ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH KOMBINOVANÝCH CHLADNIČKÁCH

S našimi chladničkami s mrazničkou je zdravé stravování snadné a udržitelné. Pomáhají chránit to, na čem vám záleží, tj. kvalitu potravin, vaše zdraví a planetu. Naše spotřebiče ochraňují potraviny trojím způsobem pro jejich delší trvanlivost: zajišťují stabilní teplotu, správnou vlhkost a uzavřené prostředí.

Přečtěte si více

INOVACE, KTERÉ DNES VZNIKAJÍ, POMÁHAJÍ BUDOVAT LEPŠÍ ZÍTŘEK

Vyvíjíme řešení, která dokonale chrání kvalitu potravin a pomáhají předcházet jejich plýtvání. Seznamte se s technologiemi, které posouvají uchovávání potravin na zcela novou úroveň, pomáhají vám minimalizovat plýtvání potravinami a zároveň zachovávat jejich chuť a čerstvost.

 • Čerstvá zelenina
  Až o 20 % méně plýtvání potravinami díky systému ColdSense

  Změny teploty způsobené otevřením dveří nebo vložením teplých potravin do chladničky mají negativní účinky na kvalitu potravin. Senzory ColdSense zareagují na jakýkoliv výkyv a rychle upraví vnitřní teplotu. Chladí o 40 % rychleji než standardní chladničky a tím zabraňují znehodnocení potravin.

 • Jablka
  S technologií TwinTech® No Frost zůstávají potraviny o 60 % šťavnatější a méně vysušené

  Díky pokročilé technologii duálního chlazení a nezávislé cirkulaci vzduchu se k udržování nízké teploty v chladničce nepoužívá suchý vzduch z mrazničky jako u standardních chladniček Total No Frost. Systém No Frost v mrazáku navíc zajistí, že ho už nikdy nebudete muset odmrazovat.

 • Zásuvka na zeleninu
  Až 95 % vitamínů zachová GreenZone

  Utěsněná zásuvka GreenZone udržuje správnou vlhkost pro uložení potravin. Vytvořením izolovaného prostředí chrání ovoce a zeleninu před zvadnutím a ztrátou cenných minerálů.

 • Ovoce a zelenina v chladničce
  Cooling 360° chrání potraviny na každé polici

  Umístěte potraviny do chladničky, kam chcete. Díky stabilní teplotě a vlhkosti v celém prostoru bude jejich kvalita dobře chráněná. Pokročilá cirkulace vzduchu ventilačními otvory na zadní stěně umožňuje aktivní šíření chladného vzduchu, který se dostane do každého rohu. O 40 % lepší rozložení teploty než u standardní chladničky bez ventilátoru zajišťuje správné chlazení každé uložené potraviny bez ohledu na to, kde je umístěna.

 • Vakuové úložné boxy
  Vakuové nádoby snižují množství odpadu

  Silné vakuum v kombinaci se vzduchotěsnými nádobami na potraviny pomáhá déle uchovat potraviny a živiny v nich a snižuje množství potravin, které byste museli vyhodit. Jsou prospěšné pro vaše zdraví i životní prostředí. U červeného masa může nedostatek kyslíku způsobit hnědé zbarvení, které je přirozené a není známkou kažení.

 • Ekologický program AEG
  Program Eco pro zodpovědnější volbu

  Intuitivní ovládání zobrazuje úroveň spotřeby energie podle zvoleného nastavení a citlivě vede k šetrnější a úspornější volbě. Rozhodujte se v zájmu ochrany životního prostředí, aniž byste museli dělat kompromisy při ochraně kvality vašich potravin.

NOVÁ ŘEŠENÍ. LEPŠÍ BUDOUCNOST.

 • Až o 20 % nižší emise CO₂

  Naše nová řada chladniček se pyšní snížením emisí CO₂ až o 20 %* oproti předchozím modelům.

   

 • Unikátní chladnička z recyklovaného plastu

  Nová éra chlazení je tady. Představujeme vám naši chladničku s mrazničkou, jejíž interiér je ze 70 %** vyroben z recyklovaného plastu. Používáme plast z vyřazených chladniček k výrobě nových chladniček a díky této cirkulaci pomáháme snižovat množství odpadu.

