Průvodce nákupem

Chladničky s mrazákem

Svěžest přírody zachována

Náš chladicí systém TwinTech® zajišťuje optimální skladovací podmínky pro veškeré ovoce a zeleninu, které nám příroda nabízí. Vše od kapusty po okurku zůstane déle čerstvé. Listy jsou křehčí, jablka křupavější a každé sousto je plné chuti. Prostorná zásuvka má tu výhodu, že pokud kupujete hodně čerstvých potravin, vždy se najde místo pro jejich uskladnění.

Technologie Twintech®

Díky chladicímu systému TwinTech® pracují chladicí a mrazicí část nezávisle na sobě a udržují optimální teplotu a vlhkost tak, aby potraviny zůstaly déle čerstvé a dobře zamražené.

aeg-logo-transparent-twintech-small.png

S technologií TwinTech® je snadné skladovat každou ingredienci při správné teplotě.

Chladnička s mrazničkou ProFresh

Přirozené chutě ve špičkové formě

Chraňte chuť, nebojte se ztráty výživných látek. Uchovávejte čerstvé a mražené potraviny v té nejlepší kvalitě díky systému TwinTech®. Udržuje optimální teplotu a vlhkost s minimálními výkyvy, proto nedochází k tvorbě námrazy ani k znehodnocení kvality čerstvých potravin. Ovoce a zelenina zůstanou křupavé a plné chuti. Maso a ryby stejně čerstvé a plné nutričních hodnot jako v den nákupu.

Flexibilní ukládání

Přizpůsobte si chladničku přesně podle svých představ díky modulárnímu úložnému systému CustomFlex®. Dveřní přihrádky lze přemístit během několika sekund, což vám dává naprostou flexibilitu a maximalizuje úložný prostor. Zásobníky na bylinky, průhledné krabičky na sýry, bezpečné police na mléčné výrobky, omáčky a koření. Jednoduše uspořádejte přihrádky s potravinami tak, jak vám to právě vyhovuje.

Skladba potravin

Co budete ve své chladničce uchovávat?

Čerstvé ovoce a zeleninu – hledejte chladničky s přihrádkami na salát a hlubokými zásuvkami na velkou zeleninu. Pokud nakupujete hodně čerstvých potravin, možná budete chtít větší prostor v chladničce než v mrazničce. 

Nápoje – zvažte držáky na lahve nebo rovnou vestavnou vinotéku. Některé americké chladničky s mrazákem mají ve dveřích dávkovač ledu pro chlazení nápojů.
 
Mražené potraviny – pokud často zamrazujete velké množství potravin, vyberte si chladničku s co největším mrazícím prostorem.

Průvodce nákupem

Prostor

Jaký typ se nejlépe hodí do vaší kuchyně?

Side by side – velkokapacitní chladnička a mraznička umístěné vedle sebe. U vybraných modelů navíc s dávkovačem ledu a vody nebo přihrádkou na víno. 

Kombinovaná chladnička s mrazákem – chladicí a mrazicí část je umístěna nad sebou s oddělenými dveřmi pro každou z nich. Na výběr máte kombinaci s mrazničkou dole nebo nahoře.

Vestavná chladnička s mrazákem – skrytá za dvířky skříňky, aby ladila s designem vaší kuchyně. Zvažte buď kombinovanou chladničku s mrazákem, nebo jako dva samostatné spotřebiče (chladničku a mrazničku).  

Výška, šířka a hloubka se mohou v závislosti na modelu lišit, proto si prohlédněte celou nabídku a vyberte si velikost a styl, které nejlépe vyhovují designu vaší kuchyně.

Nové ikony výkonu chlazení

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Roční spotřeba energie (kilowatthodina/rok)

D) Součet objemů oddílů pro mražení

E) Součet objemů oddílů pro chlazení a bezmrazového prostoru

F) Emise hluku šířeného vzduchem

Objem

Objem chladničky a mrazničky se uvádí v litrech: 

  • 100–150 litrů – vhodná pro malé domácnost (1 až 2 osoby) 
  • 150–250 litrů – vhodná pro středně velké domácnosti (3 až 4 osoby)
  • nad 250 litrů – ideální pro velké domácnosti s 5 a více členy 

Tip: V lednici vždy ponechte trochu volného prostoru kvůli lepší cirkulaci vzduchu pro efektivnější chlazení.

Vyberte si svůj spotřebič

Chlazený losos, ovoce nebo svazek bylinek, chladničky AEG udrží vaše nejvybranější potraviny přirozeně čerstvé po delší dobu.