Soutěže & speciální nabídky
Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Zimní nabídka je tu

Nenechte si ujít zimní nabídku kuchyňských spotřebičů a příslušenství se slevou až 40 %. Nový sporák, indukční deska, chladnička či nádobí vám pomohou s přípravou svátečního pohoštění. Úsporné technologie a chytré funkce navíc snižují spotřebu energie.

Nabídka platí do 31. 12. 2022.

Zjistit více

Získejte dárkové poukazy v hodnotě až 20 000 Kč

Kupte si v období od 17. 10. do 18. 12. 2022 vybrané inovativní spotřebiče AEG a získejte dárkové poukazy v hodnotě až 20 000 Kč na nákup u našich partnerů, kteří stejně jako my usilují o udržitelnou budoucnost. Za nákup kuchyňských spotřebičů získáte dárkové poukazy na online tržiště Scuk.cz a za nákup spotřebičů péče o oblečení získáte dárkové poukazy na nákup na Freshlables.cz.  Co pro to musíte udělat:

  • Do 10 dnů od nákupu zaregistrujte váš nový spotřebič na našich stránkách a zaškrtněte nabídku dárkového poukazu.
  • Následně obdržíte potvrzující e-mail s odkazem na doložení nákupu.
  • Do 30 dnů po ověření a schválení registrace nákupu obdržíte e-mailem kód/y na nákup zboží u našich partnerů Scuk.cz nebo Freshlabels.cz.
Zjistit více

Dárek za recenzi

Podělte se s námi a ostatními zákazníky o svou zkušenost s novým spotřebičem AEG. Napište recenzi na vybrané modely praček nebo sušiček a získejte prací gel Ariel a aviváž Lenor na 50 pracích cyklů nebo prací kapsle Ariel na 60 pracích cyklů.

  • Při registraci nového spotřebiče zaškrtněte zájem o dárek.
  • Následně obdržíte e-mail potvrzující registraci produktu s odkazem na vložení recenze.
  • Do 45 dnů od schválení recenze odešleme dárek na vámi uvedenou adresu.
Úplná pravidla

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Zjistit více

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Chci kuchařku

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšiřte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Zjistěte více

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny.

Zjistit více