 • Nulový odpad při výrobě

  Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat certifikát nulového skládkování v naší výrobě. Znamená to pro nás neustálé hledání příležitostí pro opětovné využití a recyklaci materiálů, omezení energetického využití nerecyklovatelného odpadu a snížení množství ukládaného odpadu.

*Emise CO₂ vycházejí z použitých materiálů, výrobního procesu a používání spotřebiče. Energetický dopad je srovnáván se základní energetickou třídou F podle hodnocení Universita' Politecnica delle Marche.

**Vnitřní vložka rHIPS vyrobená až ze 70 % z recyklovaného plastu, což představuje 13 % celkového objemu plastů v chladničce. Ve spolupráci se společností Coolrec, lídrem na trhu EU v oblasti recyklace OEEZ, a společností EcolStudio.

NESPOKOJÍME SE S PRŮMĚRNOSTÍ

 • Zelenina a odpad
  Inovace, které minimalizují dopad na životní prostředí

  Jako společnost s nekompromisním přístupem k inovacím, která neustále klade výzvy sama sobě i tomu, co můžete od domácích spotřebičů očekávat, volíme materiály a povrchové úpravy podle jejich funkčnosti, kvality a minimálního dopadu na životní prostředí. Používáme materiály certifikované pro bezpečný styk s potravinami a naše spotřebiče jsou vyrobeny tak, aby vám sloužily dlouhá léta.

 • Vnitřek chladničky
  Zodpovědnost bez kompromisů

  Soustředíme se na udržitelnost. Pomáhají nám v tom technické inovace, kvalitní provedení a řešení, která účinně využívají přírodní zdroje. Máme přísné regulační požadavky a všechny naše výrobky jsou testovány tak, aby splňovaly mezinárodní normy pro trvanlivost.

JAK MÉNĚ PLÝTVAT POTRAVINAMI A UDRŽET JE DÉLE CHUTNÉ

JAK UCHOVAT POTRAVINY DÉLE?

Kořenová zelenina: cca 12–16 °C, tma a ideálně nižší vlhkost.

Snadno se kazící a listová zelenina: vysoká vlhkost a teplota kolem 3–4 °C.

Sušené produkty: nízká vlhkost, ideálně tmavé, a ne příliš teplé prostředí.

Ovoce, bobuloviny a zeleninu můžete konzervovat sušením na vzduchu, na slunci, v troubě, v sušičce potravin nebo pomocí mrazu.

 

Mrazení ve vzduchotěsném sáčku je lepší než bez obalu, mrazení ve vakuu je ještě lepší. Vakuové balení zabraňuje spálení mrazem.

PLÝTVÁNÍ POTRAVINAMI

Mnoho potravin můžete zachránit různými způsoby:

·         Ovoce a zelenina se v chladničce snadno ztratí a zapomene.

·         Chléb lze zmrazit.

·         Sýr lze také zmrazit nebo použít při vaření nebo pečení.

 

Časté chyby, které vedou k plýtvání potravinami:

·         Nakoupíte příliš mnoho potravin a nestihnete je sníst.

·         Zapomínáte na čerstvé potraviny nebo zbytky jídla.

·         Potraviny špatně skladujete (nevhodný obal nebo teplota).

·         Nedůvěřujete vlastním smyslům – vyhodíte potraviny, kterým se blíží datum spotřeby, přestože jsou ještě v pořádku.

NULOVÁ TEPLOTA. MAXIMÁLNÍ OCHRANA POTRAVIN

Přihrádka chladničky 9000 LongFresh s teplotou 0 °C vytváří ideální prostředí pro uložení  masa, ryb nebo jakýchkoli čerstvých potravin.

9000 LongFresh

9000 LongFresh

 • Přihrádka LongFresh chrání kvalitu choulostivých surovin.
 • Technologie MultiFlow pro dokonale chráněné potraviny.
 • Minimální tvorba námrazy díky technologii LowFrost.

VLASTNOSTI 9000 LONGRESH

 • Zelenina a ryby v chladničce
  Ikona Longfresh
  Utěsněná přihrádka s teplotou 0°

  Přihrádka LongFresh s teplotou 0 °C je dokonalé místo pro bezpečné uložení potravin. Prostředí chladnější než ve zbytku chladničky je to pravé místo pro uskladnění ryb, masa i dalších surovin. Je vybavena regulací vlhkosti, aby chránila potraviny před vysycháním. Zachová ale i chuť a aroma vašich pečlivě vybraných surovin.

