se s námi o své dojmy a zkušenosti. Zajímá nás, jak jsou naše spotřebiče úspěšné při plnění svých povinností u vás doma. A zajímá to i ostatní, kteří teprve vybírají. Za vyplnění recenze vás zařadíme do losování a můžete vyhrát originální sadu péče o prádlo.