Sporáky

Vyberte si sporák, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům a potřebám. Potřebujete troubu s extra velkým objemem pro přípravu velkých porcí jídla? Požadujete, aby měl sporák indukční varnou desku pro maximální kontrolu nad teplotou pokrmu? Podívejte se na naši nabídku.

Pečte jako skutečný profesionál

Také milujete krajíc teplého chleba a nadýchané listové koláčky? S pomocí nejlepšího příslušenství pro parní trouby AEG si je můžete snadno připravit i doma. Pečicí plech MaxiKlasse s perforovaným dnem zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a poskytne vám velký nepřilnavý povrch vhodný na pečení různého sladkého a slaného pečiva. Housky a koláče upečené v parní troubě na tomto plechu chutnají jako z vyhlášené pekárny.

Pečicí plech MaxiKlasse

Pečicí plech MaxiKlasse

  • Velká plocha a rovnoměrná distribuce tepla.
  • Nepřilnavý povrch.

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vybrali jste si spotřebič AEG? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, podělte se s námi o své dojmy a zkušenosti. Zajímá nás, jak jsou naše spotřebiče úspěšné při plnění svých povinností u vás doma. A zajímá to i ostatní, kteří teprve vybírají. Za vyplnění recenze vás zařadíme do losování a můžete vyhrát originální sadu péče o prádlo.