 • Zelenina a proudění vzduchu
  Ikona Multiflow
  MultiFlow

  Systém MultiFlow chrání kvalitu potravin tím, že udržuje stabilní teplotu a vlhkost v celé chladničce. Více vzduchových průduchů umožňuje aktivní cirkulaci studeného vzduchu, který vychladí každý kout.

 • Mražené jahody
  Ikona Lowfrost
  LowFrost

  Výkonná chladnička s mrazničkou s pokročilou technologií Low Frost, která omezuje tvorbu námrazy  a usnadňuje odmrazování. A to díky skrytým chladícím okruhům, které zabraňují tvorbě ledu.

 • Dezert v lednici
  Flexishelf ikona
  FlexiShelf

  Užijte si možnost flexibilního skladování v chladničce s poličkou FlexiShelf. Přední část můžete hladce zasunout pod zadní část a získat tak místo pro uložení větších předmětů.

 • Muž sahající na dotykové ovládání
  Ikona TouchControl
  TouchControl

  Převezměte kontrolu nad každou funkcí chladničky pomocí elektronického ovládání Dual Touch Control. Panel a LED displej nabízejí precizní nastavení teploty a dalších funkcí pro maximální ochranu kvality vašich uložených potravin.

 • Plynulé zavírání dveří
  Hladké, tiché a plynulé zavírání dveří

  Dokonale pasující závěsy dveří s plynulým dovíráním pomáhají předcházet špatnému zavření dveří. Mějte jistotu, že je chladnička bezpečně zavřená. Ušetříte energii a potraviny vám vydrží déle.

Chladnička s mrazákem 8000 Cooling 360

CHRÁNÍ POTRAVINY, SNIŽUJE PLÝTVÁNÍ

Chladnička s mrazničkou 8000 Cooling 360° dokáže o 30 % lépe rozložit teplotu na každé polici a tím ochránit potraviny. Několik vzduchových průduchů zajišťuje konzistentní cirkulaci vzduchu a interiér z nerezové oceli dodá elegantní a prémiový vzhled vaší kuchyni.

8000 Cooling 360°

8000 Cooling 360°

 • O 30 % lepší rozložení teploty díky funkci Cooling 360 snižuje plýtvání potravinami.¹
 • Zásuvka GreenZone zachová až 95 % vitamínů.²
 • Technologie TwinTech® No Frost pomáhá udržet potraviny šťavnaté a hydratované.

VLASTNOSTI 8000 COOLING 360°

 • Otevřené dveře chladničky
  Ikona Cooling 360°
  Cooling 360°

  Chladnička s mrazničkou Cooling 360° pomáhá snižovat plýtvání potravinami díky pokročilé cirkulaci vzduchu, která dosáhne do každého rohu, a o 30 % lepšímu rozložení teploty na každé polici. Nerezový interiér dodává chladničce prémiový vzhled.  

 • Zelená zelenina v utěsněné zásuvce
  Ikona GreenZone
  Utěsněná zásuvka GreenZone*

  Zásuvka GreenZone eliminuje nadměrnou vlhkost a vytváří správné podmínky pro uložení vaší zeleniny. Díky optimální úrovni vlhkosti jsou potraviny chráněné a po 11 dnech skladování si zachovají až 95 % vitamínů.²

 • Dvě jablka
  Ikona TwinTech
  TwinTech® No Frost

  S technologií TwinTech® No Frost nemusíte mrazničku už nikdy odmrazovat. Duální chladicí systém udržuje potraviny o 60 % hydratovanější než spotřebiče s jedním výparníkem. Díky tomu, že nepoužívá k chlazení suchý vzduch z mrazničky, udržuje v chladničce ideální vlhkost a zabraňuje vysychání potravin.

 • Jahodový dort
  Ikona ExtraChill
  ExtraChill*

  Zpomalte zrání svých oblíbených sýrů a uzenin jejich skladováním v zásuvce Extra Chill, kde se udržuje nižší teplota než ve zbytku chladničky.

 • Jahody a chilli
  CustomFlex*
  CustomFlex*

  Mít po ruce čerstvé suroviny je klíčem k vaření chutných a zdravých jídel. Díky systému CustomFlex® si můžete uspořádat interiér chladničky přesně podle svých představ. Rychle a snadno přeskládejte přihrádky a maximalizujte svůj úložný prostor.

 • Vysoká chladnička s mrazákem
  Ikona MultiSpace
  MultiSpace*

  Chladnička MultiSpace je vyšší než standardní chladničky a poskytuje více prostoru pro uspořádání a uložení surovin.

¹ Srovnání s chladničkou AEG s kontrolou cyklu na základě interního testu.

² Na základě externího testu uchovávání vitamínu C v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.

*K dispozici u vybraných modelů

DÉLE UCHOVÁVÁ ŽIVINY PRO VÁŠ ZDRAVÝ JÍDELNÍČEK

Chladnička s mrazničkou 7000 GreenZone má speciální utěsněnou zásuvku, která udržuje vlhkost na ideální úrovni, reguluje nadměrnou kondenzaci a pomáhá chránit potraviny před zkažením. Potraviny, které jsou chráněné správným množstvím vlhkosti, si zachovávají až 95 % vitamínů.*

7000 GreenZone

7000 GreenZone

 • GreenZone zachová až 95 % vitamínů.*
 • Stabilní teplota a chladný vzduch na každé polici díky systému DynamicAir.
 • TwinTech® No Frost uchovává potraviny šťavnaté a hydratované.

VLASTNOSTI 7000 GREENZONE

 • Ikona uzavřeného prostředí
  Utěsněná zásuvka GreenZone*

  Zásuvka GreenZone eliminuje nadměrnou vlhkost a vytváří správné podmínky pro uložení vaší zeleniny. Díky optimální vlhkosti jsou potraviny chráněné a po 11 dnech skladování si zachovají až 95 % vitamínů.

 • TwinTech® No Frost

  S technologií TwinTech® No Frost nemusíte mrazničku už nikdy odmrazovat. Duální chladicí systém udržuje potraviny o 60 % hydratovanější než spotřebiče s jedním výparníkem. Nepoužívá k chlazení suchý vzduch z mrazničky, tím udržuje v chladničce ideální vlhkost a zabraňuje vysychání potravin.

 • DynamicAir

  Systém DynamicAir udržuje neustálé proudění vzduchu a zaručuje stabilní teplotu v celé chladničce. Nevznikají tak žádné teplé zóny. Každá police je rovnoměrně chlazená, v chladničce se nemnoží bakterie a suroviny zůstanou čerstvé.

 • Zelenina v chladničce
  Ikona Extrazone
  Zásuvka ExtraZone

  Udržujte v chladničce pořádek a zabraňte chaosu pomocí zásuvky ExtraZone. Každou skupinu potravin budete mít stále na očích a vždy po ruce.

 • Chladnička s maxiprostorem
  Ikona Maxispace
  MaxiSpace**

  S prostorem MaxiSpace získáte o 45 % větší kapacitu než u standardní chladničky s mrazničkou AEG. Je vyšší a širší než běžné chladničky, poskytuje tak další prostor pro uložení většího množství potravin.

 • Salát v chladničce s Multiflow
  Ikona Multiflow
  MultiFlow**

  MultiFlow chrání kvalitu potravin tím, že udržuje stabilní teplotu a vlhkost v celé chladničce. Více vzduchových otvorů umožňuje aktivní cirkulaci studeného vzduchu, který se dostane do každého koutu.

*Na základě externího testu uchovávání vitamínu C v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.

**K dispozici u vybraných modelů

6000 TwinTech NoFrost

ŠŤAVNATÉ A SVĚŽÍ POTRAVINY

Mraznička 6000 TwinTech® No Frost zachová potraviny o 60 % šťavnatější než chladničky s jedním výparníkem. Duální chladicí systém udržuje ideální vlhkost a zabraňuje vysychání potravin. A také ji nemusíte nikdy odmrazovat.*

6000 TwinTech® No Frost

6000 TwinTech® No Frost

 • TwinTech® No Frost pomáhá potravinám zůstat šťavnaté a hydratované.
 • Stabilní teplota a chladný vzduch na každé polici díky technologii DynamicAir.
 • Systém CustomFlex® umožňuje uspořádat úložný prostor chladničky přesně podle vašich představ.

VLASTNOSTI 6000 TWINTECH® NO FROST

 • Jablka
  Ikona Twintech
  TwinTech® No Frost

  S technologií TwinTech® No Frost nemusíte mrazničku už nikdy odmrazovat. Duální chladicí systém udržuje potraviny o 60 % hydratovanější než spotřebiče s jedním výparníkem. Díky tomu, že nepoužívá k chlazení suchý vzduch z mrazničky, udržuje v chladničce ideální vlhkost a zabraňuje vysychání potravin.

 • DynamicAir**
  Ikona DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir udržuje neustálé proudění vzduchu a zaručuje stabilní teplotu v celé chladničce. Nevznikají tak žádné teplé zóny. Každá police je rovnoměrně chlazená, v chladničce se nemnoží bakterie a suroviny zůstanou čerstvé.

 • Muž otevírá chladničku
  Ikona Customflex
  CustomFlex**

  Mít po ruce všechny čerstvé suroviny je klíčem k vaření chutných a zdravých jídel. Díky systému CustomFlex® si můžete uspořádat interiér chladničky přesně podle svých představ. Rychle a snadno přeskládejte přihrádky a maximalizujte svůj úložný prostor.

 • Zelenina
  MultiFlow**

  Systém MultiFlow chrání kvalitu potravin tím, že udržuje stabilní teplotu a vlhkost v celé chladničce. Více vzduchových otvorů umožňuje aktivní cirkulaci studeného vzduchu, který se dostane do každého koutu.

 • Zelenina v chladničce
  Zásuvka ExtraZone**

  Udržujte v chladničce pořádek a zabraňte chaosu pomocí zásuvky ExtraZone. Každou skupinu potravin budete mít stále na očích a vždy po ruce.

 • Pečivo v chladničce
  ExtraChill**

  Zpomalte zrání svých oblíbených sýrů a uzenin jejich skladováním v zásuvce Extra Chill, ve které se udržuje nižší teplota než ve zbytku chladničky.

*Interní test technologie TwinTech pomocí interní testovací metody měřící úroveň hydratace po 9 dnech skladování ve srovnání s AEG chladničkou s jedním výparníkem.

**K dispozici u vybraných modelů

Chladnička s mrazničkou 5000 ColdSense

ADAPTIVNÍ CHLAZENÍ. MENŠÍ PLÝTVÁNÍ POTRAVINAMI

Chladnička s mrazničkou 5000 ColdSense se díky citlivým elektronickým senzorům po otevření a zavření dveří rychle vrátí na správnou teplotu. To pomáhá zabránit teplotním šokům a znehodnocení potravin. Plýtvání potravinami se tak sníží až o 20 %*.

5000 ColdSense

5000 ColdSense

 • Systém ColdSense pomáhá snížit plýtvání potravinami až o 20 %.*
 • Minimalizuje tvorbu námrazy díky technologii LowFrost.
 • Stabilní teplota a chladný vzduch na každé polici díky technologii DynamicAir.

VLASTNOSTI 5000 COLDSENSE

 • Čerstvá zelenina
  Ikona TwinTech
  ColdSense

  Funkce ColdSense využívá citlivé teplotní senzory, které po otevření a zavření dveří rychle vrátí chladničku na správnou teplotu. To pomáhá zabránit teplotním šokům a znehodnocení potravin. Plýtvání potravinami se tak sníží až o 20 %*.

 • Mražené jahody
  Ikona LowFrost
  LowFrost

  Účinná chladnička s mrazničkou s pokročilou technologií Low Frost, která usnadňuje práci při odmrazování. Snižuje množství námrazy díky skrytým chladicím okruhům a vy tak nemusíte odmrazovat příliš často.

 • Jahody a mléko v kuchyni
  DynamicAir
  DynamicAir**

  Systém DynamicAir udržuje neustálé proudění vzduchu a zaručuje stabilní teplotu v celé chladničce. Nevznikají tak žádné teplé zóny. Každá police je rovnoměrně chlazená, v chladničce se nemnoží bakterie a suroviny zůstanou čerstvé.

*Na základě interního testu pomocí interní testovací metody, která měří kvalitu potravin po 6 dnech skladování ve srovnání s konkurenčním výrobkem s podobnou elektronickou kontrolou.

**K dispozici u vybraných modelů

Objevte naše chladničky kombinované s mrazničkou

Vestavné i volně stojící. Naše chladničky kombinované s mrazničkou poskytnou vašim potravinám ty nejlepší podmínky, aby si déle udržely čerstvost, chuť a živiny. Vyberte si z naší nabídky ten správný model do vaší kuchyně!

AEG EcoLine

Naše energeticky nejúspornější chladničky – šetří zdroje a snižují plýtvání potravinami.

