PRŮVODCE PŘI KOUPI

Najděte si ideální chladničku s mrazničku

Potraviny

Co budete v chladničce s mrazničkou skladovat?

Čerstvé ovoce a zeleninu: hledejte chladničku s velkými nádobami na zeleninu a hlubokými zásuvkami na objemné kusy. Pokud nakupujete hodně čerstvých potravin, zaměřte se na chladničku s mrazničkou, která nabízí větší chladicí prostor.

Maso a ryby: model s extra oddělením s nižší teplotou se postará o to, aby zůstaly maso a ryby déle čerstvé.

Nápoje: všímejte si vybavení, zejména jde o polici na láhve či přizpůsobitelné přihrádky dvířek, nebo se zaměřte na vestavnou vinotéku. Některé chladničky s mrazničkou amerického typu jsou vybaveny dávkovačem ledu na dvířkách, abyste si mohli komfortně chladit nápoje.
 
Mražené potraviny: pokud obvykle zmrazujete velké množství potravin, vyberte si chladničku s mrazničkou se stejným objemem mrazicího a chladicího prostoru.

Prostor

Jaké řešení chladničky s mrazničkou je ideální do vaší domácnosti?

Postranní kombinace side by side: vysoká chladnička vedle stejně vysoké mrazničky vám poskytne pozoruhodný skladovací prostor. Některé modely jsou doplňkově vybavené dávkovačem ledu a vody nebo přihrádkou pro skladování vína.

Kombinace: chladnička a mraznička umístěné nad sebou a se samostatnými dvířky. Můžete si vybírat z modelů s mrazničkou dole nebo nahoře.

Zabudovaný spotřebič: ukrytý za dekorativními kuchyňskými dvířky sladěnými se zbytkem kuchyně. Zabudovat můžete chladničku kombinovanou s mrazničkou nebo samostatnou chladničku a mrazničku.

V naší řadě najdete modely s různou výškou, šířkou a hloubkou. Prohlédněte si celý sortiment chladniček s mrazničkou a vyberte si velikost a řešení, které vám budou optimálně vyhovovat.

KAPACITA

Objem chladničky s mrazničkou se udává v litrech.

100–150 litrů: optimální model do jednočlenné nebo dvoučlenné domácnosti.
150–250 litrů: hodí se pro tříčlennou nebo čtyřčlennou domácnost.
250+ litrů: ideální volba do velké a vícečetné domácnosti.

Profi tip: Dbejte na to, aby v chladničce zůstalo dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu kolem potravin, což je nezbytným předpokladem pro účinné chlazení.

Vyberte si spotřebič

Vychutnávejte si pestrý jídelníček. Chladnička s mrazničkou Electrolux uchová vaše potraviny déle přirozeně čerstvé.

PROHLÉDNĚTE SI CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU