Chladničky kombinované s mrazničkou

Vyberte si kombinovanou chladničku s mrazničkou, která bude odpovídat vašemu životnímu stylu a vašim potřebám. Můžete volit mezi větší chladicí částí, nebo naopak objemnější mrazničkou.

Naše energeticky nejúspornější chladničky a mrazničky

Chladničky s mrazákem EcoLine jsou naše energeticky nejúčinnější modely. Unikátní vnitřní prostor je vyroben z recyklovaného plastu, ovládací panel vás navede na energeticky úspornější nastavení a zároveň umožňuje snížit plýtvání potravinami.*

Objevte volně stojící chladničky s mrazákem AEG EcoLine

Objevte vestavné chladničky s mrazákem AEG EcoLine  

Chrání potraviny pro zdravější stravování a méně plýtvání

Chladničky AEG prodlužují čerstvost a pomáhají uchovat až 95 % vitamínů.* Díky pokročilé a přesné regulaci teploty vydrží přirozené vlastnosti vašich potravin déle a plýtvání se může snížit až o 28 %**. • Až o 28 % méně plýtvání potravinami

  Vaše potraviny jsou chráněny v každém rohu díky technologii Cooling 360°. Chladný vzduch proudí skrze účinné větrací otvory a rovnoměrně cirkuluje uvnitř celého prostoru. Inovativní zadní část z nerezové oceli rychle obnovuje nastavenou teplotu po každém otevření dvířek a tím snižuje plýtvání potravinami až o 28 %*.

 • Uchová až 95 % vitamínů

  Žijte zdravě, žijte lépe. Utěsněná zásuvka GreenZone aktivně udržuje správnou vlhkost a zabraňuje vysychání. Zelenina nevadne a neztrácí cenné minerály.**

 • Unikátní chladnička s recyklovanými plasty

  Snižujeme dopad na životní prostředí. Představujeme jedinečnou chladničku, jejíž vnitřní část je ze 70 % vyrobena z recyklovaného plastu.

Déle čerstvé, déle chutné

Chladnička kombinovaná s mrazničkou s technologií TwinTech® od AEG dbá na to, aby potraviny vydržely déle čerstvé a zachovaly si svoji chuť a vůni. Dvojitý chladicí systém udržuje vlhkost a teplotu vzduch na ideální úrovni. Vlhkost vzduchu v chladničce je regulována tak, aby potraviny zůstaly čerstvé a svěží. Oproti tomu v mrazničce cirkuluje suchý vzduch, aby nedocházelo k tvorbě námrazy.

Chladnička s mrazničkou s technologií TwinTech®

 • Technologie TwinTech® udržuje ideální úroveň vlhkosti vzduchu, aby si potraviny udržely svoji svěžest co nejdéle.
 • Rovnoměrná distribuce vzduchu zajišťuje konzistentní teplotu v celé chladničce.
 • Spotřebič není nutné odmrazovat.

Uspořádejte si ji tak, jak vám to vyhovuje

V chladničce s mrazničkou CustomFlex® je místo pro celý nákup. Flexibilní interiér si můžete dokonale přizpůsobit. Zásuvky i přihrádky přemístíte podle potřeby a vytvoříte si optimální skladovací prostor se snadným přístupem ke každé potravině. A vaření vám půjde jako po másle.

Chladnička s mrazničkou se systémem CustomFlex®

 • Unikátní skladovací systém se perfektně přizpůsobí vašim potřebám.
 • Technologie MultiFlow udržuje stabilní teplotu, aby potraviny zůstaly čerstvé a chutné.
 • Spotřebič není nutné odmrazovat.

Rozšířená záruka 5 let na celý spotřebič

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů rozšířenou záruku 5 let na celý spotřebič.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.

Nové ikony výkonu chlazení

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Roční spotřeba energie (kilowatthodina/rok)

D) Součet objemů oddílů pro mražení

E) Součet objemů oddílů pro chlazení a bezmrazového prostoru

F) Emise hluku šířeného vzduchem

*V porovnání s chladničkami 5000 ColdSense na základě externích testů délky poživatelnosti měkkého sýra a vařené šunky skladovaných na polici. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu potravin. Odhadované potenciální snížení plýtvání potravinami pouze na základě výkonu spotřebiče, nikoliv chování uživatelů.

**Na základě externího testu zachování vitamínu C v borůvkách po 11 dnech v zásuvce GreenZone.