Chladničky EcoLine jsou naše energeticky nejúspornější modely. Jejich unikátní vnitřní prostor je vyroben z recyklovaného plastu, ovládací panel vás navede k energeticky úspornějšímu nastavení a zároveň umožňuje snížit plýtvání potravinami.*

Typ

Jaký typ kombinované chladničky s mrazničkou se hodí do vaší kuchyně?

Side-by-side – chladnička a mraznička s plnou výškou a velkou kapacitou. U vybraných modelů s dávkovačem ledu a vody.

Kombinovaná – kombinace chladničky a mrazničky s oddělenými dveřmi pro každý ze spotřebičů. Vybírat můžete mezi modely s mrazákem nahoře, nebo dole.

Vestavná – chladnička ukrytá za dvířky skříňky v designu vaší kuchyně. Vyberte si buď kombinovanou chladničku s mrazničkou, nebo chladničku a mrazák samostatně. Nabízíme různé rozměry, abyste našli velikost a styl, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Rozměry a kapacita

Vestavné chladničky s mrazničkou se obvykle dodávají ve standardní velikosti, aby se vešly za dvířka kuchyňské skříňky. Volně stojící modely se mohou lišit v závislosti na výšce a šířce. Naše rozměry se pohybují od 60 cm do 75 cm šířky a až do 190 cm výšky, jako například naše chladnička s mrazničkou MaxiSpace, se kterou získáte o 45 % větší kapacitu než u standardní chladničky s mrazničkou. Všechny rozměry najdete na stránkách produktu.

Nejrychlejší instalace na trhu

Zapojte svůj nový spotřebič rychle a bez problémů. Zprovoznit některou z chladniček naší nové řady vestavných spotřebičů vyžaduje pouhých 73 instalačních kroků. Také jsme zúžili dveře chladničky, aby nedocházelo ke kolizím s okolním nábytkem. Nové vestavné spotřebiče nainstalujete díky šablonám bez nutnosti měření. Ty dodáváme s už přednastavenými rozměry, abyste při instalaci už nenarazili na žádný problém. Další informace najdete ve videu.

Úroveň hluku

Abyste si v kuchyni vytvořili příjemné prostředí bez zbytečného hluku, vyberte si chladničku s nízkou hodnotou decibelů (dB). Hlučnost chladničky závisí na několika faktorech, jako je velikost, hmotnost, vibrace, potrubí a kompresor, které se mohou u různých modelů lišit. Společnost AEG nabízí chladničky s mrazničkou s hlučností mezi 33 až 35 dB(A).

Tišší modely

Naše nová řada chladniček s mrazničkou nabízí ještě nižší hladinu hluku o 1 dB(A) nižší hladinu hluku ve srovnání s předchozími modely. To vše díky 7krát nižším vibracím a novým postupům pro snížení hlučnosti.

Energetická účinnost

Vysoká energetická účinnost znamená méně peněz za energii. Energetická třída všech chladniček s mrazničkou se pohybuje v rozmezí A-G, kde A je energeticky nejúspornější.

Tip od profesionálů: Snižte spotřebu energie tím, že umístíte chladničku s mrazničkou dál od radiátorů nebo trouby.

Co budete skladovat v chladničce s mrazničkou?

Čerstvé ovoce a zeleninu – hledejte chladničky s přihrádkami na salát a hlubokými zásuvkami na velkou zeleninu. Pokud máte hodně čerstvých surovin, možná budete chtít větší prostor chladničky než mrazničky.

Maso a ryby – Model s přihrádkou LongFresh uchová maso a ryby déle čerstvé.

Nápoje – Zvažte regály na víno, nastavitelné police na lahve nebo dokonce vestavný chladicí box na víno. Některé chladničky s mrazákem mají vestavěný dávkovač ledu.

Mražené potraviny – Pokud mrazíte velké množství potravin, zvolte si spotřebič s mrazákem o stejném objemu jako chladnička.

Objevte naše chladničky kombinované s mrazničkou

Vestavné i volně stojící. Naše chladničky kombinované s mrazničkou poskytnou vašim potravinám ty nejlepší podmínky, aby si déle udržely čerstvost, chuť a živiny. Vyberte si z naší nabídky ten správný model do vaší kuchyně!

Vybrali jste?
Nebo pokračujte a podívejte se na další řadu.